Şimdi Ara

'Talep Gerçekleştirilmiş' Forumu Geliştirirken Düzgün Çalışan Özellikleri Bozuyorsunuz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben daha çok 2. el bölümüyle ilgileniyorum ve "Son Güncelleme" adlı tarih sıralamaları benim için çok önemlidir. Yaklaşık 1.5 ay önce gayet sorunsuz olan ilan güncelleme sıralaması sitede yapılan çalışmalar sonrasında bozuldu hem mobilde hem de bilgisayarda. Tarihler yakından uzağa düzgünce sıralanmıyor

"Talep Gerçekleştirilmiş" Forumu Geliştirirken Düzgün Çalışan Özellikleri Bozuyorsunuz..

. Eskiden hiç böyle bir sorun yoktu lütfen düzeltmeler yapınız, gerekirse sitede yaptığınız tüm değişiklikleri geri alınız; diğer saçma sapan özellik eklemeleri beni ilgilendirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sreylare -- 5 Mayıs 2021; 20:20:39 >

• Birkaç ay geç oldu ancak talebim yerine getirilmiş. Ellerinize sağlık ve lütfen bir daha hiç bozulmasın, böyle daha düzenli ve güzel duruyor.

"Talep Gerçekleştirilmiş" Forumu Geliştirirken Düzgün Çalışan Özellikleri Bozuyorsunuz..
  • konunun güncellenme tarihine göre sıralanıyor aslında, orada da son güncellendiği tarih yazıyor hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.