Şimdi Ara

Forumdaki yavaşlık (Sayın yöneticiler açıklama bekliyoruz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
5
Favori
32.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
623 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senelerdir bu forumda bitmek bilmeyen bir yavaşlık söz konusu son haftalarda da epey bir arttı buna artık bir çözüm bulun cidden sinir bozucu.Koskoca donanımhaber bir serverlarını yenileyemiyormu cidden bıktırdınız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Nightmare** -- 30 Haziran 2017; 0:13:12 >

• Sanırım hatalar ve yavaşlık forumun bir parçası oldu kıyamıyorlar düzeltmeye.

Yalnız fotoğrafı ben yaptım buraya bağlanıp editleyene kadar adam artıları toplamış . Sadece şu editi yapabilmek için en az 25 tane 502 gateway hatası aldım ve 20 dakikadan fazla bekledim tşklr dh <3.

Şimdi fark ettim aynı fotoğrafta değilmiş. Ben bağlanana kadar adam 0 dan shop yapmış yüklemiş buraya eyyyyyy dh.
  • Sanırım hatalar ve yavaşlık forumun bir parçası oldu kıyamıyorlar düzeltmeye.

Yalnız fotoğrafı ben yaptım buraya bağlanıp editleyene kadar adam artıları toplamış . Sadece şu editi yapabilmek için en az 25 tane 502 gateway hatası aldım ve 20 dakikadan fazla bekledim tşklr dh <3.

Şimdi fark ettim aynı fotoğrafta değilmiş. Ben bağlanana kadar adam 0 dan shop yapmış yüklemiş buraya eyyyyyy dh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Julimezar -- 28 Haziran 2017; 22:15:10 >

•  Forumdaki yavaşlık (Sayın yöneticiler açıklama bekliyoruz)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilde ya 505 ya da 502 bad gateway hatalari cikiyor siteye girilmiyor uzun bir sure. onlarca senedir internette girmedigim site kalmamistir, bir tek dh de gormusumdur sitenin coktugunu.

• hafiften kasıyor
  • Aynen site günde 2-3 kez tamamen çöküyor. 45 dk de bir de yavaşlık falan basıyor. Üşüyoruz Mewluth Bey :)
  • Yavaşlık ne ki ben mesaj atamıyorum. En az 2-3 kere uğraşman gerekiyor mesaj atabilmek için

Hep citizenin işleri bunlar karıştırıp duruyor siteyi

• Citizen şu foruma bir el at düzelt artık
  • Sık sık çöken forum sitesi
    DH nin yeni adı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 30 Haziran 2017; 21:42:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil de uzun bir çizgi de çıkıyor, sade bende mi böyle. Citizen bi el atsan artık!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilgilenmiyolar ki artik :) citi evlendiginden beri dh ile alakasi yok

Dumenden giriyor 3 5 bi sey bakiyor cani sıkıldigi icin sacma sapan yenilik getiriyor cikiyor

Orn; sonsuz sayfa seysi ahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: madrush x

Ilgilenmiyolar ki artik :) citi evlendiginden beri dh ile alakasi yok

Dumenden giriyor 3 5 bi sey bakiyor cani sıkıldigi icin sacma sapan yenilik getiriyor cikiyor

Orn; sonsuz sayfa seysi ahaha

Onu citimi yapti. Oda duzgun calismiyorki bazen sayfanin sonu gelmeden takili kaliyor elle gecmen gerekiyor bazen

• maşallah siteye 10 saatte giriyoruz ondada karşımıza reklam çıkıyor
  • Sanırım başlığı doğru okuyan bir ben varım, gerçi yanlış da okunsa aynı kapıya çıkıyor. Neyse evet forumda bir sorun var. Şu foruma 10 yıldır üyeyim. Özellikle son 5-6 sene her iki günde bir sorun vermeye başladı. Her gün bir sorun. Abi foruma yeni bir özellik filan kazandırmayın cidden. Sorun yokken gittiği yere kadar gitsin. Bu ne yahu! DH gibi köklü siteye yakışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 30 Haziran 2017; 0:58:26 >
  • Başlığı çok yanlış okudum, hak vermeye gelmiştim
  • Şu cevabı yazmak için bile en az 15 saniye bekledim. Forum sunucularını ayırın bari, sonra arka planda ne halt yiyorsanız yiyin. Reklamdan yönlendirmeden geçilmiyor ortalık, iki satır yazı yazacağız burnumuzdan getirmeyin.
  • Citizen yetiş citizen...Aşırı yavaş buralar...
  • sorun kodlama değil bence serverlarda sorun var
  • Neden logomuz bu değil haksız mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Neden logomuz bu değil haksız mıyım?

Aynen daha iyi en azından hangi siteye girdiğini bilir insanlar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.