Şimdi Ara

FORUMDA KIZLARDA VAR LÜTFEN DİKKATLI KONUŞUN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
2.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇEKİLİN KADINIM BEN , ÇEKİL KADINIM BEN BAK ALICAM ŞİMDİ AYAĞIMIN ALTINA , selam tubiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuba Bozkurt

quote:

Orijinalden alıntı: John Constantine

Ne alaka herkes istediğini yazmakta özgür,yıllardır burada kendimiz gibi takılıyoruz simdi bi kız gelince foruma neden hemen başka bir kişi gibi davranalım ki. rahatsız olan varsa forum t r ya da kadınlar kulübüne gider.

ben size kişiliğinizi değiştirin demiyorum ki sadece bayanların olduğunu unutmayın diyorum

Tamam bayanlar var ama ne yapabiliriz, ne bekliyorsunuz ki? Forumun %95'i erkek, hepsi size ayak uydurursa hiç kimse burada kendi olmaz. İnternetin ya da şöyle söyleyeyim ; Konu Dışının güzel yanı bu. Burada herkes istediği gibi davranıyor, hayatında dışlanan, arkadaşları olmayan, kötü şeyler yaşamış gençler buraya kafa dağıtmak,eğlenmek için geliyor ve siz olunca size yaranmak için şekilden şekle giriyor ve yine dışarıdaki hayatındaki gibi suskun,dışlanmış kişi oluyor. Siz de insansınız biz de,bi farkımız yok istediğimiz gibi takılırız,siz de istediğiniz gibi takılın zaten hoşunuza gitmeyen bir mesaj yazmış üye olunca blocklayın bu kadar basit niye herkes ayak uydurmak zorunda olsun ki size

• Rustem Abi ?

• çabuk mesaj at konuşmamız gereken bi konu var
  • Fake olma ihtimalin var sana inanamam kızım. Bana resmini pm atman gerek ve telefon numaranı tabi. Nasıl inanacam sana?
  • Bu egolu kezbana bile yavşayan olmuş, sizin ben uçkurunuzun donma noktasına ne diyim...
  • beyler herkese benden çay. haruna çay yok.
  • Yahu neyin dikkati be. Zaten küfür yasak forumda ee daha ne istiyosun?

• Aslında DH çok iyi niyetli bir forum ama küçüklükten beri CSB'ye ve Fake hesalara bir kin, bir öfke, hep bir nefret beslemektedir.

Eğer ss yollarsan hepimizin mülayim bir birey olduğumuzu anlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aoheiwa

Aslında DH çok iyi niyetli bir forum ama küçüklükten beri CSB'ye ve Fake hesalara bir kin, bir öfke, hep bir nefret beslemektedir.

Eğer ss yollarsan hepimizin mülayim bir birey olduğumuzu anlarsın.

SS gelsin hele ona göre mulaim olalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana mı soracaklar arkadaş ? Tövbe ya.
  • "da" ayrı yazılır.
  • iki gün ortalıkta yoktum neler neler olmuş ..sonra ebuduk kadınlarla anlaşamıyo oluyo e kötü davranıyor işte belli bariz.. ayrıca herhangi yanlış bir durumda saygıdeğer the big bang theory'den çıkıp gelmiş tam anlamıyla klasik bir DH erkeği olan centilmen kaslı yahuşuhlu dahi sarışın adminlerimiz duruma müdahil olurlar hemen. hıh.. ayrıca konu sahibi harun abi sen benim forumdaşlarıma bağıraman tamam mı

@Gray Fullbuster
    ben de forumda seni görmekten çok memnunum (: günaydınlar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebuduk -- 18 Mart 2014; 11:46:02 >
  • meraba bebeyim
  • Kızların %90 ı kaba erkeklerden hoşlanıyor.
    Birde erkek tekmeledikçe daha da bağlanıyor.
    Kibar olursun nonoş derler.
    Kaba davranırsın kıro olursun.
    Ne istedikleri belli değil.
    Serbest Stil takılan sorun çıkarmayan kızları beğenirim.
    Kasılan kızlardan hoşlanmıyorum
    Konuyu açan eleman çizilmiş
    Kız olmadığı kesin.
    Bu aralar forum baya nonoş doldu forum tabiri ile ılık bir o kadar yumuşakçalar.
    Kız olsun olmasın değil ama o da kendini bilmeyen saplamalar gibi olursa işimiz var.

• Üyelerinin %98'ini erkeklerin oluşturduğu bir forum da, dikkatli olması gereken taraf %2'lik kesimdir. Hele ki Konu Dışı'nda takılıyorsanız, bazı şeyleri ne yazık ki göze almanız gerekiyor.
  • no ss no trust
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebuduk

iki gün ortalıkta yoktum neler neler olmuş ..sonra ebuduk kadınlarla anlaşamıyo oluyo e kötü davranıyor işte belli bariz.. ayrıca herhangi yanlış bir durumda saygıdeğer the big bang theory'den çıkıp gelmiş tam anlamıyla klasik bir DH erkeği olan centilmen kaslı yahuşuhlu dahi sarışın adminlerimiz duruma müdahil olurlar hemen. hıh.. ayrıca konu sahibi harun abi sen benim forumdaşlarıma bağıraman tamam mı

@Gray Fullbuster
    ben de forumda seni görmekten çok memnunum (: günaydınlar olsun

Geldi ebüdüküm benim nerde o konu sahibi yaralı kez

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.