Şimdi Ara

Forumdakilerin ilk telefonları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3110:) kimse almamış bu lanet telefonu hayret.menuden ayar yapıp geriye basinca direk çikardi ayni menude birkaç ayar yapacaksanız deliye donerdiniz.ha bi de takoz gibiydi walla. o zamanın 3100'ı idi ama:)
  • simdilik en eski tel benimki galiba ericsson 337 efsane telefon. o zmn ericsson 388 cikardinda ne sukse olmustu vay be :)
  • 688 di... ama çok sağlamdı ya.. Bi de son zamanlarda kimse çalmaya falan çalışmamıştı.. Yani bi yerde unutsam falan kimse dönüp bakmıyodu bile
  • Siemens S10 ile başlamıştım.
    Maşallahı vardı, silah sınıfına giren bir aletti. Atsan birine kafasını yararsın. Bayırda araba geri kaçmasın diye tekerin arkasına koyarsın.
  • alcatel one touch pocket (televizyon gibi ekranı vardı)
  • panasonic g500
  • Ericsson 337 ne para döktüm onu almak için 70 milyonda faturalı t.cell almıştım, Mesaj bile gönderemiyodu sadece alabiliyodu 388 çıktıda kurtulduk :)
  • benımkı siemens s25 dı ılk renklı 3 renkl telefondu..kırmızı mavi ve yesil..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by iboteke</i>
    <br />688 di... ama çok sağlamdı ya.. Bi de son zamanlarda kimse çalmaya falan çalışmamıştı.. Yani bi yerde unutsam falan kimse dönüp bakmıyodu bile
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    [bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2]
  • yıl 98: 628 yere kaç kere düşürmüştüm hiç bişi olmuyordu...
  • ericsson A1018
  • motorola v2288 radyolu takoz gibi birşeydi
  • panasonic g 600
  • benim ki erricson gh337 di galiba ama hala calısıor
    bu arada su eskiler sosyete oldu millet cıkarıor kutugu bak bende tel wardı sende daha yokken tiplerinden ...
    TANK gibi bi ara cob olarak kullanıordum..
  • nokya 8110 kullandim bi kac ay... onra sabahtan one touch view aldik.. (gueldi ama 4 satir ekran fln)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by FARUKBABA</i>
    <br />alcatel one touch pocket (televizyon gibi ekranı vardı)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Al bitane daha benden
    ekran acayip abartı kocaman duruyordu ma yakından baktığınızda ekran için ayrılmış bölümün içinde ayrı bir ekran olduğunu farkediyordunuz o na nazarn 5 satırlı mübarek bir telefondu...
    reklam kampanyasını hatırlıyormusun? şöyleydi...
    Reklamda 5 hırsız banka soyuyordu...
    bir amcamda dışardan ortalığı gözetliyordu...
    dışardeki arkadaş polislerin geldiğini görünce dier arkadaşlarına msj çekti mesaj şöyleydi....
    "soyguna devam etmeyin..."
    tabi tek satırlı arkadaşlarımızın telde gördüğü ilk cümle "soyguna devam" olduğu için ve kimse alt satırı okumak için tuşa basmadığından hepsi yakalanıyordu :)
    sadece pocket li arkadaş mesajın tümünü bir anda gördüğü için sıvışmayı başarıyordu...
    ne kadar komik reklam sen polisi gör ve herkeze msj yaz... telefon defterindeki herkeze msj ı yolla seçeneği varmış her halde yoksa baya uzun sürerdi be "buna gönderdik şimdi diğerine rehberden bulam dur" tuh be yakalndı garibim yetiştiremedim msj ona" :))))

• en yeni telefon benimki imiş demek

3310
  • GH 388
  • 8110 efsane telefon [spr][gitar]
  • ga628 4 ayrı rengi vardı şimdi nerelerde Allah bilir ama en kral tel 2110 dur takozun önde gideni olup artık stadlarda hakemin kafasına atmak için kullanılıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.