Şimdi Ara

FORUMDAKİ ERGEN SAYISININ ARTMASI VE AÇILAN KONULARIN KALİTESİZLİĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen sus bakıyım diyen amcaları hiç affetmeyi düşünmedim, yaşım 37 keşke 13 yaşında gençler gelse yazsa her gün mutlu olurum şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagun@ -- 9 Ocak 2018; 14:0:38 >
  • 2012 çok aktiftim, üni sınavına hazırlandığım seneydi, o zamanlar herkesi kendim gibi sanardım, 2017 dönüş yaptım foruma, YGS/LYS bölümünde o zamanki konu dışı tayfasını görünce anladım ki elemanlar daha ilköğretim, ortaöğretim öğrencileriymiş. Anlayacağın forum bozdu ergenler konuşmaları her sene oluyor, hep bozuyor zaten, hep de geçmiş daha iyi, boşverin ağa, hoşlanmıyorsanız azaltın, gidin sözlükte falan takılın.
  • Şu öne çıkar butonu gibi bir de alta yolla, gizle butonları olmalı, eskiden gizle butonu vardı ve ne güzel IQ'sü ile ayakkabı numarası aynı olanları direk gizliyordum fakat onu da kaldırdılar...
  • 2001'den sonra çok bozdu.
  • Ülke bozuldu forum.nasıl bozulmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt
    Bu doğru.

Ama forumun bozulduğu yok, aynı bildiğin forum işte. Eski üyeler biraz sıkılmış sadece olan bu.

• Hala bu konuları açan var mı?
  • Forumun değil İnsanların kalitesi düştü

• Sorma hocam disardaki bos beles insanlardan bikip su foruma girip bi nefes alayim diyorum

Kari kiz (tek dertleri bu olmus)

Siyaset (sanki konusunca memleket duzeliyor bende arada yaziyorum yalan yok ama bazilari papagan gibi ayni seyi 100 kere yaziyor)

Troller

Konu aciyorum bazen bakan olmuyor öyle iste forum yoneticeler + ergen davranisli insanlarca iyice bozdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

yeni nesil hükümet düşmanlığı ve çomarlık konusunda uzman. Bakıyorsun hep aynı kafa. TORKOYODO YOSOMOKTON BOKTOM iphone x alamıyoz bütün dertleri bu. Sanırsın babası bu hukumetten once jet ski ile gezip sabah akşam havyar yiyordu. Bütün gün hükümeti ona oy verenleri küçümseyip evlerinde atom parçalıyor türkiye ekonomisine bilimine ışık tutuyor sanıyorum bu ergenler

Eleştireceğim ayağına hükumeti alkışlamak da moda herhalde. Liseliler haksız sayılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumun değil ülkedeki insanların kalitesi düşüyor. bu da foruma etki ediyor. olay bu.
  • Ben de faydalı başlıkların değil de provokatif denilebilecek başlıkların tutmasından şikayetçiyim.
    Bkz. bu başlık.
  • Fazla makarnadan oluyor bunlar.. Doğduğundan bu yana makarnayla beslenen güruh var karşında.. çok de şeappmamak lazım..

• düzenli olarak böyle konu açılıyor. forumun seviyesi hiç yükselmedi en azından konu dışı için durum bu. ilk geldiğinde yaşın da vermiş olduğu bir seviyesizlikle foruma uyum sağlıyorsun. biraz büyüyünce bu seviyesizlik gözüne batmaya başlıyor ve sanıyorsun ki forum bozdu. yok, aslında forum hep bozuktu sadece sen değiştin.
  • schwifty kullanıcısına yanıt
    O nasıl profil resmi. Az seviye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

yeni nesil hükümet düşmanlığı ve çomarlık konusunda uzman. Bakıyorsun hep aynı kafa. TORKOYODO YOSOMOKTON BOKTOM iphone x alamıyoz bütün dertleri bu. Sanırsın babası bu hukumetten once jet ski ile gezip sabah akşam havyar yiyordu. Bütün gün hükümeti ona oy verenleri küçümseyip evlerinde atom parçalıyor türkiye ekonomisine bilimine ışık tutuyor sanıyorum bu ergenler

Evet,size katılıyorum! Mesela ben sınava hazırlanır iken şu an beslenmek için bile zor para buluyorum,tek derdim ayfon almak! Evet eskiler daha kötü yaşıyordu,hatta kara veba zamanı ile günûmüz Türkiyesini karşılaştıralım harika bir gücüz. En azından kendi iç organlarımızı yemiyoruz!

Başka insanların çomar demesine,hükümeti eleştirmesine kızıp her eleştiriyi "ergenlik" diyerek geçiştiren iğrenç çifte standartlı bir insansınız.

• ben 2008de bu üyeliği açtım eski üyeliğimde 2006 falandı.

söylediğin gibi deli manyak teknoloji haberleri ki o zaman ne biliyim zaten piyasda 3*5 ekran kartı ses kartı var.

burda abilerimiz vardı yada kullanıcılara hangi parçayı alalım falan diye danışırdık.

konu dışında "cool story" brolar vardı.

hafif komik olduğunu düşündüğümüz -şuanın ergenleri gibi- konuları açardık abiler gelirdi yada coollar anında konuyu çöpe öevirir konuyu açan rezil olurdu :D

kangal alırlar - montla mıç- sakin ol şampiyon ve gif'ini paylaşanlar hey gidi günler...

şuanda forum o kadar kalitesizki girmek dahi istemiyorum...

hele şu öne çıkan konular... u kill me!!!

siyaset ne ara bu kadar hayatımıza girdi bunu suçlusu bence bizleriz... abicim neye inanırsa inansın görüşü ne olursa olsun insanlara saygılı olmayı ne ara unuttu toplum!

burda nerdeyse her konuda farklı siyasi parti temsilcileri gibi atışıyorlar. kardeşler siyaseti gidin mahalle teşkilatında yapın.

burası 2.elde dürüst insanların. sıcak fırsatlarda ölücülerin. yeni çıkmış bilgisayar parcalarının tavsiye edildiği bir yer.

geçen bir bitcoin konusunda akpli-chpli diye bir birleriyle kavga edenleri gördüm. manyak bunlarya dedım kapadım forumu. yapmayın forumumuza dokunmayın. çıkın gidin...

• Yanlış bir başlık ve talihsiz bir konu olmuş insanları ve muhabbetlerini yaşları ile orantılayıp germek , bu konu ve yorum olaylarının kalitesinin yaşla alakası olmadığıda ispatlanmış bir gercektir. Biz bizden büyük olsun küçük olsun objektif olarak bakmazsak işimiz zor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanayan yara

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.