Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Forumdakilerin ilk telefonları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
84
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Forumdakilerin ilk telefonları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    619 Mesaj
    3110:) kimse almamış bu lanet telefonu hayret.menuden ayar yapıp geriye basinca direk çikardi ayni menude birkaç ayar yapacaksanız deliye donerdiniz.ha bi de takoz gibiydi walla. o zamanın 3100'ı idi ama:)
    |
    |
  • Teğmen
    243 Mesaj
    simdilik en eski tel benimki galiba ericsson 337 efsane telefon. o zmn ericsson 388 cikardinda ne sukse olmustu vay be :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj
    688 di... ama çok sağlamdı ya.. Bi de son zamanlarda kimse çalmaya falan çalışmamıştı.. Yani bi yerde unutsam falan kimse dönüp bakmıyodu bile
    |
    |
  • Teğmen
    219 Mesaj
    Siemens S10 ile başlamıştım.
    Maşallahı vardı, silah sınıfına giren bir aletti. Atsan birine kafasını yararsın. Bayırda araba geri kaçmasın diye tekerin arkasına koyarsın.
    |
    |
  • Binbaşı
    1442 Mesaj
    alcatel one touch pocket (televizyon gibi ekranı vardı)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    732 Mesaj
    panasonic g500
    |
    |
  • Yüzbaşı
    286 Mesaj
    Ericsson 337 ne para döktüm onu almak için 70 milyonda faturalı t.cell almıştım, Mesaj bile gönderemiyodu sadece alabiliyodu 388 çıktıda kurtulduk :)
    |
    |
  • Yarbay
    9370 Mesaj
    benımkı siemens s25 dı ılk renklı 3 renkl telefondu..kırmızı mavi ve yesil..
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by iboteke</i>
    <br />688 di... ama çok sağlamdı ya.. Bi de son zamanlarda kimse çalmaya falan çalışmamıştı.. Yani bi yerde unutsam falan kimse dönüp bakmıyodu bile
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    [bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2]
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yıl 98: 628 yere kaç kere düşürmüştüm hiç bişi olmuyordu...
    |
    |
  • Programcı
    3310 Mesaj
    ericsson A1018
    |
    |
  • Binbaşı
    1434 Mesaj
    motorola v2288 radyolu takoz gibi birşeydi
    |
    |
  • Binbaşı
    1468 Mesaj
    panasonic g 600
    |
    |
  • Yarbay
    7513 Mesaj
    benim ki erricson gh337 di galiba ama hala calısıor
    bu arada su eskiler sosyete oldu millet cıkarıor kutugu bak bende tel wardı sende daha yokken tiplerinden ...
    TANK gibi bi ara cob olarak kullanıordum..
    |
    |
  • Yarbay
    4193 Mesaj
    nokya 8110 kullandim bi kac ay... onra sabahtan one touch view aldik.. (gueldi ama 4 satir ekran fln)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    442 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by FARUKBABA</i>
    <br />alcatel one touch pocket (televizyon gibi ekranı vardı)
    Al bitane daha benden
    ekran acayip abartı kocaman duruyordu ma yakından baktığınızda ekran için ayrılmış bölümün içinde ayrı bir ekran olduğunu farkediyordunuz o na nazarn 5 satırlı mübarek bir telefondu...
    reklam kampanyasını hatırlıyormusun? şöyleydi...
    Reklamda 5 hırsız banka soyuyordu...
    bir amcamda dışardan ortalığı gözetliyordu...
    dışardeki arkadaş polislerin geldiğini görünce dier arkadaşlarına msj çekti mesaj şöyleydi....
    "soyguna devam etmeyin..."
    tabi tek satırlı arkadaşlarımızın telde gördüğü ilk cümle "soyguna devam" olduğu için ve kimse alt satırı okumak için tuşa basmadığından hepsi yakalanıyordu :)
    sadece pocket li arkadaş mesajın tümünü bir anda gördüğü için sıvışmayı başarıyordu...
    ne kadar komik reklam sen polisi gör ve herkeze msj yaz... telefon defterindeki herkeze msj ı yolla seçeneği varmış her halde yoksa baya uzun sürerdi be "buna gönderdik şimdi diğerine rehberden bulam dur" tuh be yakalndı garibim yetiştiremedim msj ona" :))))
    |
    |

• Emekli Yönetici
    29560 Mesaj
    en yeni telefon benimki imiş demek

3310
    |
    |
  • Yarbay
    4421 Mesaj
    GH 388
    |
    |
  • Binbaşı
    1345 Mesaj
    <b<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ashil</i>
    <br />5110 stardan...

Aynen...</b>
    |
    |
  • Yüzbaşı
    951 Mesaj
    8110 efsane telefon [spr][gitar]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.