Şimdi Ara

Forumun ikiyüzlülüğü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birisi sınavın 2016veya 2010 benzeyecegini söyleyip birkaç neden ile açıklarsa o adam sizin düşmaniz veya sınavdan anlamayan malın teki oluyor yorumlar şöyle oluyor:sen ne anlarsın-tabi sınavin iyi geçti burda salla -2*10cusun sen-ve birkaç hakaret küfür
    Eğer diğer kişi sınav 2014gibi gelir deyip birkaç neden sayarsa yorumlar şöyle:voov hocam haklisiniz-forumun zeka seviyesi yükselmiş-aynen hocam bu sınav daha zordu
    Ha bu arada sınav 2016dan çok kotu gelir baksaniza herkes e 2016 gibi gelse herkes istediği yeri tutturuoyr ozmana kim mezuna kalacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sınavdan sonraki ilk günlerde ben iyimser davranıyordum herkes beni artılıyordu.Ancak çevremdekilerle konuştuğumda farkettim ki herkes yapmış özellikle kalburüstü öğrenciler.
    Böyle olunca forumun tabiriyle kötümser tahminler yapmaya başladım bunu yapınca da forumdakilerin hoşuna gitmedi tabi.
    Burada herkes inanmak istediğine inanıyor ama gerçekler acıdır maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmfahrt -- 18 Temmuz 2018; 14:12:11 >
  • Hocam ağır olmuş bence . Uruk 'un kafası karışık ( hepimiz böyleyiz inkar etmeyin😆) Kelse bizi trollüyor ( sıkıldığı için ) .Ama kele gıcık kapmaya başladım yavaştan azıcık ama 😁

• Hocam 2016 dan kötü gelebilir. Ama tıpın 490-500 ile kapatacağını söylemek de saçma oluyor.

• Hocam 2016 dan kötü gelebilir. Ama tıpın 490-500 ile kapatacağını söylemek de saçma oluyor.

• Hocam yanlış yere yazmışım mesajı 🤤

Ama 2016 dedim diye bizi iyimser ilan ettiniz onu da siz düşünün.

• 2016 dan biraz kötü geleceğini düşünüyorum. Ama 2010 ya da 2015 gibi diyenler net trolldür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simon Petrikov -- 18 Temmuz 2018; 14:32:56 >
  • Yine guzel bir tespit,katiliyorum.+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015-2017 arası 2017den biraz iyi diyen biri olarak 2016dan bir iki tık kötü gelir diyenlere saygı duyuyorum fakat böyle bir sınavla 2010daki sınavı karşılaştırıp yığınsallarını benzetmek ya trollüktür kanımca ya da 2010 hakkında hiçbir şey bilmemektir.Bir kere standart sapmaları bile aşırı farklı 2010 ile son yıllardaki sınavların
  • Hocam o zaman konu açmasınlar ben kel yüzünden 2 gündür mok gibiyim insanları böyle kötü yapmaya hakları yok bi kere söylersin yeter anca dillendirmenin hiçbir anlamı yok.

• 2014-2015 diyince adamsın 2016 dan kötü diyince troll, iftira,hakaret et ne güzel memleket be üste çıkaralım da bazı karakter yoksunları görsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schizzo -- 18 Temmuz 2018; 14:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schizzo

2014-2015 diyince adamsın 2016 dan kötü diyince troll, iftira,hakaret et ne güzel memleket be üste çıkaralım da bazı karakter yoksunları görsün.
    Yürüsun o zaman

• 16 da 18k sıralama veriyor 19-19.5 gelse kafidir

• O kadar cok 2010 muhabbeti yapıldı ki 2016 iyi geliyor insanlara.

• Stravdiots S kullanıcısına yanıt
    İnşallah sonuç açıklandığında 2016 gibi gelir eğer 2010 gibi gelirse durumlar iyice vahimleşecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.