Şimdi Ara

Forumda hic 0 dan iyi bir yer kazanan var mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
2.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diğer arkadaşlara ornek olması için forumda çok kötü seviyeden başlayıp iyi bir sıralama yapan var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 110 netle başlayıp tam burslu bilkent bilgisayarı kazandım. arkadaşlar 130-140 yapıyordu sıralamaları benden düşük geldi

edit: 11. sınıf ortasındaki netim 85-90 falandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neldor -- 11 Ağustos 2017; 21:18:2 >
  • Ts sayilirsa var

Aof icin girdim ygs 1m100k lys 27k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam anlamıyla 0 dım ,nesnel başarı sayılır mı bilemiyorum ama başarmış hissediyorum :)

tm-3 ilk yılımda 150k
    tm-3 mezun yılım 50k sonuç hacettepe üniversitesi
  • 11. Sinifin sonunda girdim bi denemeye 31.5 net yaptim.okulda 120 kisiden yaklasik iste 100.falan olmustum unutmam o denemeyi. 0 dan kastin ne bilmiorum ama durum gordugun gibi pek parlak degildi dersaneye kaydolmustum iste gidip geliordum okul acilmadan bikac hafta once. Deneme yapiyorlardi( test ne bilmezken denemeleri gorunce heyecanlaniyordum resmen bu ne lan diye :D) Okul baslayinca hem YGS hem de LYS kasmak zorunda kalmistim.( 11 den 12 ye gecerkenki yaz donemi de butun gun lol oynadim dersane acilana kadar) neyse okul acildi lys konularini bosladim bi ara( olm bi ygs yi gec de sonrasi Allah buyuk diyordum). Okulda subata kadar LYS islendigi icin konulari dinliyordum sadece okuldan . YGS sosyal calisamadim . Fende konular eksikti ve turkce dil bilgim yoktu. Boyle girdim iste ygs1 74k geldi . Sonra dedim bu hocalar ne ise yariyorlar actim umut oncul,metin cozer fizik cozeri dinledim Allah ne verdiyse. son 2 ay boyunca

Dersaneye gitmedim evde lys konularini calismaya calistim. Mf 4 58k geldi. obp saolsun istedigim yere de giremedim :D

Siralamam cok iyi degil ama yoktan var ettigim icin bu siralamayi kendimlen gurur duyuyorum ...

• Geçen sene ygsde 170 binden 64 bine, lys 130 binden 48 bin çektim ama asla yapabildiğimi sınavlarda yapamadım hep beklentilerimin altında kaldım. Örn lys matematik zor denemelerde dahi 60 netten düşmezken sınavda 40 yaptım. Ösym asla beklediğini vermez ama iyi bişeyler yapılabilir.:)

• 11. Sinifta ygs gecince okul sonuna dogru 2016 ygs yi yaptilar 68 netim cikti bu sene de sinavda 40kya yakın yaptım yine de yetmedi mezuna kaldim ama nerden nereye sonuçta buyuk gelisme bence

• inş seneye ben olacağım :D
  • Adam 0 dan diyor bunlar 120 ile başladım 150 yaptım diyor.
  • 9-10 okuduğumu hatırlamıyorum

11 in sonlarında ilk girdiğim denemeler 60 net felandı 160 sorudan

12 de sıktım dişimi mf4 hamda 34k geldi, çok iyi bir siralama degil ama lise hayatim umutsuz vaka oldugu icin bundan mutluyum

• geçen sene bu zaman 4 net matematikten başlayıp çapa diş kazandım kardeşim
  • frkdgn kullanıcısına yanıt
    Hadi canım ordan kediler uçamaz

• Sbs 90k mf3 15k kendi çapımda çalıştım. 11 e kadar hep son akşam çalışıyordum 11 de başladım adam givi çalışmaya bunu yapabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: frkdgn

geçen sene bu zaman 4 net matematikten başlayıp çapa diş kazandım kardeşim

Ciddimisin hocam?

• turhan19 kullanıcısına yanıt
    Hocam Sbs 90k kaç puana tekabül ediyor ?

• 110 net az mı lan

• quote:

Orijinalden alıntı: diğerize

110 net az mı lan

rakiplerime göre az
  • GoblinSatack kullanıcısına yanıt
    407

• hedefim senin bölümün ve üniversiten kaç net yapıyorum bilmiyorum konuların %20 si falan bitti 100+ netten 140-150 ye çıkabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: diğerize

hedefim senin bölümün ve üniversiten kaç net yapıyorum bilmiyorum konuların %20 si falan bitti 100+ netten 140-150 ye çıkabilir miyim?

iyi çalışırsan son ay 150'ye kadar çıkarsın ama ygs'de ortalama 135-140 yaparsın. önemli olan lys. boşver ygs netini
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.