Şimdi Ara

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.916
Cevap
27
Favori
101.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve hepsi 1 saniyede oluyor sakallı farkı ve bulut sayesinde olan olağan şeyler adı üstünde bulut
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Oyunda real time hava şartları yok sanırım.Çünkü videonun 3.52 saniyesinde günlük, güneşlik apaçık bulutsuz bir havada, 1 saniyede, hava kapanıp, sislenip, sağanak yağmur yağmaya başlıyor.Horizon gezegeni gerçekten enteresan.Dünya gezegeninden olmadığı belli.

Arka sayfalarda kalmasın.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bana demo'nun tanımını yapar mısın? 1 cümlede açıklarsan pekiyi vericem söz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    isin gucun oyna pok atmak ha, yirtiniyon bisey bulsam da laf soksam diye. onceki sacma mesajlarin silindi yetmedi mi?
  • quote:

Oyunda real time hava şartları yok sanırım.Çünkü videonun 3.52 saniyesinde günlük, güneşlik apaçık bulutsuz bir havada, 1 saniyede, hava kapanıp, sislenip, sağanak yağmur yağmaya başlıyor.Horizon gezegeni gerçekten enteresan.Dünya gezegeninden olmadığı belli.

Fiyasko

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Oyunda real time hava şartları yok sanırım.
    Demişim.Yani kesin değil.Ama büyük ihtimal böyle gelecek diye tahmin ediyorum.Yoksa realtime hava değişiminin demoda olmaması için hiçbir neden yok.Oyun motoru böyle hazırlanmış büyük ihtimal.

Ayrıca
    Demonstration yani gösterim demek kitaplardaki önsöz detaya girmeden içerik bakımından ürünü tüketiciye tanıtan içeriktir.

Kaç aldım.Pekiyi değil, yıldızlı pekiyi isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 16 Haziran 2014; 12:19:57 >

• quote:

quote:

Yapımcılar oyuncuların kısa sunum esnasında hava şartlarını da görebilmesi için bir geçiş yapıldığını çoktan açıkladılar, fail oldun abi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Yapımcılar oyuncuların kısa sunum esnasında hava şartlarını da görebilmesi için bir geçiş yapıldığını çoktan açıkladılar, fail oldun abi.

Sağlık olsun.Ne yapalım.
  • Gece vakti ay ışığı altında sürüş keyfi... Muhteşem görünüyor.

0:56-1:03 arası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 16 Haziran 2014; 13:54:13 >
  • quote:

quote:

quote:

Oyunda real time hava şartları yok sanırım.
    Demişim.Yani kesin değil.Ama büyük ihtimal böyle gelecek diye tahmin ediyorum.Yoksa realtime hava değişiminin demoda olmaması için hiçbir neden yok.Oyun motoru böyle hazırlanmış büyük ihtimal.

Ayrıca
    Demonstration yani gösterim demek kitaplardaki önsöz detaya girmeden içerik bakımından ürünü tüketiciye tanıtan içeriktir.

Kaç aldım.Pekiyi değil, yıldızlı pekiyi isterim.

Real-Time hava şartı eski neslin oyunu PGR 4 de vardı. Bu oyunda olmaması için hiçbir neden yok. XO Ps4 den donanımsal olarak güçsüz olabilir ama x360 dan kat kat güçlü.. Olayı XO nun gücüne mi bağlamaya çalışıyorsun anlamış değilim :)

• Razura kullanıcısına yanıt
    Sonlara dogru bir murat 131 gordum super, o spor modeli cok seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

Sonlara dogru bir murat 131 gordum super, o spor modeli cok seviyorum

Bu murat 131 lerden Dırt serisinde de vardı, kullanması çok hoş oluyor açıkcası.
  • Nissan Datsun'dan bahsediyorsunuz sanırım. Forza 3'ün efsane aracı.

@Wake Me Up When I Care @wolfgangg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 16 Haziran 2014; 15:25:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

quote:

Gerekli cevap gelmis

@GT55 Hocam horizon 2'de yeni nesilde kullanilan en iyi yaris oyunu grafik motorlarindan biri kullaniliyor camur atacaksak biraz olculu olsun tecrubeli oyunculara komik geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tecrübeni yesinler senin.
  • quote:

Nissan Datsun'dan bahsediyorsunuz sanırım. Forza 3'ün efsane aracı.

yapma ya 131 degil mi o simdi, ne kadar da sevinmistim halbuki

edit : arka farlar bildigimiz 131 yahu, yarim yamalak hatirliyorum 90larin sonunda ayni bu kasada masmavi bi 131miz vardi, farlari da boyleydi

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'  FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Me Up When I Care -- 16 Haziran 2014; 17:02:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

quote:

Nissan Datsun'dan bahsediyorsunuz sanırım. Forza 3'ün efsane aracı.

yapma ya 131 degil mi o simdi, ne kadar da sevinmistim halbuki

edit : arka farlar bildigimiz 131 yahu, yarim yamalak hatirliyorum 90larin sonunda ayni bu kasada masmavi bi 131miz vardi, farlari da boyleydi

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'  FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'

Buna benzer araç Dırt serisinde de var. Bizim için hepsi Murat 131 :)

• quote:

Tecrübeni yesinler senin.

Bir bıkmadınız şu işlerden. Güzel oyun olmuş demek bu kadar mı zor, tamam illaki eksiği olacaktır oyunun ama hep; bir tarafa sokma çabası oyunu. (Bütün Xbox oyunları diyelim şuna.) Next-gene zaten oyun yok, bırakın bu tartışmaları FM6-GT7 veya 8 o zamana hangisi denk gelirse o zaman devam ettirirsiniz geleneği, zamanı değil şimdi.

• quote:

Tecrübeni yesinler senin.

Düzgün cevap yokki? Abuk sabuk laflar, küfürler. Yöneticide yok bakan, saçmalayın aynen devam edin böyle
  • Forza Horizon 2'de Mikro Ödeme Sistemi Bulunmayacak

Son dönemde oyuncuların kaçındığı sistemlerden mikro ödemeler, yarış oyunlarında da sıkça karşımıza çıkıyor. Playground Games'in sene sonuna doğru Xbox 360 ve Xbox One'a sunacağı Forza Horizon 2'de bu tip minik ödemelerin bulunmayacağız açıklandı.

Yaptığı açıklamalarda oyunun yapımcısı, "Forza Horizon 2'de 200'den fazla aracın bulunduğu harika bir listemiz var. Bu listeyi teker teker keşfetmenizi, arabaları denemenizi istiyoruz." cümlelerine yer veriyor.

Bsc

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.