Şimdi Ara

Forza 6 mı Forza Horizon 2 mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yeni aldım konsolu iki oyunun demosunu da indirdim ikisi de güzel gözüküyor PS4 den sonra en ufak bile düşüş yaşamadım hatta frame sayıları stabilleşti diyebilirim

Konuya gelecek olursak hangi oyunu almak daha mantıklıdır? Multiplayer oyuncu sayısı ve kalitesi en önemli nokta benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Horizon 2 tabii ki, çok daha zevkli. Sim istiyorsan 6 al ama.
  • Forza horizon 2 al dostum daha keyifli acik dunyabisyedigin gibi gez falan...forza 6 da iyi ama pist yarisi oyun...

• Ne sevdiğine bağlı, simulasyon tadında pist yarışları yapmak istiyorsan Forza 6

Şehirde özgürce dolaşıp, şehirde yarışmak istersen arcade olarak Horizon 2.
  • Ben Horizon 2 aldım ama pek benlik değilmiş. Yani her şey harika ama yarışlar sokakta olunca sarmıyor beni, anda dağda tepedeki Rally'ler hoşuma gidiyor. Birde ben şu simülasyon sevenlerdenim, gerçi yine tonla detay-kişileştirme-ayar var

Kaka nın dediği gibi, keyfine göre karar ver. Oyun olarak baktığımızda ikisi de üst kaliteye sahip yarış oyunları
  • Ben Motorsport serisini her zaman öncelikli olarak tercih ederim. Tam tersi Horizon bi yerden sonra sıkıyor beni. Tercih meselesi.
  • Horizon 3 lafları ortaya arılınca acaba şimdilik Motorsport ile takılıp ileride direkt FH3'e mi geçsem bu da mantıklı sanki

• Devilmaybad kullanıcısına yanıt
    İstersen E3'ü bekle hocam, 1 ay sonra belli olur durumlar. Ama nihayetinde Motorsport ve Horizon epey farklı oyunlar bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

İstersen E3'ü bekle hocam, 1 ay sonra belli olur durumlar. Ama nihayetinde Motorsport ve Horizon epey farklı oyunlar bana göre.

Haklısın aslında, şimdilik Gold ile birlikte gelen oyunlarla büyük bir zaman harcanabilir.

• Sıradaki title zaten %99 horizon 3, fm-horizon-fm-horizon-fm şeklinde gidiyor...
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Hocam Forza yı uygun fiyata alabileceğim -kod olaak- bir site biliyor musun acaba Live baya pahalı gözüküyor.

• Horizon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende iki oyun arasında kalıp, tercihimi FM6'dan yapmıştım.
  • dreameren kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı seçimi yaptım. Son derece memnunum. AMG GT-S ile özellikle

• hocam bende şuan forza horizon 7 mi forza horizon 3 mi diye düşünüyorum.

daha çok gran turismo gibi pistleri seviyorum aslında ama genede kararsızım.

career modu nasıl hocam fm6'nın ? Dandik arabalarla başlayıp ilerledikçe daha düzgün arabalara geçilerek mi oynanıyor? Sonra o sağlam arabalarla eskiden dandik arabalarınla 2. 3. olduğun yarışlara tekrar girebiliyor musun?
  • Playground Games keşke yeni bir PGR geliştirse. PGR'nin kapanan yapımcısı Bizarre Creations'un eski çalışanlarının çoğu Playground Games'te çalışıyor.

Yukarıdaki yorum konumuz dışı oldu. Karar senin simulasyon seviyorsan Forza Motorsport, arcade seviyorsan Forza Horizon 2-3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 31 Ağustos 2017; 21:39:28 >
  • horizon çok daha güzel,simülasyon sevmiyorum,bir zaman sonra sıkıyor beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürekli pistte yarışmak belli süre sonra sıkar
    Forza Horizon 2
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.