Şimdi Ara

Forumu bırakıyorum. Allah'a emanet olun. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu dışı akşam saatlerimin vazgeçilmezi oldu walla.Dün pc girmiyodu siteye kafayı yiyodum azkala.Beni kapıdan kovsanız bacadan girerim bu foruma KONU DIŞI AHALİSİ FOREVER
  • 2500 kişi önünde reddedilen adam konusunun SS'i var mı? Merak ettim

Böyle en ufak şeyde, forumu bırakacağım diye rest çekeceksen, bence hiç durma git. Burada anlatılan her hikayenin doğru olup olmadığını bilemeyiz, çünkü birbirimizi tanımıyoruz. Ama bazen uçuk gelen konularla, alay edip eğleniyoruz, bence ya bunları foruma anlatıp kendinizi güldürmeyin veya siz de işin geyiğine ortak olup eğlenin.
  • Peeehh...

Ne adamlarla uğraştım ben bu forumda.
    Yeri geldi vatan haini dediler bana
    Yeri geldi Ateist dediler,dinsiz-imansız dediler...

Ama gülüp geçtim

Böyle çabuk mu pes edilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Kaval kemiğine takıyosun, sonra yarışmaya katılıp 2500 kişinin önünde çıkma teklif ediyorsun, yarışmada finale kalıyorsun, yarışmayı kazanırsan hoca sana kızı ayarlama sözü veriyor. Kim inanır bunlara.

kadir

Morikilana nickli arkadaş daha once yyapmıs espriyi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekodz -- 23 Nisan 2009; 12:04:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

2500 kişi önünde reddedilen adam konusunun SS'i var mı? Merak ettim

Böyle en ufak şeyde, forumu bırakacağım diye rest çekeceksen, bence hiç durma git. Burada anlatılan her hikayenin doğru olup olmadığını bilemeyiz, çünkü birbirimizi tanımıyoruz. Ama bazen uçuk gelen konularla, alay edip eğleniyoruz, bence ya bunları foruma anlatıp kendinizi güldürmeyin veya siz de işin geyiğine ortak olup eğlenin.

http://forum.donanimhaber.com/m_31210674/mpage_1/key_/tm.htm

• quote:

Orjinalden alıntı: Bay PiPo..!

Sizin insanlarla dalga geçme olayınız sıktı artık. Hadi 1 dersin, 2 dersin. Ama ne zaman konu açsam fake olan bile sen şu sağ kulağına küpe takan çocuk değil miydin. E oydum ? Seni neden geriyor arkadaşım ? Yeter ya. Ne sınır biliyosunuz, ne adamlık biliyosunuz. Geliyor adam 15 yaşındaki velete bak diyor. Sen o mesajı yazdığına göre senin zekâ yaşın kaç acaba ? Neyse Allah'a emanet arkadaşlar, kendinize iyi bakın.

Edit: Açtığım konularda da bi gram yalan yoktu..

o kişi bendi ayrıca fake değilim Katılım zamanı: 20 Haziran 2007; buda sana kapak olsun şimdi küpeyi sola tak

• forumun tadı kalmaz tabi geçenlerde bir eve gittim 5 yaşındaki çocuk internetten flash oyun açıp oynayabiliyor artık her evde bilgisayar ve internet var artık bilgisayarda internette lüks değil bu çocukl 7-8 yaşında forumlara takılmaya başlıyor eee fazla şaşırmamak lazım seviyenin düşmesine
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bay PiPo..!

quote:

Orjinalden alıntı: TheDarkDefender

2500 kişinin önün de teklif ettiğin kız kabul etmedi mi? Ne bu sinir?

Al işte. Sizden adam olmaz...

peki küpeyi sağa takan adam olurmu

• quote:

Orjinalden alıntı: Armanenschafft

quote:

Orjinalden alıntı: chiculata-

Valla çok sevindim.Sağ kulağına küpe takan birinin bu forumda bulunması beni rahatsız ediyordu.

[font="Trebuchet MS"]
    lan gerizekalı

İşte ben bu yüzden bu forumdan artık uzaklaşmanız gerektiğini söylüyorum.Bu forum önceden böyle değil di.Sizin gibiler oldukça bu böyle devam eder.

Eğer bu konuyuda reklam için açtığısa söylenecek söz yok ama eğer gerçektende giderse o zaman az da olsa bir iş yapar...
  • Gidiyorsan çıkış tuşunun yerini biliyorsun konu açmana gerek yok.
  • jazz yapıyorya bırakmaz.. yaz o zaman beni sınırsız banlayın diye
    herkesin kafası rahat etsin
  • ya beyler bırakın çoluk cocuk gene saçmalamış konu açmış yazmayın bu topice kousulcak bişi yok gitsin kurtulalım rahat edelim ya su cocugun saçmalıklarından gına geldi
  • Kendiniz uzaklaştırabilirdiniz , konu dışına açılan konu +18 ve gençler için hiç uygun değildi, büyük bir ayıba imza atarak gitmek hoş olmadı ...
  • nikini değiştirmen senin için daha iyi olurdu...
    burdakiler sana yardımcı olmak birazda şaka ile takılma amacı ile yazıyordu sende çok alıngansın ama topik açıyorsan burda 3-5kişi yok binlerce kişi var bunu bilmeliydin
    ya küpeyi taktıktan sonra kazara gümbürtüye gitseydin nolcaktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: chiculata-

Valla çok sevindim.Sağ kulağına küpe takan birinin bu forumda bulunması beni rahatsız ediyordu.

evet evet.. kesinlikle gitmeliydi
  • Defol ulan !
  • bu adam niye banlandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: JetRight

bu adam niye banlandı

Kendini banlattı arkadaş
    Bir takım olayların baş kahramanıydı. Derin devlet için çalıştığı düşünülüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

nikini değiştirmen senin için daha iyi olurdu...
    burdakiler sana yardımcı olmak birazda şaka ile takılma amacı ile yazıyordu sende çok alıngansın ama topik açıyorsan burda 3-5kişi yok binlerce kişi var bunu bilmeliydin
    ya küpeyi taktıktan sonra kazara gümbürtüye gitseydin nolcaktı

Bu yoruma sonuna kadar katılıyorum... Ya sen sağ kulağına küpe takan çocuk değil miydin?

• Bu adam MIT'e çalışıyor gerçek hayatta.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.