Şimdi Ara

Forumdaki tüm yazılar italik oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaki tüm yazılar italik (eğik yazı) oldu. Gerçi önceden böyleydi de benim mi dikkatimi çekmemişti; yoksa yeni mi oldu bilemiyorum. Siz de durum nedir.

• Arkadaşlar lütfen biriniz cevap verin. Forumdaki yazılar sizde de italik mi? Yoksa sadece bende mi böyle?
  • bende normal.

Edit : ben bu oyunu bozarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier Mira Armstrong -- 23 Mayıs 2013; 23:59:26 >
  • şu an bende de oldu kardeş, galiba forumda virüs var...
  • Bende normal hocam sorun yok
  • normal bende
  • Bende de altı çizildi tüm yazıların.
  • Teşekkür ederim cevap için. Benim bilgisayarda bir problem var herhalde. Ya yüklediğim bir programdan ya da virüs vb. den kaynaklanıyor olabilir.
  • Bu terste bi işlik var.
  • Atraksiyon olmayan bir gün yok bu forumda
  • Windows' un fonts klasöründeki yazı tiplerinde bir bozulma mı oldu acaba bilmiyorum. Veya firefox' tan kaynaklı bir problem olabilir.
  • bende de sıkıntı yok kardeş sen monitörü bi aç kapa
  • Donanım haber ile alakalı bir sorun olmadığı belli. Ya windows zarar gördü ya da kullandığım internet tarayıcısında bir problem oldu. Tarayıcı kaldırıp tekrar yükleyeyim bakalım ne olacak.
  • .ızay royidig enisret neden ay royulo en amurof
  • Left 4 Dead'i mi sildin
  • Firefox' u kaldırıp tekrar kurdum. Çözüm olmadı. Sanırım Windows' tan kaynaklanıyor. Google' dan bir araştırayım bakalım, olmazsa formata kadar yolu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aqua regia

Left 4 Dead'i mi sildin

aman hocam aman. ne çekmiştim o oyun yüzünden
  • Sorun çözüldü arkadaşlar. Windows' un fonts klasöründeki yazı tipleri hasar görmüş veya bozulmuş galiba. Başka bir bilgisayardaki windows klasörünün içindeki fonts klasörünü flash belleğe kopyaladım. Flash bellekteki fonts klasörünün içindekilerinin hepsinin kopyalayıp benim bilgisayardaki fonts klasörüne yapıştırdım.
  • Aynı sorun bende de var ya biraz daha açık anlatır mısın anlamadım tam çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MTZ BUFFER

.ızay royidig enisret neden ay royulo en amurof

emeğe saygı +rep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruoglione -- 24 Mayıs 2013; 1:24:11 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.