Şimdi Ara

forumdh den nasıl kız düşre bilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
1
Favori
708
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> forumdh den nasıl kız düşre bilirim ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1186 Mesaj
    forumdh den nasıl kız düşre bilirim ?

|
    |
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    @Kanatlandırmayan_Redbull demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

4 aydır forumda yoktum geçen bi uğradım 2013 konularını hortlatmaya basladıklarını gördüm

bi de konu basligindan icerikte neler oldugunu az cok belli olan konularla dolup tasmisti forum

hem yoklugumda konular acilmis nerdesin diye monk mode daydim tabi

ben de foruma çeki düzen vermeye karar verdim ama yalnızım hocam tabi eski kitlemle beraber yeni kitle de kazandim son 1 haftada ama yine de sizin yoklugunuz ara ara üzüyor beni

hayirsiz epsilon da ugramiyor en son 2 tlye salam ekmek ariyodu asosyal yaratik desen nickini degismis eski halinden eser yok bi sen kaldin sen de tuvalet molasinda ugruyosun buralara gibime geliyor

Francis J. Underwood kullanıcısına yanıt
    @Francis J. Underwood demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Hocam aslinda beraber bu konu disini baya canlandiririz lakin eski formumda degilim yahu
    Canim hic yazmak istemiyor konu dahi acasim yok
    Arada kafam eserse belki acarim
    Surekli takilirsam epsil hocam da bana eslik eder eminim ama dedigim gibi icimden gelmiyor birsey
    Konularina goz atiyorum eglenceli adamsin vesselam takipliyorum seni

• Yüzbaşı
    792 Mesaj
    [05 Mart 2020 01:14:45 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    düştüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Forumda kız ne gezsin. Birkaç ay önce geldi birisi geldiğine pişman ettiler. Yürüyen mi dersin, kovan mı dersin, inanmayan mı dersin. Kız kendini inandırmak için elinin resmini çekti attı bu sefer harun abi dediler Kız arıyorsan kızlar soruyora git. Yalnız meriç olman lazım.

Edit: Birkaç tane var sanırım ancak onları da ben tanımıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aelinduilas -- 12 Şubat 2020; 12:25:3 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    Kızlar dışarda beyler çıkın az sosyalleşin
    |
    |
    Intel i7 3930K 6C/12T || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB DDR3 RAM || Msi R7 370 || Samsung 850 Pro 512GB SSD || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync || Samsung A70
  • Binbaşı
    1186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

91 saatir ewde yim
    |
    |
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    quote:

Franki hocam son gunlerde baya popi oldun
    Ne diyorsun bu durum hakkinda

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Franki hocam son gunlerde baya popi oldun
    Ne diyorsun bu durum hakkinda

Alıntıları Göster
    4 aydır forumda yoktum geçen bi uğradım 2013 konularını hortlatmaya basladıklarını gördüm

bi de konu basligindan icerikte neler oldugunu az cok belli olan konularla dolup tasmisti forum

ben de foruma çeki düzen vermeye karar verdim ama yalnızım hocam tabi eski kitlemle beraber yeni kitle de kazandim son 1 haftada ama yine de sizin yoklugunuz ara ara üzüyor beni

hayirsiz epsilon da ugramiyor en son 2 tlye salam ekmek ariyodu asosyal yaratik desen nickini degismis eski halinden eser yok bi sen kaldin sen de tuvalet molasinda ugruyosun buralara gibime geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Francis J. Underwood -- 12 Şubat 2020; 12:46:22 >

• Yüzbaşı
    254 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Hocam aslinda beraber bu konu disini baya canlandiririz lakin eski formumda degilim yahu
    Canim hic yazmak istemiyor konu dahi acasim yok
    Arada kafam eserse belki acarim
    Surekli takilirsam epsil hocam da bana eslik eder eminim ama dedigim gibi icimden gelmiyor birsey
    Konularina goz atiyorum eglenceli adamsin vesselam takipliyorum seni

|
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj
    sosis olis efsanesi feğil mi bu

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Burada 1 erkeğe 4346 erkek düşüyor, iyi şanslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu şekilde
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.