Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

forumdakiler hangi kanalı izliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> forumdakiler hangi kanalı izliyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

forumdakiler hangi kanalı izliyor?

(En Son Oy Tarihi: 17.2.2005)
Giriş
    257 Mesaj
    daha evvel açıldı mı bilmiyorum, araştırmadım... Ama merak ediyorum en çok hangi televizyon kanallarını izliyorsuuz, ve neden izliyorsunuz yazarsanız daha iyi olur...

uydu teknolojileri ve digital yayın altında çok tartışma yapılıyor ama ben forumun konudışında kalanların genelde ne izlediğini merak ediyorum, öyle ya.. kablo tv var, uydu anteni var, aliminyum olanı var, olmayanı sigara jelatini ile izleyeni var... herkes değşik kanalları izliyor peki yaa siz... ve neden...

Not: listede sınırlı alan olduğu için bu kanalları yazdım, kendi seçimim olmasına rağmen çok izlenen kanallar, had, yanıldığımı gösterin bana...

|
    |
    13 Not
    Su kanalını izliyorum ben
    |
    |
    |
    tv8 idare eder
    ve history canel süper belgeseller ... 2. dünya savasi . 1.dünya savası .silahalr .. .belgeselleri süper .gecen canakkale belgeselini verdi ağlayacaktım....
    bu arada canakkale vbelgeseli isteyenlerwww.ankebut.net indirenbilirler .(niye yazdıysam ?) neyse .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zargana -- 16 Şubat 2005, 22:44:03 >
    |
    |
    hepsini listeye eklemek isterdim ama çok uzun olurdu, bu nedenle neler izlediğimiz kanısına varabileceğimiz başlıklar ve gruplar olarak oylama yaparsanız iyi olur, ankette yer alan yayın grubuna bağlı bi kanalı izliyorsanız o kanalı seçebilirsiniz, dijital yayın yapanlar biliyorsunuz aynı frekansta birden çok yayın yapıyorlar...
    |
    |
    1285 Mesaj
    İzlemeyenler de olmalı, izlemiyorum şıkkı konulmalı
    |
    |
    |
    |
    |
    |

......................................................................................................................................................
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.