Şimdi Ara

FORUMDAKİ ERGEN SAYISININ ARTMASI VE AÇILAN KONULARIN KALİTESİZLİĞİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

yeni nesil hükümet düşmanlığı ve çomarlık konusunda uzman. Bakıyorsun hep aynı kafa. TORKOYODO YOSOMOKTON BOKTOM iphone x alamıyoz bütün dertleri bu. Sanırsın babası bu hukumetten once jet ski ile gezip sabah akşam havyar yiyordu. Bütün gün hükümeti ona oy verenleri küçümseyip evlerinde atom parçalıyor türkiye ekonomisine bilimine ışık tutuyor sanıyorum bu ergenler

eleştirel biriymişsin takdir ettim. şimdi bize AKP nin sevmediğin yönlerini de eleştirir misin. yoksa yok mu sevmediğin yanı ? hani ne oldu eleştirel kişiliğe ? yeni nesil dediğin insanlar çocukluktan ergenliğe kadar akp hükümetinin hazırladığı müfredata göre büyümüyor mu ? ne verdi ki AKP eğitim olarak yeni nesile de sen geri dönüşünü beğenmiyorsun ? ben cevap vereyim hiç birşey vermedi. rantlı köprü verdi(aynı köprüyü japonlar 16 milyona yapıyor bizde 100 milyon TL) rantlı yol verdi. sen de otur yeni nesili eleştir kendin iyi bir halt yiyormuşsun gibi. hiç akp yi eleştirme ama sakın yapma.

• Hayır biz yaşlanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni mi fark ettin? 2012'den beri forumun kalitesi yerlerde.
  • msn dönemi ile başlayan trollerin sonu geldi çünkü.devir değişiyor,liselileri arıcaz 10 yıl sonra.
  • Bir ara yere düşenleri ne yapıyorsunuz diye bir espiri vardı forumda, hatırladıkça kötü oluyorum Şaka bir yana bunlar bizim gençlerimiz elbette yaş itibariyle arayış içindeler, zaman zaman hata yapacaklar ki ileride onlarda bu hatalarını fark edip yavaş yavaş kendi öz karakterlerine bürüneceklerdir..... Ben sizin aksinize olumlu şeyler düşünüyorum, önemli olan onların foruma katkısı değil, forumdan aldığı katkıdır.... Buradaki eğitim seviyesi sokaktaki eğitim seviyesinden on gömlek daha iyi... Gençlerimiz sokakta gezeceğine burada takılsın, onları sevgiyle kucaklıyorum

• Biz büyüdük, 2013 de neyse şu anda da aynı. Geriye dönüp ne boş zaman öldürmüşüm ona üzülüyorum

• Bu başlık da faydalı başlıkların yerine saçma sapan başlıkların tutmasından şikayetçi zaten en üstte de belirttiğim gibi. Allah aşkına ne provokatiflik sezdiniz bu başlıktan açıklar mısınız
  • HumWE kullanıcısına yanıt
    Yorumların kalitesi neye bağlı? Hocam ben de bu insanların derdi nedir, amacı nedir, neden böyle yapıyorlar bunu tartışmak için açtım zaten gelin konuşalım dinleyelim sizi de demek için, biz mi yanlış düşünüyoruz yada nerede hata yapıyoruz demek için, belki de en önemlisi de farkındalık yaratabilir miyiz bunun için açtım konuyu. Yazdıklarım saçma gelebilir belki ama yeni nesli eğitmek şart :D
  • Bazen güzel konular açılsada katılım yapacakken eergenlerin seviyesiz yorumları konunun ciddiyetini düşürüyor.boşver değmez diyorum.

Konuyla alakalı veya ilgi duyan kişilerin katılımı için kapalı konularmı olmalı bilmiyorum.Forumda galiba enaz yedi seneyi doldurdum ancak bilgi alışverişi dışında uzun soluklu katılımda bulunacağım konular bulamadım.Kaliteli insanlar varmı? var.Arada kaynayıp gidiyorlar maalesef.Bunda bizimde hatamız var galiba.Birbirimize destek olup paylaşacak o kadar çok şey varki.Birileri yapsın takip edelim diyoruz o birileri hiç çıkmıyor.

• thumt kullanıcısına yanıt
    Ben mesajı silmiştim. Nasıl gordunuz. Forum ilginç.

Provokatiflikten kastım işin içinde bir sataşma olması. Kitleyi ergenlikle suçluyorsunuz (gercekten ergen olabilirler, ama ergen ifadesini bir suclama olarak kullanıyorsunuz) ve başlık tutuyor. Konu başlığınız, "Forumun seviyesi yukselmeli" gibi uysal, kucuk harflerle yazılmış bir başlık olsa bu kadar tartışma olmayacak, buyuk ihtimalle 4 veya 5. mesajda konu tarihin derinliklerine gomulecekti. Faydalı başlıkların gormezden gelinip, bu tip çıkışların tutması da forum içi seviyenin pek yuksek olmadığının gostergesi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

yeni nesil hükümet düşmanlığı ve çomarlık konusunda uzman. Bakıyorsun hep aynı kafa. TORKOYODO YOSOMOKTON BOKTOM iphone x alamıyoz bütün dertleri bu. Sanırsın babası bu hukumetten once jet ski ile gezip sabah akşam havyar yiyordu. Bütün gün hükümeti ona oy verenleri küçümseyip evlerinde atom parçalıyor türkiye ekonomisine bilimine ışık tutuyor sanıyorum bu ergenler

15 yaşında çocuk, hani ergen diyoruz ya oradan veriyorum bu yaş grubu örneğini, alım gücü kıyasına düştüyse; ülke aslında çok iyi yönde ilerliyor demektir değil mi?

1,5 yıldır ohal kararnameleriyle yönetiliyorsun bilmem farkında mısın?
  • Forum yöneticileri Üye olurken telefon numarası isteyeceklerine iq testi istese seviye düzelir

• Aslinda sorun ergenlerde degil onlarin oyun sahasi olan konu disi forumun.populer konular kisminda yer almasina izin verilmesinde.yonetiminde isine geliyor tabi yorumlar takipler vs.

• Yaş büyüdükçe küçük yaştakilerin davranışları bize ergence geliyor normal.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    O zaman ben daha 4 yaşındaymışım. Hey gidi günler...
  • En son konu dışına yine böyle bir konu popüler olduğundan yazmışım yani 1 hafta önce. Konu dışı sıkıcı belki Survivor 2018 için gelebilirim onun dışında zor. Ülke gündemi, PC bölümü, oyun haberleri ve anasayfa haberlerinde takılıyorum artık.
  • 2 sene mi? 2010'dan beri forum bozdu nerde o 2006 2008 arası efsanevi dönem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Surgery -- 10 Ocak 2018; 0:10:56 >
  • Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt
    Hahaha ergen malum partilinin malum partiye yapilan isyanlari kaldiramayisinin disa vurumu

Son yorum yaptiklarina goz gezdirin bunun ne oldugunu anlarsiniz zaten. Maaslar iyidir insallah ne diyelim.

• Evet knk

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.