Şimdi Ara

Forumdan Türkiye Apple Store'a iş başvurusu yapan,yada başvurusu sonuçlanan arkadaşlar var mı? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
18
Favori
79.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselozdamar

Bu mesaj silindi.
    Hocam mulakatlarin icerigini anlatmamiz mumkun mu!

1. Nasil bir yere gittiniz?
    2. Mulakati yapan kisinin gorunusu falan nasil ?
    3. Kac kisi onunde mulakat verdiniz?
    4. Diger mulakattakiler nasildi?
    5. Onlarla ne konustunuz?
    6. Mulakat soru cevap seklinde miydi yada nasil bir muhabbey vardi?
    7. Mulakatalara kac bayan kac erkek cagirilmisti?
    8. Mukakats katilanlar hep takim elbise mi giymislerdi?
    9. Eklemek istedikleriniz varsa buraya yaziniz :)

Not: apple'a ne is basvurusu yaptim ne de yapmayi dusunuyorum. Mulakat tarzlarini meraktan soruyorum.
    Musait aninizda bizi aydinlatirsaniz sevinirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. görüşme çağırılmak için 1 aydır bekliyorum. Mail attım cevap yok, telefon ettim açan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogz2232

2. Görüşme sonrası mail atmamaya yeminliler heralde, 3 hafta oldu ne arayan var ne de soran

+1 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogz2232

2. Görüşme sonrası mail atmamaya yeminliler heralde, 3 hafta oldu ne arayan var ne de soran

Bırak mail atmamayı arıyoruz sekreter bağlamamaya da yemin etmiş gibi sizin yüzünüzden kaç tane iş teklifini red ettim belirsizlik durumunun devam ettirmeyin diye mail atıyoruz ona da dönmüyolar.Anladık yoğunsunuz ama firma ne kadar büyük olursa olsun böyle bir sorun yaşanmamalı.Ekimin başından beri bekliyoruz tam 2 ay oldu
  • 10 gun once ik personeline linked.in den ulastim kontrol edip bilgi verecen dedi ama geri donus yapmadi.

• Ve 2 ayın sonunda bir cevap verilebildi sonunda tabi ki olumsuz
    Sağolsunlar teşrif edip 2 ay önce bu cevabı vermiş olsa idiler ben de bana gelen iş tekliflerini red etmek zorunda kalmayacaktım.Kendilerine ulaşmaya çalıştığım bu zaman zarfı içerisinde de harcadığım efor un haddi hesabı yok ... Umarım Global de de bu şekilde değildir işe alım süreçleri
  • 3. görüşme daveti için Ekim ayının başından beri bekliyorum.......
  • Hiç işe alınan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muro9358

Ve 2 ayın sonunda bir cevap verilebildi sonunda tabi ki olumsuz
    Sağolsunlar teşrif edip 2 ay önce bu cevabı vermiş olsa idiler ben de bana gelen iş tekliflerini red etmek zorunda kalmayacaktım.Kendilerine ulaşmaya çalıştığım bu zaman zarfı içerisinde de harcadığım efor un haddi hesabı yok ... Umarım Global de de bu şekilde değildir işe alım süreçleri

Kendi hatanı başkalarına yükleme. Sana herhangi bir söz verdiler mi? Kardeşim de senin yaptığın hatayı yaptı. Bir yerden teklif bekleyerek hem zamanını hem fırsatları harcarsın.

• İse alindigi kesinlesen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentNight78

quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Bence bu işin Vatan,Teknosa,Samsung,Turkcell gibi yerlerde çalışanlardan bir farkı yok.Günde 12 saat ayakta çalışmaya; Asgari Ücret+Prim+Yol+Yemek koşulları olursa iyi gene

iyide bu yazdıgın yerlerde çalışanlar 12 saat ayakta calısmıyor ki? adamlar 9 saat calısıyor. 1 saat yemek molası 2şerden 15 er dkda çay molası var :)

Ben turkcell de 2 yil 7 ay calistim ve haftalik 57-59 saat arasi calisiyorduk (:

• 2014 oldu giren yokmu?
  • Ise kabul edilen var mi arkadaslar?

• Arkadaşlar merhaba,
    Güncel bilgilerime göre en geç bu haftaiçi cuma gününe kadar apple işe almaya karar verdiği kişilere olumlu dönüş yapacak.
    Lütfen işe kanul edenler buradan kabul edildiklerini bildirirlerse biz de en azından net olarak reddedildiğimizi anlarız:)
    En son görüşmelere gidenler varsa forumdan, bilgi akışı sağlarsak çok sevinirim.
    Gelişmeleri bekliyoruz, sevgiler.

• Son görüsme sonucunu beklemekdeyim ben bu hafta içi sonuclanicak hayirlisiyla.

• Buradan birisi ise alinirsa tum dh nin danismani olur ;)

• zakyback Z kullanıcısına yanıt
    Ben de son görüşmeyi bekliyorum ama olumlu olsaydı ilk hafta dönerlerdi diye düşünüyorum. Çok büyük ihtimal olmadı. O yüzden olumlu olan biri varsa buradan duyup emin olmak isterim reddedildiğimden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: toppidik

Ben de son görüşmeyi bekliyorum ama olumlu olsaydı ilk hafta dönerlerdi diye düşünüyorum. Çok büyük ihtimal olmadı. O yüzden olumlu olan biri varsa buradan duyup emin olmak isterim reddedildiğimden :)

Sanmiyorum son güne kadar belli olmaz nolucağı olumsuz olsa mail atacaklar zaten maili gönderirlerdi öyle olsaydi ilk hafta

• zakyback Z kullanıcısına yanıt
    Benim şuana kadarki tecrübelerim olumlu yanıtların kısa sürede yapıldığını gösteriyor. Olumsuz dönüşler ise en erken belirttikleri sürenin sonunda oluyor ki işe almak istedikleri kişilerde sorun yaşarlarsa vs olumsuz listesindekiler garanti olsun en kötü durumda:) dediğin gibi olmasını tercih ederdim tabii ama:)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.