Şimdi Ara

Forumdaki efsane kasa corolla düşmanlığının sebebi ne (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
4.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben kendi arabamız temizligindekini esas alarak 500 euro dedim..sonucta burda km düsükse iyi kötü para veriyolar ama o ölmüs 250-300 bindeki max 200 euro eder..çöp niyetine binlerce araba yatıyo burda hurdalarda..ederleride o zaten,dogrusu bu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar efsane olduğunu çarpışma testinde görmek lazım..
  • Michael Jordan basketbolda, Pele de futbolda efsanedir; ancak kariyerleri sona ermistir. Ne hikmetse ulkede Toyota'nin efsane kasalari bir turlu eskimez ve degerleri yuksektir.

Cok legendary bir durum bizim ulkede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksici misin kardeş?
  • danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    Challange Accepted
  • arkadaşlar 98 gli special düşünüyorum benim çoğu isteğimi karşılıyor klima hidrolik airbag fazla kargaşası yok gibi alınır mı sizde alırsam gli special alacağım yalnız ne dersiniz
  • forumda düşman olunmayan araba mı var? Porsche aldım desen süslü vw diye dalga geçerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naltay23

Ben kendi arabamız temizligindekini esas alarak 500 euro dedim..sonucta burda km düsükse iyi kötü para veriyolar ama o ölmüs 250-300 bindeki max 200 euro eder..çöp niyetine binlerce araba yatıyo burda hurdalarda..ederleride o zaten,dogrusu bu..

• kim düşman düşman olsa ne yazar artıları eksilerinden fazla efsaneler ölmez.Forumdaki efsane kasa corolla düşmanlığının sebebi ne
  • bu vergilerle bu fiyatlar böyle olur. gerçi kızmıyorum bu halk hakediyor. bunlara ne kadar kazık sokarsan o kadar oy alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 14 Mayıs 2017; 0:25:21 >
  • Bunun tek sebebi efsane kasa diye bir araç yaratılıp 10 binlira olması gereken arabanın 25 binliralara çıkmasıdır .

Mustang sanırsın mübarek, dönemine göre gerçekten iyi arabaydı ama şu an ona verilecek para ile çok daha iyi şeyler alınabilir .
  • efsaneymiş, çizmelerimin efsanesi. o model araca o parayı vermek... git laguna I al en azından arabaya biniyorum dersin.
  • Toyota nasıl öpmüşse artık, hala çıkartamamış zavallı tex

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence geçmişlerinde taciz olayı filan atlatmış olabilirler.bir aracın fiyatını piyasa belirler burdan klavyeden yazmakla olmuyor.geçen hafta 97 xli klimalı 24 e aldı arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayavas

bence geçmişlerinde taciz olayı filan atlatmış olabilirler.bir aracın fiyatını piyasa belirler burdan klavyeden yazmakla olmuyor.geçen hafta 97 xli klimalı 24 e aldı arkadaş

beni tanıyor musunuz? benimle ilgili en ufak bir fikriniz var mı? ben sizi tanımadan, alllahsız kitapsız sarhoşun tekdir diye yazsam hoşunuza gider mi? tanımadığınız insanları bu kadar rahat itham etmek neden?
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Ben sadece senin için yazmadım.genel anlamda söyledim.bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar için.zaten bu efsane kasa muhabbetlerinden foruma girmiyorum artık.forum bilgi paylaşma yerinden çok tartışma yeri oldu.sizi kırdımsa kusara bakmayın
  • ayavas kullanıcısına yanıt
    peki dostum, ben de sana ve genel anlamda benim gibi düşünlere kızan corolla sahiplerine bir cevap vermek isterim. efsane kasa ibaresi ben yaptım oldu ile olmaz. Ford model t efsane bir kasadır, 57 chevy bel air efsane bir kasadır, 64 mustang efsane bir kasadır, mercedes 300sl gullwing efsane bir kasadır, vw t1 ve t2 minibüsler efsane kasadır. corolla hiçbir zaman hiçbir kasasında efsane olmamıştır, olamaz ve olmayacaktır. çünkü corolla yapısı gereği silik karakterli bir arabadır sahip olduğu hiçbir özellikle sınıfındakileri geçemez. onu da geçtim toyotada efsane kasa istersen land crusier yada hilux e bakman lazım.

not: bir önceki aracım 1.33 auris idi. 1.33 motorlu auris alma sebeplerimin başında, üniverisdeki arkadaşımın sw 1.3 motorlu karbüratörlü corollası gelir. so sw corolla çok hoşuma giderdi 1.3 motora rağmen 8 üniversite öğrencisiyle çekiş problemi yaşamazdı. yani ben tescilli bir toyota düşmanı değilim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.