Şimdi Ara

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
6
Favori
31.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • memurlar forumunda olduğu gibi burada da kamu personeli bölümlerini alt kategori haline alabilirsiniz. Mesela sağlık memuru, meb vs gibi. öğretmen olanlar veya olmak isteyenler tüm haklarını,maaşlarını vs o kategoride tartışabilir MEB bölümünde tartışabilir vs vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

memurlar forumunda olduğu gibi burada da kamu personeli bölümlerini alt kategori haline alabilirsiniz. Mesela sağlık memuru, meb vs gibi. öğretmen olanlar veya olmak isteyenler tüm haklarını,maaşlarını vs o kategoride tartışabilir MEB bölümünde tartışabilir vs vs.
    kamu personeli bölümü çokta kalabalık olmayan bir bölüm, dahada ayırmak bölümün ölmesine sebebiyet verebilir mi acaba ?
  • Sıcak firsatlarda üye olmayanlara bir şeyler yapılmalı üyeden çok üye olmayan dolu orası benim teklifim ise üye olmayanlar konuları 10 dk geç görmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

*mobil sürüm ağır çalışıyor hele büyük konulara girmek işkence. ilk mesajı gösterip uzun bir süre bekliyor ya sonunda açılıyor ya da çöküyor.
    *son 2-3 haftadır alta eklediğim resimdeki gibi pek sık olmasa da sağda ve solda fazla beyazlıklar oluşuyor:

*Bir kere şikayet edilen mesaj başkaları tarafındanda şikayet edilebilsin ki sizin şikayet kontrol listenizde şikayet edilme sayılarında göre sıralı bir liste oluşsun ve siz en çok şikayet edilen mesajı bir an önce uçurup, üyeye gerekli işlemi yapabilirsiniz. Böyle bir sistem entegre ederseniz sizin işiniz kolaylaşır.

onlarca öneri-sorun sayabilirim ama şu an aklıma gelmiyor.
    kenardaki boşlukları bildireceğim o konuda kısa sürede dönüş yaparım.

şikayet öneriniz güzel değerlendirelim. suistimal edilmediği sürece kullanışlı olabilir.

siz aklınıza geldikçe yazın.
  • Popüler konulara konu başlığı engelleme getirilebilirse güzel olurdu. Mesela "eğitim ve sınavlar,tyt/ayt" ilgili tüm mesajları engellemek gibi.
    üye olmayanlar yeni üyeler sıcak fırsatları göremesin yada yazamasın. bu iyi bir fikir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 28 Aralık 2018; 19:7:49 >
  • vbulletin temaya geçilemez mi.?
    mevcut tema içeriğe dar geliyor tıkış.tıkış.ha bide son gönderi çerceve arka planının kırmızı olması.sanki banlanmısım gibi gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 28 Aralık 2018; 23:33:52 >
  • Sonsuz sayfa sistemini kaldırın.

Sayfa görüntüleme sistemini eskisine döndürün.

Forumun yeni logosu olmadı, eski logo geri gelsin.

Cep telefonu onay sistemi siteye üye kazandırmıyor, bir çok kişinin kafasının karışmasına hatta bu siteyi tercih etmemesine yol açıyor. Bu sistemden de vazgeçilmeli.

Paraya kıyın da yazılımcı alın.

Sağlam, sistemli ve güncel bir yazılımda çalışsın forum. Çalışsın ki hatalar ve çökmeler yaşanmasın.

Küfür ve hakaret içeren yazılı, görsel içeriklere filtre gelsin.
    Filtreye de sınırlama gelsin, sınırı aşan otomatikman cezalandırılsın.
  • Yahu o kadar madde sıraladım,hiç kimse cevap vermemiş.Ayrıca gifler masaüstü sitede oynamasına rağmen neden mobil sürümde hareket etmiyorlar?

Mesela bu mesajı mobilde açın alttaki gifin oynamadığını göreceksiniz.

