Şimdi Ara

Forumu Amacına Uygun Kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle uzun süredir forumu takip ediyorum. Çok güzel yorumlarla çok iyi tercihler yaptık hep beraber. İnsanları doğru yönlendiren, ihtiyacına uygun cevap veren tarafsız yorumlar bizleri mutlu etmekle beraber bütçemizi boşa harcamaktan kurtardı hep..

Ancak son zamanlarda forum nerdeyse tamamen android kullanıcıları ile ios kullanıcıları arasındaki savaş alanına döndü. Ben bu konuda çok rahatsızım.

Burayı bazen twitterdan daha çok okuyup zevk alıyordum. Çok güzel incelemeler, mükemmel yorumlar, uygun tavsiyeler beni buraya bağlıyordu. Misal S6 ve İp6 arasında kalmışsam burda ilgili bir konuya girip yorumları okuduğumda kafamda net tercihler oluşuyordu. -Bu sadece bir örnek, s6 daha çıkmadı falan yazmayın- çünkü her ikisini kullanan veya ikisinden birini kullananlar adam gibi artı ve eksilerini yazardı.
    Şimdi ise fanlık almış başını gidiyor. Bu gidişat iyi değil. İnsanların kafasını karıştırmaya, yanlış bütçe kullanımlarına, ihtiyaçlarını karşılamayacak ürünlere yönlendirmeye sebebiyet verir ki bence kul hakkına girer. Neyse meseleyi fazla uzatmadan maksadımı anlatayım.

Lütfen bu kavgaya son verip dürüst ve faydalı yorumlar, incelemeler yapalım. Kimsenin babasının firması değil kullandığımız ürünlerin markaları!
    Bize yarayacak olan gerçek ve yararlı yorumlar. Herkesten ricam bu konuya biraz daha hassasiyet göstermeleri. Saçma sapan kavgaların içine girmeyelim.
    Teşekkürler
    İyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman8476 -- 17 Mart 2015; 17:58:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kim ne derse desin Apple.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman8476

Arkadaşlar Merhaba,
    Öncelikle uzun süredir forumu takip ediyorum. Çok güzel yorumlarla çok iyi tercihler yaptık hep beraber. İnsanları doğru yönlendiren, ihtiyacına uygun cevap veren tarafsız yorumlar bizleri mutlu etmekle beraber bütçemizi boşa harcamaktan kurtardı hep..
    Ancak son zamanlarda forum nerdeyse tamamen android kullanıcıları ile ios kullanıcıları arasındaki savaş alanına döndü. Ben bu konuda çok rahatsızım. Burayı bazen twitterdan daha çok okuyup zevk alıyordum. Çok güzel incelemeler, mükemmel yorumlar, uygun tavsiyeler beni buraya bağlıyordu. Misal S6 ve İp6 arasında kalmışsam burda ilgili bir konuya girip yorumları okuduğumda kafamda net tercihler oluşuyordu. -Bu sadece bir örnek, s6 daha çıkmadı falan yazmayın- çünkü her ikisini kullanan veya ikisinden birini kullananlar adam gibi artı ve eksilerini yazardı. Şimdi ise fanlık almış başını gidiyor. Bu gidişat iyi değil. İnsanların kafasını karıştırmaya, yanlış bütçe kullanımlarına, ihtiyaçlarını karşılamayacak ürünlere yönlendirmeye sebebiyet verir ki bence kul hakkına girer.
    Neyse meseleyi fazla uzatmadan maksadımı anlatayım.
    Lütfen bu kavgaya son verip dürüst ve faydalı yorumlar, incelemeler yapalım. Kimsenin babasının firması değil kullandığımız ürünlerin markaları!
    Bize yarayacak olan gerçek ve yararlı yorumlar. Herkesten ricam bu konuya biraz daha hassasiyet göstermek. Saçma sapan kavgaların içine girmeyelim.
    Teşekkürler
    İyi forumlar..

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• trollere pozitif ayrımcılık yapıldığı müddetçe olmaz o iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekin G.

trollere pozitif ayrımcılık yapıldığı müddetçe olmaz o iş.

Aslında yöneticilerin, aşırı gereksiz fanatik kullanıcıları seçip üyeliğini dondurmaları gerekirse iptal etmeleri gerekir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.