Şimdi Ara

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
6
Favori
31.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ciktigi ilk yildan itibaren hicbi ekstra gorsel ozellik almayan tam aksine gerileyen forum sitesine kimseden ciddi bi oneri beklemeyin
    kurmay yarbay olayi bi kez daha olmustu ve hicbi ekstrasi olmamisti
    aksine bi sure sonra 'ornek davranis sergileyen kurmay yarbaylar' kural disi konular acip yorumlar atar olmustu.. bi kaci haricinde

eger illa oneri gerekiyosa soyliyim

-kendi egolarina gore hareket eden, forum kurallarini degil kendi kurallarini uygulayan adminler tartismasiz forumdan uzaklastirilmali.. sikayet edilen msjlara bakilsin, kafasina gore islem yapanlar gorevinden alinsin
    -yeni adminler 2 aylik deneme surecinden gecirilsin, her msji incelensin.. zamaninda forumun 1 numarali trollu dedigimiz kisi su an admin.. nickini vermiyorum
    -sadece banlist isiyle ugrasacak yuksek online sureli 2 + 2 toplam 4 yetkili kisiler alinmali ve munkunse ofisinizde, maasli sekilde
    -reklam, banner konumlandirmalari sifirdan bastan yapilmali
    -yeni emojiler ve s/image yanina direkt gif ekleyebilme modulu gelmeli
    -forumda yetkililer tarafindan cekilisler yapilmali ve oduller dagitilmali

kimse kusura bakmasin ama o sevmedigimiz, rakibimiz olarak gordugumuz recep baltasli technopat, en populer oyun organizasyonlarinda faal gosteriyor
    her etkinlikte online adamlar
    konu disi ve 2. el firsat bolumunden baska aktif bolum kalmadi forumda
    citizenimiz vardi degisik karakterli ama bilgili olanimiz, evlendi gitti gidis o gidis
    speedup vardi simdi ismini hatirlayamadim cokta popidir forumda, o videolar cekerdi bilgisayarlarla alakali prof sekilde, artik o da yok

bu forumu sevmesem bu kadar tepkili cumleler kurmazdim
    umarim gun bey biraz daha sosyal hayata geri doner ve ise yarar kararlar almayi basarir

edit; ayrica senide sinema bolumunden cok iyi hatirlarim
    sinema bolumu aktif zamanlarindayken az tartismamistik
    hani donanimhaberin uzun zamandir yaptigi basari, seni mod yapmalari olmustur bu da sahsi dusuncem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 20 Nisan 2020; 6:2:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iki sene geçmiş. Peki konuda söylenip yapılan ne var?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 21 Nisan 2020; 20:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

-silinsin.
    -silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 30 Nisan 2020; 0:25:8 >
  • Şifre değiştirildikten sonra forum giriş ekranında bu şifrenin yanlış olduğunu söylüyor ve giriş yapamıyorum. Bu 2 kere başıma geldi.

"Şifremi Hatırlamıyorum" ile telefonuma doğrulama kodu göndererek şifreyi tekrar güncelliyorum. Bu arada alttaki "Devam" butonu işe yaramıyor ve tıkladıktan sonra "Şifre değiştirme talebinde bulunmamışınız" gibi bir uyarı gösteriyor.

3 dakika bekledikten sonra giriş yapabiliyorum.

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri

@Jeolog.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 30 Nisan 2020; 0:10:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

-silinsin.

Alıntıları Göster
    Öyle bir özellik yok ancak ilerleyen günlerde gelecekmiş. Tam adı "2 Faktörlü Kimlik Doğrulama" sistemi.
  • Ben de şifremi 25 karakter olarak değiştirdim. Ancak giriş yaparken hata aldım. Şifremi unuttum diyerek şifreyi yenilemem gerekti.

Acaba forumda şifreler maksimum 20 karakter falan mı olabiliyor? Karakter sınırından dolayı mı öyle oluyor yoksa başka bir sorun olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya ben bu mevzuyu hala cozemedim
    Diyelim a adli uye beni blokladee ben simdi bu a adli üyeyinin bir mesajini alintilamiyacammi
    Yoksa o benimi alintilamayacak
    Beni bloklayan birisi cevap yazsin deneyecem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınır olacağını zannetmiyorum.

Ne yazdığını tam hatırlamıyorum ama şifrenin büyük/küçük ve özel karakterler içermesi gerektiğini söyleyen bir uyarı çıkıyor. Zaten yenilediğim şifre hepsini içeriyor. O bölümde bir hata var gibi.

İlk seferde yarım saat uğraşmıştım.

@Nemesis-Prime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 30 Nisan 2020; 0:20:26 >
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de merak ediyorum bunu. Beni bloklayın mesajınızı alıntılamayı deneyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Ya ben bu mevzuyu hala cozemedim
    Diyelim a adli uye beni blokladee ben simdi bu a adli üyeyinin bir mesajini alintilamiyacammi
    Yoksa o benimi alintilamayacak
    Beni bloklayan birisi cevap yazsin deneyecem
    Yukarıdaki vega beni bloklamış yapamıyom mention bile edemiyom ona saygılarımı iletiyorum sen de ona iletirsin adama hiçbir şey yapmadığım halde bloklamış sanırım eşcinsel olabilir, geçenki konudan alınmış olabilir. Şimdi blokluyorum seni, deneme yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Yukarıdaki vega beni bloklamış yapamıyom mention bile edemiyom ona saygılarımı iletiyorum sen de ona iletirsin adama hiçbir şey yapmadığım halde bloklamış sanırım eşcinsel olabilir, geçenki konudan alınmış olabilir. Şimdi blokluyorum seni, deneme yapabilirsin.

Alıntıları Göster
    Merhaba

• quote:

Merhaba

Alıntıları Göster
    Ee oldu işte
    Blokladigina eminmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Hocam ben de merak ediyorum bunu. Beni bloklayın mesajınızı alıntılamayı deneyeyim.
    Blokladim hocam benim mesaji alinti yap

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Alıntılayabiliyorum hocam. Var bir sıkıntı ama anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Alıntılayabiliyorum hocam. Var bir sıkıntı ama anlayamadım.
    Hakikaten oldu
    Ee hani alinti yapilmayacakti?
    Hocam yetiş@Jeolog.

• quote:

Ee oldu işte
    Blokladigina eminmisin

Alıntıları Göster
    şuan bloklusun ya nasıl oluyor ben niye alıntılayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Sahi youtube neden konulmamış acaba oraya ? eklenebilir tabi.

Sadece forum değil tabii ki dh yi ilgilendiren ne varsa yazabilirsiniz.

Saydım kaç gün oldu
    Saydım kaç gece doldu

* https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140333238

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 30 Nisan 2020; 1:16:6 >

• m.dh de yakında değişiklikler olacak hocam. Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri 

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.