Şimdi Ara

Forvet adayınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yoboyu yolladık Allah'ın işine bak nasıl denk geldi. Forvet adayınız kim? En azından yerli bi topçu lazım aklıma Cenk Tosun geldi ya da Kuyt ı santrafora çekip Kampl alınır mı? Kampl'ın alınacağını düşünmüyorum. Yabancı bir santrafor alınır mı alınırsa kim alınır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alınmaz
  • Golü de attığına göre artık Erkan Zengin'i almamak için hiç bir bahanemiz kalmadı.
  • semihi geri alalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvete gerek yok ofansif orta saha lazım kuytın yerine adam gibi kanat lazım ama yönetimde bunları alıcak vizyon varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mırmırcann

Yoboyu yolladık Allah'ın işine bak nasıl denk geldi. Forvet adayınız kim? En azından yerli bi topçu lazım aklıma Cenk Tosun geldi ya da Kuyt ı santrafora çekip Kampl alınır mı? Kampl'ın alınacağını düşünmüyorum. Yabancı bir santrafor alınır mı alınırsa kim alınır?

Türkiyede fenerde oynayacak yerli yok, kaldı ki yabancılarımız ne kadar iyi tartışılır kadlec meireles baroni holmen kuyt hatta sow

• aykut
  • ben hala okadar gol atmasına rağmen emenikeye tahammül edemiyorum en büyük yanlışımız cardozoyu almamaktı. o gelseydi zaten 3 tane adamın attığı golü tek başına atıcaktı ne weboya ne emenikeye gerek kalıcaktı bitanede orta saha alırdın en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizâRd

ben hala okadar gol atmasına rağmen emenikeye tahammül edemiyorum en büyük yanlışımız cardozoyu almamaktı. o gelseydi zaten 3 tane adamın attığı golü tek başına atıcaktı ne weboya ne emenikeye gerek kalıcaktı bitanede orta saha alırdın en azından.

bak bakıyım cardozo'n bu sene kaç maçta oynamış bide gelip 3 kişinin atığı golü atcakmış teyy alllam ya
  • avrupadan güzel bi pivot santrafor kiralamalıyız
  •  Forvet adayınız
  • Marcio Nobre devre arasında alinmisti.

O tarz katki verecek birisi alinmali.

Ayrica orta sahaya Belhanda'yi alabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cardozo, Demba Ba. Orta saha ise Kampl, olursa da Belhanda.
  • Tjikuzu,Zenke,Djehoua orta sahaya da kampl gelir tamamdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Cardozo, Demba Ba. Orta saha ise Kampl, olursa da Belhanda.

demba ba gelirmiki.of yaa..bi gelse..heyecan yaptım.demba ba gelsin 3 ay çiziyorum kendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ö.önen

quote:

Orijinalden alıntı: wizâRd

ben hala okadar gol atmasına rağmen emenikeye tahammül edemiyorum en büyük yanlışımız cardozoyu almamaktı. o gelseydi zaten 3 tane adamın attığı golü tek başına atıcaktı ne weboya ne emenikeye gerek kalıcaktı bitanede orta saha alırdın en azından.

bak bakıyım cardozo'n bu sene kaç maçta oynamış bide gelip 3 kişinin atığı golü atcakmış teyy alllam ya

7 maçta oynamış 5 gol 1 asist yapmış.
  • Öyle bir gelir ki...

• Mario Gomez

Diego Forlan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Llorente
  • Mandzukic
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.