Şimdi Ara

FORUMDA EN YÜKSEK 3DMARK PUANI KİMİN? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
2.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hatta ti 4600 den birazda fazlası var.gpu 330 bende 4600 da 300
  • hayırlı olsun civil
    kart otes mi??
  • teşekkürler kesker,
    ayrıcada madonionda kendi mhz kategorimde(2488)birinciyim şu an:)
  • hayır otes değil.işin ilginç yanı otes bir 4400 kadar ancak o/c olurken bu kart şansıma çok iyi çıktı(maşallah:))
    ve ram lerin üstüde çıplak üstelik.
  • ramler kaç ns
    benimkinde ise üstünde hayvan kadar hs var anca 583 oluyo
  • evet ramler..gerçekten buda çok ilginç 4 ns.
    3.6 değil yani:)
  • benimki de 4 ns fakat ilk satılan 4200 olduğu için galiba benim ramler dandik
  • üffffffffff naturede 91.5 fps
  • civil yollayayım sana benim kartı hatta kasayı bi 12000 yapıver :)))))))))
  • ya bende 2.0 A var 2.24 ü geçemiyom millet neler yapıyo kafayı yicem
  • valla yolla istersende keramet bende değilki:)))

• Keramet nerde tahmin et Real
  • Sana Civil'in sırrını söylim.Kendisi ev yapımı dual ddr p4 board yaptı.(Tamamen ev yapımı)
    :))

Onun için 14k yaptı :p
  • :))
  • aslında işin özeti şu;
    o/c meraklısı birisi yola bu iş için çıkmalı.alacağı her parçayı araştırarak o/c için en uygun olanlarını seçmeli.ben bütün parçalarımı o/c merakımı tatmin edebilmek için seçtim.gördüğünüz gibi boarddan cpuya,ekran kartından cpu'ya ve hatta kasaya kadar herşey o/c a elverişli.işin sırrı burada
  • abit siluro ti 4200@330/650,3dmark 2001=14028 puan

oharra!
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by civil</i>
    <br />evet ramler..gerçekten buda çok ilginç 4 ns.
    3.6 değil yani:)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Ama ama <b>ABIT SILURO TI 4200@330/650 </b>[sklbn][:P] nasıl olur !!!
    Bu kart bu kadar oc nasıl oluyor? Alırken bu kadar oc edebileceğini biliyor muydun? Ne diyim yuhh yani!!
  • 3DMark nası oluyo bea birisi anlatsın da bende yapıyım :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by nucro</i>
    Ama ama <b>ABIT SILURO TI 4200@330/650 </b>[sklbn][:P] nasıl olur !!!
    Bu kart bu kadar oc nasıl oluyor? Alırken bu kadar oc edebileceğini biliyor muydun? Ne diyim yuhh yani!!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    evet nucro iyi o/c olacağını biliyordum ama bu kadarınıda ummuyordum doğrusu.pclabsdaki incelemede coolbits ile o/c yapmışlardı ve coolbitsin en son rakamı olan 315/625 de hiçbir sorun yaşamadan test etmişlerdi.daha fazlası için farklı bir o/c programı kullanmaya gerek görmedikleri için ne kadara kadar gidebileceği meçhul kalmıştı.bende bundan yola çıkarak tercihimi bu karttan yana kullandım.yani bilerek.
    linki inceleyebilirsiniz
    http://www.pclabs.gen.tr/reviews/VGA/ABIT/ti4200/page_1.htm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.