Şimdi Ara

'Forumdan ayrılıyorsunuz' uyarısı !!Bazı siteler için uyarı kalkmış? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
2
Favori
16.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öyle saçmalıklarla uğraşıyorlarki telefonumda adaway kurulu hiçbir tarayıcıda forumun ortasında çıkan reklamın altına sayfayı kaydıramıyorum reklamda takılıp kalıyor çok güzel bir iş tebrikler çok düşündünüzmü böyle bir zorluk çıkarmak için cidden merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum hiç bir şey reklam her şey. Artık reklamlar mobildeyken otomatik çıkıyor. Reklam aralarına DH serpintileri yaşıyoruz. Yaşasın reklamlar ...

• Bu forumun güzelliği burada işte. Forumda ne kadar hata olursa o kadar çok bağlanıyonuz buraya. Daha çok hata, daha güçlü bağlılık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 2 Ocak 2018; 11:12:24 >
  • 1 mbit internet dönemlerinde daha hızlı kullanıyorduk bu siteyi.
  • forum'da hiçbir eleştiri sonuca ulaşmıyor,kafalarına göre herşey,yani ülkeye bakınca forumuda bu olur diyip geçiyorum..
  • Opsiyonel olsun sizene benim güvenliğimden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işlerden mesleği gereği anlayan bir forumdaşınız olarak açık ve net şunu söyleyim.Sitenin bu kadar hantal olmasında gördüğüm etkilerden bazıları ; kullanılan kod sisteminin çağ dışı olması ve reklamların banner linklerinin kısaltılmamış olduğunu söyleyebiliriz.

Donanım ve teknoloji adına yayın yapan bir sitenin bu denli kötü altyapı ile hizmet veriyor olması sadece ticari amaç için yönetildiğini gösteriyor.Kaldı ki bu sitenin yıllardır bir mobil aplikasyonu bile yok Enterasan bir kafayla yönetildiğini gösteriyor.
  • bu forumu niye bu kadar önemsiyorsunuz. 2005 yılından beri üyeyim, önceleri hemen hemen bütün vaktimi burada geçirir, teknik yardımda bulunmaya çalışırdım. sonra zamanla soğudum forumdan. yıllar içinde bir arpa boyu yol gidemediler bence. büyümelerini eski olmalarına ve intetnet kullanımının artmasına bağlıyorum. yoksa biraz daha akıllı ve profesyonel olsalar başka yerlerde olabilirlerdi.

sözün özü, sallamayın bu kadar. girmeyin olsun bitsin. şahsen ben günde 5 dk bakıyorum, bakmıyorum..
  • Bunun kadar sacma bir gerici yenilik yok. Millet kullanimi kolaylastirir, bunlar kullanmayin diyor.

• Bu uyarıyı gorunce herzaman vazgeç DH ye geri don diyorum

Siteden ayrılmak bana koyuyor oyle yapmışlarki sanirsin sevgilinden ayrılıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 2 Ocak 2018; 12:16:32 >
  • Yakinda linklerde gizli hale gelir :D

• Eskiden konu açılır açılmaz 5-10 mesaj anında yazılırdı şimdilerde konulardan 1 saat geçiyor halen cevap yok. O eski dh ruhu yok. Hatalar üstüne hatalar artık citide saldı herkes saldı efsane forum ellerimizden kayıp gidiyor ve yöneticilerde göz göre göre seyrediyorlar.

• Masaüstü için çözümü söylüyorum:
    Firefox'da Neat URL eklentisi. Ayrıca meşhur referans kodunu da engelliyor. Eklentiyi kurduktan sonra eklenti ayarlarından blocked paramaters kısmına ",tag=donanimhaber-21, ie=UTF8" eklemeyi unutmayın.

Chrome'da eskiden Tracking Token Stripper eklentisi vardı ama şuanda çalışmıyor galiba. Alternatif bilen paylaşsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-100DED1C1 -- 2 Ocak 2018; 14:11:1 >
  • Dh yi simartan uyelerdir her zaman istemedigimiz biseyler yapiyorlar uyuz oldugumuz halde yineds giriyoruz mal gibi

• Aynısı facebooktada var, bunu çıkaranlar haberiniz olsun her seferinde annenizin, kız kardeşinizin ve bilhassa sizinle kan bağı bulunan bütün bayanların kulağını ağır şekilde çınlatıyorum biliyorum ki siz bunu seviyor ve hak ediyorsunuz

• donanımhaber oldu reklamhaber.

Edit: bunu ben yazmadım lan formda bir tek ben mi hacklendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chucky_Horror -- 2 Ocak 2018; 17:17:1 >
  • Yakında 8 saniye reklamını geç dediğimizde "Reklamdan Ayrılıyorsunuz" uyarısı çıkarsa hiç şaşırmam

• Stajyerler işin içinde herhalde. Abi şöyle bir fikrim var yapalım demişler ve yapmışlar. Fazlasıyla gereksiz bir uyarı sistemi.
  • Belki arkaplanda gizli bir reklam linki tıklanıyor oradan da forumumuz gelir elde ediyordur. Gerekli miktara ulaşıldığında düzeltilir diye tahmin ediyorum. Tabii bu benim aklıma gelen bir ihtimal sadece.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.