Şimdi Ara

forumda linklere tıkladığımda 3 tane avon sitesi açılıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son bir kaç gündür forumda linklere tıkladığımda 3 tane avon sitesi açılıyor.

açılan sitelerde

"tebrikler başvurunuz alındı"
    "bilmem ne programlarını kısa süre için ücretsiz indirmeye hak kazandınız"

yazıyor. nedir nasıl çözülür.
    başına gelen var mı acaba.

forumda linklere tıkladığımda 3 tane avon sitesi açılıyor. forumda linklere tıkladığımda 3 tane avon sitesi açılıyor. forumda linklere tıkladığımda 3 tane avon sitesi açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turqie -- 25 Ekim 2015; 13:05:27 >

• bu sayfada mouse un yuvarlak tuşu ile aşağı yukarı gezinirken yine açıldılar. hep aynı 3 site.

edit : bunu yazdıktan sonra da aynı şekilde aynı 3 site açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turqie -- 25 Ekim 2015; 13:03:41 >
  • mozilla yada crome kullanıyorsan **** yükle :) herkeste açılıyor sanırım ama bu şekilde engellersin..
  • durum bendede aynı arkadaşlar sadece DH demi oluyor bilemedim. hep acık forum sayfası.
  • internet Explorer kullanıyorum hocam @grafiker87

forum sayfası sekmelerde açıkken farklı sitelerde gezinirken de açılıyor onu farkettim az önce. @Mürşit
  • firefox için seçenekler>içerik>açılır pencereleri engelle>ayrıcalıklar kısmından donanım haberin iznini kaldırdım ve kurtuldum @Turqie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mürşit -- 27 Ekim 2015; 12:16:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.