Şimdi Ara

Forvetimiz yok...!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tepki alırım muhtemelen ancak umrum da değil, Fenerbahçemizi gönülden sevenler katılacaktır muhtemelen.

Galatasaray da iyi top oynamıyor ancak her yakaladığı pozisyonu bitiren bir barosları var, zaten bu sayede gol farkı açılıyor, eğer dün kü maçta Guiza yerine Baros olsaydı emin olun 1-0 deil de 3 - 4 atardık o maçta. Anlamıyorum göz göre göre forvetsiz nasıl oynar bir takım. Semih - Guiza gözüm de bir Baros etmez ya da Bobo..

• Baros neyse de Bobo kim ya?
  • dun guiza yerine baros olsaydı alex o golü atamazdı...

ayrıca guiza galatasarayda olsa inan pozisyon değerlendirmeoranı %40 ise bu oran %65-70 çok rahat olurdu. barosun avantaşı iki kanattan da çok iyi topların gelmesi.

fenerbahçede ise sadece alex, oda isteyince guizayı görüyor.

b maçta guiza bir pozisyonda beni kızdır dı. santosun önüne topu bırakamadı ki buda maç içerisinde bir kez olur.

biz guiza kenara alınınca forvetsiz kaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

dun guiza yerine baros olsaydı alex o golü atamazdı...

ayrıca guiza galatasarayda olsa inan pozisyon değerlendirmeoranı %40 ise bu oran %65-70 çok rahat olurdu. barosun avantaşı iki kanattan da çok iyi topların gelmesi.

fenerbahçede ise sadece alex, oda isteyince guizayı görüyor.

b maçta guiza bir pozisyonda beni kızdır dı. santosun önüne topu bırakamadı ki buda maç içerisinde bir kez olur.

biz guiza kenara alınınca forvetsiz kaldık.

Belki Baros olsa alex atamazdı ancak o Lugano'nun attığı pasta baros olsa onu atardı.

Guiza'yı çok bekledim belki burada onu en çok savunan bendim ancak olmuyor olmuyor, beceremiyor gol atmayı, hep aşırtma atıyor daha hiç yerden sert vurduğunu görmedim.

Forvetimiz yok deme sebebim de o zaten, guiza - semih başka 3. isim yok orda..

@Gushi

Bobo'yu Gs'lisin demesinler diye yazdım, yoksa bende sevmiyorum. =)

• Guiza çift forvet oynaması gereken birisi. Semih'le falan oynayacak, ya da semih tek forvet olacak.

Guiza gol konusunda kabiliyetsiz, ama süper assist veriyor. Ne biçim adamsa
  • İmkanımız olsada boboyla güizayı takas ettirsek . Hani tama bob bitirici vuruşlarda daha iyi güizadan ama adam pozisyona giremiyor afedersiniz koca k.çı yüzünden . güiza hiç olmassa koşuyor ve attırıyor.
  • baroşu tam tersi hiç sevmiyorum adam atıyor ama attıkları hiç hoş gelmiyor bana nasıl anatıyım beleş resmen

güizayı baroşa değişmem. güiza naparsa yapsın uğraşıyor didiniyor bence alex haricinde daha iyi beslemeliler onu. örn. gökhan en başlarda habire güizaya gollük pas attı adam da gol attı. bu sene de geçen sene gibi bir güiza olursa sene sonu gönderilir. ama dünya kupasında bu adam coşturur söylemedi demeyin. çünkü orada herkes besliyor.
  • Baroş çok iyi besleniyor sağdan soldan ortadan ve klas bitirici bir adam atıyor gollerini, guizanın barosa göre meziyetleri farklı asistleri güzel dün çok kötüydü bir maçta değerlendirme yanlış olur. Ama tahminimce sağda topuz solda ara ara özer oynayınca kanatlar fevkalade çalışır ve guiza iyi işler yapar
  • güizayı bn daha çözemedim dün 2 tane kontrayı yedi bitirdi 3-4 olacak maç 1-0 bitti
  • Guiza kötü değil ama iyi de değil görüşüm ileri ki haftalarda çok daha iyi olacaktır Ve sanırım Seneye gitcek Daha kaliteli bir forvet alabiliriz.
  • Öne geçince 1-0 herkes kendine oynamaya başlıyor sorun burada.1-0 ken Güiza Kazım vermez.Kazım Güiza'ya vermez kafasina göre şut çekenler vs...
  • Güiza bu seneki en kötü oyununu oynadı.
    Gol atamasa bile çok güzel asistleri vardı, dün onları da yapamadı. Tabi maçın tek golünün asistini de yapan oydu. Ama aslında ne kadar faydalı olduğu yerini Deivide bırakınca anlaşıldı.
    Güiza da tıpkı Kezman gibi gol atamama baskısından etkileniyor. Rahat bırakmak lazım.
    Lütfen takas gibi hayali şeyler düşünmeyelim. Her futbolcunun farklı özellikleri var.
    Sorum şudur; Baros veya Bobo ispanyol olsaydı Del Bosque milli takımda oynatır mıydı? Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan uzun

