Şimdi Ara

Forumdaki transfer karmaşasına bir öneri...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumun 10 yıllık aktif üyesi olarak bu öneriyi yapma hakkını kendimde görüyorum. Forumda transfer haberlerinin tek başlık altında toplanması forumu resmen uyuttu. Birde iyi niyetle başlık açan birçok arkadaşın konularının kitlenmesi zaten yasaklardan başımızı kaldıramadığımız şu günlerde moralimizi bozuyor. Yöneticiler haksızlar demiyorum ama bırakın herkes ahlak kuralları içinde istediği konuyu açsın.
    Şöyle bir önerim var Galatasaray forumu altında Transfer Dedikoduları Forumu şeklinde bir alt forum açılsın. Totemler, duyum başlıkları orada olsun. İsteyen girer istemeyen girmez. Umarım ciddi alınır...

• çok doğru bir öneri olmuş.Gerçekten forum uyudu bu yöntemle.Yeni bir sistemin gelmesi gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam harbi eskilerden bu abimizi dikkate almazsanız artık ****de takılıcam.Adamlar konu açtırmaya calısıyor. bizim forum düzende düzen.Transfer dönemi bırakında forum biraz kirli olsun cok saçma konuları kitlersiniz aşağıya iner zaten.Çünkü zevki farklı gelicek adamların açılan konularını görmek bi anda tek konuda onun zevki yok gerçekten.
  • Bence de çok dogru tespit, son 5gündür hep aynı konular , yorumlar falan filan ....
  • Dogru bir oneri. Bence degerlendirilmesi lazim.

• Arkadaşlar yeni konu başlığı içinde konuşunca birşeymi değişiyor anlamıyorum sizi.Orada transfer ana konusu var yazarsın içine o geliyor ,bu gidiyor,o dedidokudu bu dedikodu diye orada yazar tartışırsın.Artık canı sıkılan o geliyor bu geliyor diye konular açıp duruyor ben bukadar çok konunun olmasındansa sizin tabirinizle forumun sakin olmasını tercih ederim.Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Adam harbi eskilerden bu abimizi dikkate almazsanız artık ****de takılıcam.Adamlar konu açtırmaya calısıyor. bizim forum düzende düzen.Transfer dönemi bırakında forum biraz kirli olsun cok saçma konuları kitlersiniz aşağıya iner zaten.Çünkü zevki farklı gelicek adamların açılan konularını görmek bi anda tek konuda onun zevki yok gerçekten.

Fanatik, Fotomaç kaynaklı transfer haberlerini okumak nasıl bir zevk veriyor merak ederim.

Mevcut sistem iyi, devam etmesinden yanayım. Bu sayede forumun çöplüğe dönüşmesi engelleniyor. Bahsedilen şekilde bir alt forum oluşturulursa orası da zamanla çöplüğe dönüşecek ve ota boka konu açan kesime burada olduğu gibi orada da tepki olacak.
  • kesin tranferler sadece konu olarak açılsa dedikodular tek bi konuda birleşse güzel olurdu

• alt konu başlığı şart çokda zor birşey değil donanımhaber yapsın bunu zaten her taraftan reklam fışkırıyor
  • Doğru bir öneri katılıyorum.
  • kesin transferlere yasak olacağını zannetmiyorum.

mevcut yasak ise her söylentinin başlık açılması yüzünden ortaya çıktı ve yerden göğe haklıdır. her yasak bir suistimal yüzünden ortaya çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

alt konu başlığı şart çokda zor birşey değil donanımhaber yapsın bunu zaten her taraftan reklam fışkırıyor

• bende katılıyorum her futbolcuyu aynı başlıkta tartışınca olmuyor. Alt forum güzel bir öneri ya öyle olsun ya da bırakın konular aynen açılmaya devam etsin.
  • Kesinlikle katılıyorum,Galatasaray bölümüne girip hep aynı konuları görünce içim sıkılıyor cidden,takip edesim gelmiyor :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLAN

quote:

Orijinalden alıntı: help21

alt konu başlığı şart çokda zor birşey değil donanımhaber yapsın bunu zaten her taraftan reklam fışkırıyor

nasıl bir indirim yaw o
  • Güven isimli arkadaş gelmeden evvel konular tıkır tıkır açılıyordu. Yetkisini aşırıya kaçarak kullanıyor Onlarca mesajın içinden dikkati çekemiyorsunuz anlık gelişmelere. Başlık çarpıcı oluyor ve orda tek bir konu hakkında yorum yapılması bence daha sağlıklı. Konu kirliliği ile gerekliliği arasında ince ayrımı yapmak burda bize düşüyor.
  • 10 yıldır 900 mesajmı attınız bu nasıl aktiflik Öneri mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

10 yıldır 900 mesajmı attınız bu nasıl aktiflik Öneri mantıklı.

Aktiflikle mesaj sayısının ne alakası var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

10 yıldır 900 mesajmı attınız bu nasıl aktiflik Öneri mantıklı.

Konu dışı aktifliği olabilir Bu hesapda Şubat 2007 (2006'da banlanmıştı ilk hesabım) çıkışlı ama hala 1000'i geçmedi. Çoğu eski üye yazmadan sadece okuyarak forumda zaman geçiriyor.

Konuya gelince güzel bir fikir ama bunu yapmak ekstra bir iş yükü olacağı için kabul görmeyebilir belki.
  • aynen ya başlıklar kapatılmasın bir takımın transfer sürecinde sürüyle oyuncuyla ilgilendiği söylentileri çıkıyor bunlar bir konudan takip edilemez böyle saçmalık olmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.