Şimdi Ara

Forumda neden artan bir gerginlik var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar sürekli kavga çıkıyor neden sizce ?

• Sanırım temel nedeni kız arkadaşlarının olmayışı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hiç kimse hiç kimsenin görüşünü saygıyla karşılamıyor ben bunu görüyorum. Birbirimize hoşgörülü olmadığımız sürece insan olmayı beceremeyeceğiz.

• İnsanlara yardım ediyorum teşekkür bile etmiyorlar.

Birine şaka amaçlı bir şey diyip sonuna gülücük koyuyorum adam bana küfür ediyor.

Konu açıyorum herhangi bir şey hakkında, adam çarpıya basıp çıkmak yerine "Bize ne?" gibi cümleler sarf ediyor.

Ülkem hakkında endişelerimi belirtiyorum hemen vatan haini ilan ediliyorum.

İnsanlar benim değerlerime sürekli küfür ediyorlar.

Birisi sınav için kitap tavsiyesi istiyor. Devlet tarafından yönetilen FEM'in kitaplarını öneriyorum, bana "Fetöcü müsün?" diyorlar.

Değişen dünya düzeni bizi buna yönlendiriyor. En büyük kendimizi görüyoruz. Hepimiz küçük birer diktatör olduk. Bizden başkasının hiçbir değeri yok. Yalnızca bizim doğrularımız geçerli.

Bu sadece forumda değil, ülkede de böyle. Bakkala girerken selam veriyorum. Adam bön bön suratıma bakıyor. "Hayırlı işler" diyorum, yine aynı muamele.

Kaldırımda yürürken üstüne üstüne geliyorlar. Sen çekilmezsen onlar hiç çekilmiyor. Bunların sebebi televizyonlarda yayınlanan diziler, filmler ve internet üzerindeki bilimum yanlış bilgi barındıran siteler. Çoğu yerde görürsünüz "Senden daha değerli bir şey yok!" yazısını. Motivasyon adı altında bizler pohpohladık birbirimizi. Hepimiz krallar, kraliçeler yarattık. Bu olanlar da savaşımız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00B482800 -- 14 Kasım 2017; 20:11:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

İnsanlara yardım ediyorum teşekkür bile etmiyorlar.

Birine şaka amaçlı bir şey diyip sonuna gülücük koyuyorum adam bana küfür ediyor.

Konu açıyorum herhangi bir şey hakkında, adam çarpıya basıp çıkmak yerine "Bize ne?" gibi cümleler sarf ediyor.

Birisi sınav için kitap tavsiyesi istiyor. Devlet tarafından yönetilen FEM'in kitaplarını öneriyorum, bana "Fetöcü müsün?" diyorlar.

Değişen dünya düzeni bizi buna yönlendiriyor. En büyük kendimizi görüyoruz. Hepimiz küçük birer diktatör olduk. Bizden başkasının hiçbir değeri yok. Yalnızca bizim doğrularımız geçerli.

Bu sadece forumda değil, ülkede de böyle. Bakkala girerken selam veriyorum. Adam bön bön suratıma bakıyor. "Hayırlı işler" diyorum, yine aynı muamele.

Kaldırımda yürürken üstüne üstüne geliyorlar. Sen çekilmezsen onlar hiç çekilmiyor. Bunların sebebi televizyonlarda yayınlanan diziler, filmler ve internet üzerindeki bilimum yanlış bilgi barındıran siteler. Çoğu yerde görürsünüz "Senden daha değerli bir şey yok!" yazısını. Motivasyon adı altında bizler pohpohladık birbirimizi. Hepimiz krallar, kraliçeler yarattık. Bu olanlar da savaşımız.

Malesef doğru .

• Kimse hayatından mutlu değil ve bu mutluluğu kafalarında kurguluyorlar kendilerine yükleyip kendilerini yükseltiyorlar. Kendi adıma konuşacak olursam hayatımdan memnunum ne çok ne az tam kıvamında. Eksiğim de yok fazlam da yok o yüzden çok sakin bir insanım burada nice insan tarafından aşağılandım, hakarete uğradım ve cahil ilan edildim ancak pek takmıyorum adamlar hayatlarında neler yaşamışsa burada öyle çıkarıyorlar işte
  • çünkü kız arkadaşımız yok sevilmiyoruz seks hayatımız yok bence az bile yapıyoruz bizim yaşadıklarımızı amerika da yaşayan adam okul tarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

İnsanlara yardım ediyorum teşekkür bile etmiyorlar.

Nedense hep Türk insanı yapıyor hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gerginlik falan yok adres ver sen bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

çünkü kız arkadaşımız yok sevilmiyoruz seks hayatımız yok bence az bile yapıyoruz bizim yaşadıklarımızı amerika da yaşayan adam okul tarıyor

Bir de senin gibiler var
  • belki de futbol bölümünde trollük yapamadığın için sana öyle geliyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk insanin temel sorunu.

• Trollük yapmıyorum.Östersunds maçı aklımda sadece o kadar.O felaketi yaşadıktan sonra iyi şeyler söylemek zor.Benim için ligin önemi yok Avrupa her zaman önemli olan.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında bunların hepsi genel anlamda ülkenin fakir olmasından kaynaklanıyor.

• Gerginlik falan yok ama özellikle muhalif kesimde olanların hep bir sıkıntıda olduğunu görüyorum.İstiyorlar ki herkes kendileri gibi düşünsün.Öyle olmayınca da çıldırıyorlar,hakaret,küfür gırla gidiyor.
  • 2001 den beri katlanarak devam eden süreç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.