Şimdi Ara

Forumda gariplik

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldımda forumda Bazı konulara yazdığım cevaplar gitmiyor,özel mesajlar gitmiyor destek bölümüne yazdım cevap yok,bazı kısımlara(ikinci el,konu dışı..)gibi yerlerde konu açamıyorum ben mi yanlış yapıyorum acaba yoksa forumda sorun mu var anlayamadım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Bahsettiğiniz bölümlere yorum yapabilmeniz için GSM Onayı yapmanız gerekmektedir.
  • Gsm le ne alakası var ki yani neden böyle bir sistem var anlamadım ne amaçla ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonOsmanli46

Gsm le ne alakası var ki yani neden böyle bir sistem var anlamadım ne amaçla ?
    SMS onayli sistem, forum kalitesinin arttirilmasi ve kötü niyetli kisilerin foruma gönderdikleri mesajlarla rahatsizlik olusturmalarinin önüne geçilmesi için kullanima geçmistir.

SMS onayli sistem, üyelerin sahip olduklari üyeligin degerini bilmelerini ve foruma mesaj atarken yapacaklari kural disi davranislarin kendilerini forumdan tamamen uzaklastirabileceginin bilince olmalarini saglayacak etkili bir sistemdir.

SMS onayli sistem sayesinde forumdan kötü ve kural disi davranislari nedeniyle ceza alip uzaklastirilan kimseler, sahte üyelikler alip forum kullanicilarini rahatsiz etmeye devam edemeyecekler. Yaptiklari kural disi davranislarda kanun uygulayicilarin kendilerine olabilecek en hizli sekilde ulasabileceginin farkinda olacaklardir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.