Şimdi Ara

Forumla ilgili önerileriniz, eleştrileriniz, şikayetleriniz. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
0
Favori
16.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu niye bana yerel seçimler öncesi partilerin halka sizle bakın nası ilgileniyoz mesajı vermesi umulan ,ucuza
    piar ve/veya arge + rant yoklaması amacıyla yapılan anketleri hatırlattı ki ne alakası var ?
    Yok yok böyle olmucak.Çikolata yada muz yiyeyim.Seretonin lazım bana ..Nöbetçi eczaneden rispardil,nöbetçi marketten çikolata,nöbetçi manavdan muz almaya gidiyom.Yiye yiye gelirken aklıma bişiler gelir kesin..Olmazsa aklıma gelenleri bi kaada yazıp marketteki dilek kutusuna atarım ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagri105

quote:

Orjinalden alıntı: asprin

Abi bişey soracaktım. Acaba arama çalışacak mı?
    Abi neden arama çalışmıyor?

arama şu an çalışıyor

şu an çalışmıyor.

• manita bulamıyoruz abiiii
  • Size bir sorum oLacaktı dikkatimi cekti.
    Konu dışı geneL başLığı aLtında Sinema - Müzik - Kitap böLümüne yazdığımız mesajLar post sayısına etki ediyor Lakin Kültür ve BiLim böLümüne yazdıkLarımız aynı Konu Dışına yazdıkLarımız gibi etkisiz.

YanLış anLaşıLmak istemem ama KüLtür ve BiLim böLümündeki mesajLarın post sayısına etki etmesi gerekmez mi?

ELbetteki gecerLi bir acıkLamanız vardır. Öğrenmek isterim?

İyi ÇaLışmaLar diLerim.

SaygıLarımLa.
  • Arama forumun normal çalışmasında şu sıralar problem çıkarmaktadır. O yüzden kapatmak durumunda kaldık. Yeni sunucularımız geldiğinde aramayı tekrar açacağız.
  • Gun 31 Mayıs günü hesabımın açılacağını, eğer açılmazsa hatırlatmamı söylemişti...
    Açın artık şu hesabımı!
  • Reklam olayınızı sonuna kadar destekliyorum .....
  • modlara ulaşmanın buraya yazmaktan başka yolu yokmudur...?
    varsa nedir...?
    tşk
  • 2 dakikaya aşırı tepki var, bence bu konuda bu tepkileri görmezden gelmek olmaz, en azından 1,5 dakika yada 1 dakika yapılabilir!Web Tasarım yada başka bi bölümde yardımcı olacağımız i konu olduğunda her başlık için 2 dakika beklemek bazen sıkıcı oluyor!
  • arama özelliği her zaman çalışmıyor.Bunun için daha önce forumda olan bir konuda gereksiz yere yeni mesaj yazmak zorunda kalınıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CV_Aguney

Gun 31 Mayıs günü hesabımın açılacağını, eğer açılmazsa hatırlatmamı söylemişti...
    Açın artık şu hesabımı!

Yeter be, açın şu hesabı artık
  • [Deleted by Admins]
  • [Deleted by Admins]
  • arama bölümü bir forumun kalbidir.
    kapatılacak bir sürü özellik dururken arama gibi bir fonksiyon bir forumda nasıl kapatılır anlam veremiyorum.
    onun yerine geçici süreliğine avatarlar kaldırılabilir, imzalar durabilir, üst taraftaki bir sürü gereksiz özellik (fotoğraf albümleri, takvim vs. ıvır zıvır) kapatılabilir, ama arama bölümü her zaman gereklidir.
  • Ama bahsettiğiniz hiç bir özellik sabit disklerimizi yerlerde süründürmüyor. Kısaca aramayı açarsak günde bir saat sunucudan cevap alamayabilirsiniz.

Yapacağımız işe şunlar 2 Gb'lık Xeon sunucumuzu 6 Gb'a yükselteceğiz. Sonra tek disk yerine 15.000 devirlik disklerden RAID 3 veya 5 kuracağız. Ayrıca aramayı farklı bir raid'e alabiliriz. Bunlar binlerce dolarlık projeler ve gerçekleştirilecek.
  • Umarım en kısa zamanda yapmak istediklerinizi gerçekleştirirsiniz.
    Kendimden örnek vermem gerekirse eğer arama bölümü çalışıyor olsaydı LGF700B monitör hakkında ne bu kadar çok soru sorardım ne de 107P40'ı almak için bu kadar tereddüte düşerdim. Daha önce bu konular hakkında defalarca yazılar yazıldığına eminim, ama tüm bunlar için her defasında gereksiz yere yeni başlıklar açmak zorunda kalıyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richy -- 3 Haziran 2005, 1:32:53 >
  • BENCE CEZA ALMIŞ ARKADAŞLARIMIZIN TÜM FORUMLARIN ÜST KONULARINDA NE KADAR SÜRE İLEİ KİMİN TARADINDAN..... CEZA ALDIKLARI BİLDİRİLMELİ

ARKADAŞLARIMIZA ULAŞAMADIĞIMIZDA BİLGİMİZ OLSUN,
  • Sadece bir öneri

Yaa sagdaki smilylerin sayısını artırma imkanı varmı ?

eger yoksa cok gülme smilyeyi var onların yerine daha cok kullanılan bunları koymanızı mümkünmü ?

edit : çok söyleniyor ama sadece gereksiz bölümünde şu 2 dakkayı yapmayın bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaDeS -- 3 Haziran 2005, 17:19:41 >
  • @HaDeS88 +1
    Evet arttırma imkanı yokmudur genelde kullanılan smileyler olsa daha ii olur...
  • Bence forumda online modları görebileceğimiz bir bölüm olmalı.. Aradığımız zaman illaki mesajı şikayet et diyerekmi size ulaşmak zorundayız.. Buna en kısa zamanda bir çözüm getirilmeli...,

Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.