Şimdi Ara

Forumdan nefret ettiren reklamlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aralıksız olarak mouse a her tıklayınca karşımıza çıkan forum reklamları konusunda ne düşünüyorsunuz? Arkadaş x e tıklıyoruz yine çıkıyor, reklama tıklayıp siteye giriyoruz hala çıkmaya devam ediiyor. Böyle bir reklam anlayışı mı var.

• ad block kullan ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glpyldrm -- 22 Şubat 2013; 23:49:05 >
  • Reçete no: 404

1 adet **** plug-in
    1 adet forefox yada chrome yada opera

Sabah akşam sürün. .

Tok karna kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reklam engelleme programları kullanmıyormusun ?
  • yakındır forumdan nefret ediyoruz diyeceğiz. yok yani forum komple reklam olacak arada bir iki yazı reklamlara alışcaz ondan korkuyorum
  • Reklamların URL'lerini al, Hosts dosyasından engelle.

127.0.0.1 siteadı.com
  • Son zamanlarda aşırı derecede reklamlar arttı, tamam foruma katkımız olsun ama bu kadar değil.

Otomotiv bölümü gibi bölümlerde üst bölümde video reklamlar var bu reklamı hiçbir şekilde kapatamıyor, durduramıyorsunuz durmadan başa sarıyor v.b

A d b l o c k'u sadece DH'de kullanıyorum diğer hiçbir sitede bu programı kullanmıyorum.
  • P4 2.4 GHZ işlemcimin büyük çoğunu bu reklamlar yiyor. Hal böyle olunca reklamları **** tarzı eklentilerle kapatabiliyoruz. Peki reklam vermenin ne anlamı kaldı böylece?

**** : bkz. Bir üst mesajdaki eklenti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Şubat 2013; 20:48:18 >
  • Forumda reklam istemiyoruz! Reklam olacaksa kenarda olsun, yazlıarın üstünde değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.