Şimdi Ara

FORUMUN EN KALİTELİ ÜYESİNİ SEÇİYORUZ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pek yaşayacağımızı düşünmüyorum,dışarı çıktığımda bile Türk göremiyorum;bunların bizim kendi ülkemizde sorun çıkartmayacağı hiçte belli değil. 2023 seçimlerini muhalefet kazansa bile en az 2 kere tekrarlanacaktır. Hükmet vesaire değişse bile ne vergilerin azalacağından ne de refahın yükseleceğinden emin değilim ama illaki bir şeyler değişecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3B02C0FA0 -- 25 Ağustos 2021; 19:45:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3B02C0FA0

Pek yaşayacağımızı düşünmüyorum,dışarı çıktığımda bile Türk göremiyorum;bunların bizim kendi ülkemizde sorun çıkartmayacağı hiçte belli değil. 2023 seçimlerini muhalefet kazansa bile en az 2 kere tekrarlanacaktır. Hükmet vesaire değişse bile ne vergilerin azalacağından ne de refahın yükseleceğinden emin değilim ama illaki bir şeyler değişecektir.
    Sanmıyorum. Ulan 2 3 sene önce surilerin arasına karışacaktık. Ahh bizde de şans yok ki

• Ultr0n67 kullanıcısına yanıt
    Sıradan eu ülkesinde doğmayı yeğleyebilirdim. En azından bu tarz sorunların bir çoğunu yaşamamış olurdum. Almanya gibi ülkelerde yaşayan akrabalarım ise aç gözlülük dolayısıyla 2.araba derdinde ben düzgün bir eğitim ve gelecek derdindeyim. Hayır,onlardan daha eğitimli ve kültürlü olmama rağmen şans faktörü benim yanıma uğramamış. Benim veya bizim suçumuz neydi ki!

• quote:

Sıradan eu ülkesinde doğmayı yeğleyebilirdim. En azından bu tarz sorunların bir çoğunu yaşamamış olurdum. Almanya gibi ülkelerde yaşayan akrabalarım ise aç gözlülük dolayısıyla 2.araba derdinde ben düzgün bir eğitim ve gelecek derdindeyim. Hayır,onlardan daha eğitimli ve kültürlü olmama rağmen şans faktörü benim yanıma uğramamış. Benim veya bizim suçumuz neydi ki!
    Bende eu ülkesinde doğmayı yeğleyebilirdim.

Ben bu ülkede kaldıkça ne evlenmeyi ne de çocuk sahibi olmayı planlamıyorum,gerçi benim yerime Suriler ve afganlar bu işi hallediyor. Birkaç yıla Türkiye'de Türk arayacağız.

• quote:

Ben bu ülkede kaldıkça ne evlenmeyi ne de çocuk sahibi olmayı planlamıyorum,gerçi benim yerime Suriler ve afganlar bu işi hallediyor. Birkaç yıla Türkiye'de Türk arayacağız.
    Birkaç yıl mı? Bu konuda çok komiksin. Sen Esenyurt'ta türk aramayı bilir misin ?

İstanbul'da değilim, Kilis gitti zaten,yakında suriyeye bağlanmak istiyoruz vs derler.

İstanbul'da değilim, Kilis gitti zaten,yakında suriyeye bağlanmak istiyoruz vs derler.

• quote:

Yok hocam yok burada geçen her gün bize zarar

"Akıllı olanlar gitti" fırsatı olan ilk uçuşta gitti. Bende ilk fırsatta ve ilk uçuşta gideceğim.

• quote:

"Akıllı olanlar gitti" fırsatı olan ilk uçuşta gitti. Bende ilk fırsatta ve ilk uçuşta gideceğim.
    Zor gelecek bize

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

Hosbuldu hocam saol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkücüadam kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam, bayadır yoktunuz. Nasılsınız iyisiniz umarım?

• Ben kendimi aday gösteriyorum.

Beni ben yaptığın için Teşekkürler tanrım.

İyi diyelim iyi olsun hocam be

• Konuya bak mezarlik gibi 4 senede uyelerin yarisi ucmus gitmis ah dostlar ah sizler yokken buralar ölüm gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tepecikli

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Küllerimden doğmaya çabalıyorum ama düşe kalka, yapabilecek miyim bilmeden...

PAAAAAAAAAAAİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

ALLAH YARDİMCİN OLSUN BABBAA SEVİYORUM SENİ OK

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam PAIN in the ass hem de..

Sağolasın sen de seviliyorsun  

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.