Şimdi Ara

Forumdakilerin derdi neden para,kız,tip,boydan ibaret

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka bir şey yok mu ? Mesela daha iyi şeyler.Mesela karakterli insan gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 15 Eylül 2021; 22:57:0 >

• hocam öncelikle çok tatlı oldugunuzu söyleyerek konuya başlamak istiyorum (avatar)

benim derdim işsizlik ve yalnızlık bunlar sayılırmı hocam

• biz daha primitif ve primci varlıklarız o dediklerin için yüropaya git

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

hocam öncelikle çok tatlı oldugunuzu söyleyerek konuya başlamak istiyorum (avatar)

benim derdim işsizlik ve yalnızlık bunlar sayılırmı hocam

Senin durumun biraz farklı hocam

Ciddi ciddi para ile kafayı bozan kesim var

• para dışında gerisi önemsiz hocam

yaşamak için para gerekiyor

dağ başı ormanda kendi imkanlarınla kulübe yapıp orada yaşamaya kalksan, kendi tarlanı kursan bir şeyler yetiştirsen. 3-5 gün bilemedin 1 hafta sonra jandarmalar gelir yıkıyor. arsa lazım bunun için de para

yine para para para

ha ıssız amazon gibi yerlere gidip vahşi yaşamda yaşarım diyorsanız buyrun

• Zaten bu düşüncelerden sıyrılabilsek çok başarılı olucaz. Mesela ben baya Zeki bir insanım ama zihnimi saçma şeylerle meşgul ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü sürekli başkaları tarafından onaylanma ihtiyacı hisseden güçsüz insanlar-ız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • En baskın evrimsel davranış örüntülerinin temel hedefleri oldukları için doğal olarak toplumun aşağı yukarı isabetli bir resmini veren forumdaki büyük bir çoğunluk kıtlık ve yoksulluğa karşı servet istifçiliği ve bunun getirdiği maddi gücü, üremek ve hane kurmak için karşı cinsi, başta karşı cins olmak üzere insanların üstünde etki kurmak için de tipi ve boyu dert ediniyor. Evrimsel psikolojik çerçevede bu insan türünün (nam-ı diğer Homo Sapiens Sapiens'in) popülasyonunu kuşaklar boyunca muhafaza ve maksimize etmesini sağlayan davranış eğilimleri / özellikleri. Diğer deyişle atalardan gelen, insan kalıtına işlemiş bulunan bir miras. Karakter bazında kişisel gelişim ise karın doyurmaz veya sağlam ve sürekli kuşaklar meydana getirmez diyebiliriz. Daha doğrusu popülasyon devamlılık mekanizmasının zorunlu veya baskın bir parçası değil.

• Nat Alianovna kullanıcısına yanıt
    Hocam anlamadım,tipi,boyu dert etmeli miyiz etmemeli miyiz:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kız veya tipim nasılı düşünmeyi bırakalı yıllar oldu. Temelim sağlam değil zaten çok umursayamıyorum bu konuları.

Şimdilik akademik dertlerim var o niye dersen para yüzünden falandır herhalde yaptığım şeyleri niye yapıyorum ben de tam bilmiyorum

• hayatta her şeyin sonu sexe çıkar.

gottan alıntı

Bronn: Men without cocks. You wouldn't find me fighting in an army if I had no cock. What's left to fight for?

Jaime Lannister: Gold?

Bronn: I spent my life around soldiers. What do you think they spend that gold on?

Jaime Lannister: Family.

Bronn: Not without a cock, you don't.

Jaime Lannister: Maybe it really is all cocks in the end.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 16 Eylül 2021; 1:27:40 >
  • 10 senedir DH'nin değişmeyen gündemleri

• şimdi doğruya doğru, elle tutulur bir toplumsal varlık olmak için bazı achievementleri açmak gerekiyor. çünkü toplumda edinilebilecek çok fazla pozisyon yok. çok zorlarsan kült lideri falan olabilirsin. aile babası, şirket müdürü, dilenci, sadece evde oturan bir nerd.. gibi sınırlı pozisyon var. pozisyonların birçoğu da parayla açılıyor. parayı kovalamak makul o yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7923480B

şimdi doğruya doğru, elle tutulur bir toplumsal varlık olmak için bazı achievementleri açmak gerekiyor. çünkü toplumda edinilebilecek çok fazla pozisyon yok. çok zorlarsan kült lideri falan olabilirsin. aile babası, şirket müdürü, dilenci, sadece evde oturan bir nerd.. gibi sınırlı pozisyon var. pozisyonların birçoğu da parayla açılıyor. parayı kovalamak makul o yüzden

para var ama kavrayış yok.neye yarar.japon nerdlerine döneriz öyle

• Para olunca karakterinde iyi oldugunu sananlar var Para görünce kendisini ustun goren de var :D farkedersiniz ki bircok ortadogu halklarindaki sey para ile adam yerine konulmasi. Jeff Bezos un kazandigi paranin milyon da birini kazanan adamda bile jeff Bezos dan fazla ego var  Şunu unutmamak lazim ki insanlari küçümsüyen kisiler isterse dunyanin en zengini olsun eziktir. Bu yuzden iste para yi kari kizi tipi önde tutmaya calisirlar. Karakter arka plandadir para varsa karakter de yerindedir mantigi  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C9F4BCB80

Hocam anlamadım,tipi,boyu dert etmeli miyiz etmemeli miyiz:)

Tip ve boy diğerlerinden daha mı önemli? :) Normatif hükümde bulunmak yerine duruma pozitif çerçevede evrimsel psikolojik izah ürettim o sebeple hiçbiriyle ilgili yapın yapmayın demiyorum; evrimsel bazda kendi basite indirgeyişimle ortada ne döndüğünü söylüyorum. Atladığım çokça faktör veya detay olabilir. Komple hatalı da olabilirim ama zannediyorum ki değilim.

• çok boş yorumlar var konuda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.