Şimdi Ara

FORUMDAN HABERİ OLMAYAN İNSANLARIN YIĞILMAYI DÜŞÜNMEMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden böyle bir durum var. Ben hiç sosyal medya hesabım olmadığı için birkaç aydır da çok sıkıldığım için forumda dolaşıyorum. Arkadaşlarım hiç girmiyor bu tarz yerlere. Geçen seneki çok anormal bir şeydi 2019a yakın gelir diyorlar ve yığılma gibi bir ihtimal düşünmüyorlar ve bir iki kişi değil herkes böyle düşünüyor .d galiba bu yığılma meselesi sadece bu foumda önemseniyor. Büyük ihtimalle de kasıtlı olarak sürekli bunun meselesi açılıyor.

(Bu arada benim yığılma hakkında kesin bir fikrim yok sınava girmeden bunu bilemeyeceğimizi biliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-629491C4C -- 18 Mayıs 2021; 14:12:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya bu yığılmacıların hepsi art niyetli birer iğne , dısarıdaki adama niye oyle dusundugunu sordugunda kendince mantikli olani soyler (genelde 2019 gibi bir sinav gelecegini ve 2019 u birazcık gececegi yonunde) sana polyana derse aciklamasini yapar (diyen de cikmadi cunku mantikli olan bu) ama burda adam polyana yazıp geciyor niye diyorsun ben gercekciyim diyor ulan niye sorusunun cevabina adamin verdigi cevaba bak (genel de hepsi böyle ) yazarken tilt oldum hepsi kaydirma yapıp sürünür inş

Ben katılmıyorum hocam.Bu sınava çalışanları 4 gruba ayırsak hiç çalışmayanlar,az çalışanlar,orta düzeyde çalışanlar,üst düzey çalışanlar.Ösym gerçekten profesyonel bir kurum.Geçmiş seneleri analiz ettiğimde misal türevden 4 soru geliyor,1 kolay 2 orta 1 zor şeklindedir.2 polinom geliyorsa 1 kolay 1 zor veya 1 orta 1 zor şeklindedir.Yani ösym çoğu konuda yukarıda ayırdığım çalışma seviyelerine göre konu dağılımını yapıyor.E şimdi ben orta düzeyde çalıştım 4 soru gelen konunun 3 sorusu kolay olursa,benim başarı puanıma benden az çalışanda ortak olmuş oluyor.Yani ip gibi dizilme çıkıyor ortaya.Geçen sene sorularda zorluk oranı düştüğü için çok çalışanlara az çalışanlarda ortak oldu ve olağan üstü yığılma böyle gerçekleşti.Yığılma her sene artarak olacaktır elbet ama bu kadar uçması bariz sıkıntı demek.Ve geçen sene çok çalışan öğrencilerin hakkına çok çok girildi.Bana kalırsa fetöcülerin soru çaldığı seneden bile daha büyük bir haksızlık söz konusu.Bana göre tüm olay bundan ibaret.

• +1

• Ya bu yığılmacıların hepsi art niyetli birer iğne , dısarıdaki adama niye oyle dusundugunu sordugunda kendince mantikli olani soyler (genelde 2019 gibi bir sinav gelecegini ve 2019 u birazcık gececegi yonunde) sana polyana derse aciklamasini yapar (diyen de cikmadi cunku mantikli olan bu) ama burda adam polyana yazıp geciyor niye diyorsun ben gercekciyim diyor ulan niye sorusunun cevabina adamin verdigi cevaba bak (genel de hepsi böyle ) yazarken tilt oldum hepsi kaydirma yapıp sürünür inş

• Agnostiksiniz yani hocam

• boş yapmaktan zevk alıyorlar hocam onlarda biliyor ösym nin iyi bir sınav hazırlamak istese bak ne yığılma kalır ne bir şey geçen sene öyleydi fakat bu sene bilemeyiz az kaldı zaten 1 ay sonra göreceğiz sınavı

• hocam ben geçen sene yığılmaya inanmazdım. sınav sonucum gelince yıkıldım sınav gelmeden yığılma olup olmayacağını bilemeyiz tabi de insanlar kötüye hazırlansın iyi gelirse mutlu olur kötü gelirse hazırlıklı olurlar diye her yere yığılma diyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aga yığılma diyen tek insan evladı yok dhli olmayan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • burda da 2 3 tane boş adam var onlar hariç herkes 2019 a yakın geleceğini biliyor o 2 3 kişide bu şekilde rakip eleyeceğini sanıyor çaresizlikleri çok acınası

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

Ama biz bunu konuşunca sınav iyi hazırlanmıyor hocam konuşmanın alemi yok. Sınavdan sonra olsa neyse

• hıcam sınavdan sonra sınava göre fikrimi söylerim zaten de. ben bu sene başı forumda bi söz okumuştum "tytden çıktığınızda herkes tyt çok kolaydı diyorsa endişe etmeyin forumun her zamanki hali ama aytden çıktığınızda herkes çok kolaydı diyorsa geçmiş olsun”

haklı bir yorum adamınki ben gerçekten yığılmaya inandığım için yığılma diyorum. ösymnin gene kolay sormayacağının garantisi yok.

kolay sormayacağının garantisi yok diye ağzınızla söylüyorsunuz yani kolay soracağının da garantisi yok hocam. ben belli başlı bazı netlerin önünde hiçbir şeyin duramayacağının farkındayım ve sınav zor da olsa bazı aralıklarda yığılma olacağının da. ama bunu ciddi manada takanlar var burada.

sürekli bunu söyleyerek hiçbir yere varamayız çünkü olup olmayacağını bilmiyoruz. yksye hazırlanırken araba çarpıp ölen biri var ve siz her ders çalışıyorum dediğinizde ama araba çarpabilir demek gibi belki direk kötü düşünerek söylemiyorsunuz ama dediğim gibi forumda bu abartılı sözleri takan kişiler olduğunu da görüyorum.

Bahsettiğiniz cümleyi galiba yaz sonunda ben yazmıştım ama bende bir yerden okumuş olabilirim emin olamadım şimdi.

• Buralar hep ekstra stres kaynağı. Ama 2019 gibi olması rüya gibi geliyor bana artık :/

• taveuni kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 18 Mayıs 2021; 14:17:6 >
  • hocam beni biliyorsunuz zaten diğerleri gibi yüz tyt yetmiş aytye otuz bin falan demiyorum sadece ikibin yirmi gibi gelmesi imkansız sadece ondokuza bakın demek harbi iyimserlik ben de ondokuza bakıyorum ama hep aklımda yirmi gibi olabileceğini bulunduruyorum.

• hocam zaten ben 2019 gibi olacağını düşündüğüm için söylemiyorum bunları. belki 2020x3 gelir belki 2019-2020 arası gelir ama bunu şuan bilemeyeceğimiz kesin :)

• taveuni kullanıcısına yanıt
    ocak gibi okuduğunu ben yazmış olabilirim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.