Edit: Şimdi de gif hiç görünmüyor.Deli edecek bu forum beni.Alt linkte paylaştığım gifi deneyebilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/gif-test--136412652

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 29 Aralık 2018; 7:15:52 >
  • Milletin forum hesabının sitedeki açık ile ele geçirilip dolandırıcılık yapılmasıyla alakalı açılan konular neden sessiz sedasızca kaldırılıyor? Daha dün bir konu açılmıştı hesabı çalınıp dolandırıcılık yapılan bir kişi tarafından. Utanmadan açıklama yapacağız yerde o konuları siliyorsunuz. Senelerdir bu forumda açık var, milletin adına dolandırıcılık ve diğer suçlar işleniyor. İşinize mi gelmiyor yoksa? Bir de sıkılmadan etmeden buradan milletten öneri istiyorsunuz. Siz önce sitenin bu ciddi açıklarını kapatın. Bakın "senelerdir" diyorum var bu açık, milletin hesabında buluyoruz kendimizi bazen şak diye.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    evet ya bu kadar önemli bir konu niye kapatılır ,insanlar öğrenince korkup kaçar diye mi korkuyorlar ?

zaten bu forumdan gitmeme ramak kaldı ,her yerde küfür hakaret ne ararsan var ama ben edep adap dan bahsettim diye ceza istenmiş
    bazıları öncelikle edep adap kursu almalı demem tahrik ediyormuş ,dangalaklar diyen adama ne diyelim yani ?

neymiş efendim şikayet edecekmişiz ,ediyoruz da ne oluyor sanki ?
    kaç kişiyi şikayet sonrası takip ettim ceza falan almadı

ha şimdi bir yönetici gelip admin onayına düşüyor ,o nedenle biraz zaman alıyor diyecektir
    bir ceza vermek haftalarca mı sürüyor yani ?

gerçi benim cezada 2 gündür bekliyor ,verin kardeşim cezayı falan ,ben herkesin edep adap sınırlarında yazışmasını istiyorum ama yönetim istemiyor galiba

blokladım desem tahrik edici mesaj diye ceza vermeye kalkıyorlar
    başkasının hortlattığı konuya "yine mi hort" yazdım diye ceza istiyorlar
    edep adap desem tahrik edici mesaj diye ceza istiyorlar
    hele ki fake hesap diye ceza vermeye kalkmalarını hiç anlamadım ,olmuştur bir hata dedim ama bu kaçıncı kardeşim ?

yöneticiler okumadan anlamadan önüne gelen her şikayete ceza talep ediyor ,neden kendilerini mecbur hissederler anlaşılmaz ?

dün sıcak fırsatlar bölümünde 2 üye saatlerce ana avrat birbirlerine küfür ettiler ama hiçbir yönetici müdahale etmedi
    gerçi etseler ne olacak yine 4 gün ceza verip bırakırlar
    dünyanın neresinde küfür eden adama bu kadar az ceza veriliyor ,neden süresiz uzaklaştırma verilmiyor ,küfür eden adamlara bu forumun çok mu ihtiyacı var ?

neden inatla bazı bölümlerde telefon onaysız üyelik ile yazılmasına izin verilir ?

neden sıcak fırsatlar bölümündeki üst konular gizlenemez ,biz mecbur muyuz istemediğimiz firmanın mesajını en üstlerde görmeye ?
    2 sayfa firmalara ait üst konu mu olurmuş ?
  • flood olmaması için her mesaja üst üste alıntı yapmıyorum ancak yazdığınız her mesaj itina ile okunup değerlendiriliyor hiç merak etmeyin.
  • adam akıllı bir şikayet sistemi

aktroll hakaret edince yaptırım olmuyor cevabını verince bize ban atılıyor

• bazı bölümlerde satır aralığı vermediğim halde vermişim gibi görünüyor
    bunun nedeni nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

bazı bölümlerde satır aralığı vermediğim halde vermişim gibi görünüyor
    bunun nedeni nedir acaba ?
    ekran görüntüsüyle desteklerseniz daha rahat yardımcı oluruz hocam.
  • Kardeşin Eski Nickin Daha Güzelmiş

• Tasarım ile İlgili Tavsiyem Var. Mesajların Kapladığı Alanlar Çok Büyük. Mesajlar Daha Sık Görünmeli Bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

ekran görüntüsüyle desteklerseniz daha rahat yardımcı oluruz hocam.

Alıntıları Göster
    şimdi baktım bu defa normal görülüyor ,dün felsefe bölümüne yazdığım mesajlarda satır boşluğu vermişim gibi görünüyordu
    tekrar karşılaşırsam ekran görüntüsü alayım
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    bu arkadaş mareşal yapılsın.
    üşenmemiş yazmış valla..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.