Güiza bu seneki en kötü oyununu oynadı.
    Gol atamasa bile çok güzel asistleri vardı, dün onları da yapamadı. Tabi maçın tek golünün asistini de yapan oydu. Ama aslında ne kadar faydalı olduğu yerini Deivide bırakınca anlaşıldı.
    Güiza da tıpkı Kezman gibi gol atamama baskısından etkileniyor. Rahat bırakmak lazım.
    Lütfen takas gibi hayali şeyler düşünmeyelim. Her futbolcunun farklı özellikleri var.
    Sorum şudur; Baros veya Bobo ispanyol olsaydı Del Bosque milli takımda oynatır mıydı? Saygılar...

Şimdi Baros ya da Bobo İspanyol olsa çok değişirdi kariyerleri. Baros Liverpool'a gideceğine bir İspanyol takımına giderdi ve daha başarılı olurdu belki. Ayrıca Euro 2004 gol kralı oluyor kendisi. Oynatırdı yani çok büyük ihtimalle. Bobo konusunda yorum yapmayacağım, biraz kendi içinde dengesiz bir oyuncu. Ya da Beşiktaş'tan gitmek istediği için öyle olmuş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan uzun

Güiza bu seneki en kötü oyununu oynadı.

Hala Guiza'yı savunabiliyorsunuz ya onun kadar kabiliyetsiz bir adam yok 3 büyüklerde Sabri bile kendini toparladı. Adam golcü , asist yapmasının ne faydası var ? Oynadığı takımlar Anadolu takımları 1-2 tane asist yapacak heralde daha onlara bile gol atamıyor. Bu adam nasıl gol kralı olmuş anlaşılmaz.

• Güiza dümdüz futbolcudur. Tarih boyunca hasbelkader gol kralı olan çok futbolcu var. Güiza da onlardan biri. Adam geçemez, dripling yapamaz, sol ayağıyla zinhar vuramaz, kafa topuna çıkmaz, süratli değil, son vuruşları ikinci sınıf. Sağ çaprazdan sağ ayak içiyle gol arayan biri. Yaptığı güzel şeyleri de yazalım haksızlık olmasın, sağa sola deplase olup boş alanlara kaçabiliyor, iyi pas atıp çok güzel orta yapabiliyor. Aslında deivid ve kazım yerine sağ kanatta oynasa daha faydalı olur.

Semihe gelince, iyi futbolcu, akıllı futbolcu ama asla büyük takım futbolcusu değil.
  • cok iyi bir fenerli olarak sunu diyorum kimse kızmasın

guizanın ayagı falan kırılsın bi sakatlık gecirsinde bari semih oynasın

hele hele o deivid nie oynuyor kardeşim guiza daha iidir ondan yahu semihi sok naptı sana semih tecavuz girişimndemi bulundu evli adam sana naptı daum anlamıormki
  • Türkiyenin en iyi forveti fenerde ama sonradan oyuna giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaqmısın

Türkiyenin en iyi forveti fenerde ama sonradan oyuna giriyor.

Milan Baroş'u bu kadar az mı tanıyorsun?

Baroş ara pasların golcüsü.Kanatlardan gelen toplarda pek etkili olmasa da 1 tane attığında gerisini getiriyor.

Yeterki istediği top gelsin.Onun atamadıklarını ise Nonda atıyor.Yani 2 farklı golcümüz var.Bence bir daha düşün baroşu.

(Guiza da ilerleme mevcut,beğenmeye başladım bu sene)
  • Bu takımda Deivid ve Carlosun artık yeri yok sosyete topçusu onlar..
  • Kim ne derse desin, bence Guiza kaliteli ve yetenekli bir forvet. Forvette ölüsü bile mükemmel asistler yapıyor, bu hafta Alex'e yaptığı asist olsun, geçen maçlardan bir tanesinde göğsüyle Kazımın önüne indirdiği top olsun, taraftara tat veriyor izlerken. Aslında yedek kulübesinde bekleyen nerdeyse Guiza kadar yetenekli ve bitiriciliği Guiza'dan üstün bir adamımız var Semih ama kadromuz gereği 4-4-1-1 oynamak zorundayız forvet arkası kaptan Alex ve sırada bekleyen Özer var. O mevki uzun süre boşalmaz ve çift ön libero çıkmak zorunda olduğumuz için Semih yedekte kalmak zorunda. Tabi bana Guiza mı Semih mi deseler, Guiza derim gollerinin her birinde adamın estetiği ortada birde aşırtma tutkusu olmasa..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.