Şimdi Ara

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
6
Favori
31.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence forumda her yazılan yorum metnini ayrı ayrı büyütmek küçültmek için

her yazım sonrası ortaya çıkan pm, blokla, alıntı menüsüne bir de yazıyı büyüt butonu ekleseniz gerçekten güzel olur
  • Bloklanan kişinin onu bloklayanın mesajını cevaplayamaması ayarlanmamış mıydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • an itibarı ile yazdığımız bir mesajda değişiklik yapmak istediğimizde değiştirdiğimiz metin mesajımıza yansımıyor

ne de mesajımızı alıntı yapan kişinin mesajın gösterilen bize ait olan mesaj da ki kısma değişiklik ynsımıyor yani hiç bir türlü mesaj değişmiyor

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 4 Temmuz 2020; 7:58:48 >
  • Jeolog. hocam bu konuya bakıyormusunuz bilmiyorum ama buradan yazayım. Foruma eklediğim fotoğrafları düzenlemek için profilde bulunan Yüklediğim resimleri düzenlemek istiyorum bağlantısına tıkladığımda geçersiz üyelik bilgileri sebebiyle erişim engellendi, üyelik bilginiz ile bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok hatası vermekte.

Yardım rica ediyorum, teşekkürler hocam.

*https://forum.donanimhaber.com/fotograflar

401 - Unauthorized: Access is denied due to invalid credentials.
    You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.
  • @Jeolog. Blokladığımız kişilerin konularını nasıl göremiyorsak onlar da bizim açtığımız konuları göremesin. Bu özelliği isteyenler beğen butonuna çöksün.
  • Profillere girdiğimiz de fake hesap bilidirimi yapabileceğimiz bir buton gelme imkanı olabilir mi?
  • Profili açık olmayan kullanıcının ne alıntı yapmasına ne de cevap yazmasına engel olmaya yönelik bir seçenek getirilsin foruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 9 Ekim 2020; 22:27:16 >
  • @Jeolog.

• Futbol bölümünde takımların sayfalarında kışkırtıcı tahrik mesajları gönderiliyor.

• Bu konuyla ilgilenilmeli ve bölümlerle ilgili bazı değişiklikler yapılmalı.

• Ayrıca sunuculardan kaynaklı mı bilmiyorum ama çok sık 502 hatası ile karşılaşıyoruz.

• Sitenin genel görünüm ve tasarımıyla ilgili değişiklerin de güzel olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gusttavo -- 10 Ekim 2020; 21:39:13 >
  • Eskiden bu kadar kati değildi şimdi normal bir mesaj atıyoruz 120 gün bölüm uzaklaştırmasi alıyoruz ana bacı küfür mü ettik kardeşim bu nedir ya

Ufak bir tahrik bile yok ya nedir yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle mobil uygulama kısmında desteğe mesaj atma eksikliği var.(İOS için)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu dışına ürün fiyat değişimlerinin ve fiyat artışlarının , karşılaştırmalarının, ürün karşılaştırmalarının tartışılacağı başka bir alt forum iyi gider diye düşünüyorum

ülke ve dünya gündeminde habire almanya, alım gücü, araba, ps5 ve cep telefonu fiyatı paylaşılmasından gına geldi bana

• Bildirim tercihleri zemin rengi değiştirilirse iyi olur örneğin sarı yerine yeşil- kırmızı- turuncu ya da mor cidden çok soluk gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 22 Ekim 2020; 19:30:0 >
  • Mobilde "Uygulama ile aç" Kara pardon Kırmızıbasanından ne zaman kurtulacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 22 Ekim 2020; 22:16:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu başlatan kullanıcının konusuna puan verme uygulması getirilmesini istiyorum ama sadece ilk mesaja yani açılan konuya artı ya da eksi verilmesinin sağlanması lazım böylece konu sahibi konunun bölümde tutup tutmayacağını anlasın ya da hoşlanılıp hoşlanılmayacağını anlasın

• Hocam şu epeydir bulunan Mini sürümdeki profilimize girmek istediğimizde oluşan "Ooops beklenmedik hata oluştu" sorunu ne zaman düzeltilir? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benden alıntı yapılmasını istemiyorum. Yapılan alıntıların yüzde doksanı bir yere varmayacak toksik bir tartışma başlatmak amacını taşıyor. Bunlarla vakit kaybetmek istemiyorum. Toksik insanlardan ve tartışmalarından uzak kalabilmek için sanki tüm forumu bloklamışım gibi benden alıntı yapılamaması benim için güzel bir çözüm olurdu.

• Blok özelliğini troller yazıp kaçmak için kullanıyor bu rezil bir taktik sadece cevap vermemek veya alıntı yapmadan ortaya yazıp çekilmek varken değilmi.

Yazdığında bloklayamaması lazım

• youtube video linklerini attığımız zaman doğrudan pencere olarak değilde link olarak eskisi gibi atabilsek iyi olurdu

@Jeolog.

birde forum yönetiminin 3. dünya savaşı konusuna aktif olarak katılmasını abone olmasını istiyorum Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri 

• Dini konular forumundaki engellemeyi kaldırın lütfen.

Siyaset ile dini içi içe sokmak serbest, salt din yasak, tuhaf.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.