Şimdi Ara

Forumun Çeşitli Bölümlerinde Şimdiye Kadar Açılmış En Yararlı Konular Arşivi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
856
Favori
57.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
523 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ellerini sağlık kardeş. Harika konular indexlemişsin. Bir çoğu şu sıralar ilgilendiğim konularla ilgili. Attım fava hepsini inceleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sekeno

Ellerini sağlık kardeş. Harika konular indexlemişsin. Bir çoğu şu sıralar ilgilendiğim konularla ilgili. Attım fava hepsini inceleyeceğim.

Sağolun,umarım işinizi görür konu.
  • Son güncellemeyle bu konudaki birçok arkadaşımız tarafından paylaşılan ve diğer forumlara ait olan başka birçok forumdaki birçok yararlı konuda "Diğer Bölümler" olarak başlığa eklendi buradakiler hatrı sayılır bir miktara gelince ayıracağım tabi,iyi forumlar herkese.

• Hocam çok yararlı konu, kimse buna bir şey diyemez; ama çok sık düzenleme yapıyorsun ve bu bildirim olarak üyelere geliyor. Senden ricam toplu olarak düzenleme yapman. Günde 4-5 defa bildirim geliyor, halden anla

Ya da forumun bir düzenleme yapması lazım, ilk mesaj güncellendiği zaman bildirim gitmemesi için @Citizen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Hocam çok yararlı konu, kimse buna bir şey diyemez; ama çok sık düzenleme yapıyorsun ve bu bildirim olarak üyelere geliyor. Senden ricam toplu olarak düzenleme yapman. Günde 4-5 defa bildirim geliyor, halden anla

Ya da forumun bir düzenleme yapması lazım, ilk mesaj güncellendiği zaman bildirim gitmemesi için @Citizen

Farkındayım,kusura bakmayın yaptığım düzenlemeler konuyu daha faydalı yapmak içindi ama bundan sonra yönetim bu ilk mesaj düzenlemesinin bildirim olarak gelmesi durumunu çözene kadar haftada bir düzenleyeceğim konuyu haklısınız.

• hocam bunu da ekler misin ana mesaja.Önemli bir konu YGS LYS bölümünde.
    Youtube ders kanallarıhttps://forum.donanimhaber.com/2017-2018-ygs-lys-tum-youtube-ders-kanallari-ve-onerileri-ana-konu--127847114-6#128381771

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 15 Ağustos 2017; 13:1:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Hocam çok yararlı konu, kimse buna bir şey diyemez; ama çok sık düzenleme yapıyorsun ve bu bildirim olarak üyelere geliyor. Senden ricam toplu olarak düzenleme yapman. Günde 4-5 defa bildirim geliyor, halden anla

evet forumun bu konuda bir şey yapması lazım. bildirimleri kapatabilmeliyiz. konu belki ilerde lazım olur diye favorilere ekledim. arkadaş iyi düşünmüş zati. tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.LeonelMeNaldo

hocam bunu da ekler misin ana mesaja.Önemli bir konu YGS LYS bölümünde.
    Youtube ders kanallarıhttps://forum.donanimhaber.com/2017-2018-ygs-lys-tum-youtube-ders-kanallari-ve-onerileri-ana-konu--127847114-6#128381771

Tabi eklerim, sağolun katkınız için ama arkadaşlar rahatsız oldukları için haklı olarak, haftada bir düzenleyeceğim ilk mesajı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68F639DEB -- 16 Ağustos 2017; 17:16:14 >

• Tebrikler güzel konu olmuş

• Öncelikle konuyu açan ve içerikte yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tek tük böyle konular görmek mutlu ediyor. Yıllardır üyelere bilgi amaçlı yüzlerce konu açıyorum; o konuların linkini, elzemsin nickli üyenin konularını ve diğer yararlı konuları ayıklayıp size PM atarım. Kolay gelsin.
  • Büyük emek var. Ellerinize emeğinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Öncelikle konuyu açan ve içerikte yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tek tük böyle konular görmek mutlu ediyor. Yıllardır üyelere bilgi amaçlı yüzlerce konu açıyorum; o konuların linkini, elzemsin nickli üyenin konularını ve diğer yararlı konuları ayıklayıp size PM atarım. Kolay gelsin.

Elzemsin'in bütün yararlı konularını paylaştım hocam o yüzden boşuna zahmet edip ayıklamayın bence,dediğiniz konulardan varsa ve paylaşılırsanız çok iyi olur,şimdiden teşekkürler

@- The Stig -,@Lordakrep Teşekkür ederim elbirliğiyle yapılan bir şey oldu bu ortada bir güzellik,bir kalite varsa ondandır bence.

• Arkadaşlar linkler mobilde yok yav. Linkli yazılara tıklanmıyor.
  • Başlıklara tıklayamıyorum benim cihazda mı sorun var acaba safari kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: frhtzkn

Başlıklara tıklayamıyorum benim cihazda mı sorun var acaba safari kullanıyorum.

bende de var aynı problem

• Bilgisayar, laptop ve aksesuarları olarak bir başlık da koyabilirsin, şu konu çok iyiydi baya yardımı olmuştu arkadaşın teknik terimlere değinmiş içime sinerek mouse almıştım.

Mouse Sensörlerinin Teknik Özellikleri, İlgili Terimler ve Oyunculara Tavsiyeler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurborden

Bilgisayar, laptop ve aksesuarları olarak bir başlık da koyabilirsin, şu konu çok iyiydi baya yardımı olmuştu arkadaşın teknik terimlere değinmiş içime sinerek mouse almıştım.

Mouse Sensörlerinin Teknik Özellikleri, İlgili Terimler ve Oyunculara Tavsiyeler

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.