Şimdi Ara

Forumda dolandırıcı var dikkat edin popmundo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar karakterimi sattım. fakat sattığım kişi parayı yatırdım gibi gösterip beni kandıran bir insan insan bile denmez size buradaki ismini vereyim JoPab forumdaki ismi budur
    oyundaki klon hesap id'si 3374147
    Telefon numarasını vermek adice olur son 5 rakamını veriyorum ki iletişime geçince farkına varın diye burdan ismini değiştirip yazabilir
    son 5 rakamı 0 94 03

ve arkadaşlar whatsapp'ında pablo yazıyor başkasından yazar ararsa farklı bir şekilde kendinizi güvenceye alın ben yandım siz yanmayın

• Ve eğer iletişime geçip kandırmaya çalışırsa elimde ss'ler var gönderebilirim sizlere
  • devilkerefer kardeşim aynı kişi beni de dolandırdı.
  • Hocam keşke önceden sende yazsaydın belki ben dolandırılmazdım seni nasıl dolandırdı :/
  • sormayın hocam şoktan ne yapacağımı bilemedim ki.
    Eft yaptığını söyledi ama 5 ten sonra olduğu için bankalar kapanmıştı ve kontrol edemedim parayı yatırmış gibi gösterdi ama yatırmamış
  • Merhaba güya bahsettiğiniz (klon id) si benim. Böyle çirkin bir yaklaşımı neye dayanarak yaptınız bilmiyorum. Fakat yaptığınız şey hiç hoş değil. Bahsettiğiniz Captain Black adlı kişi ile sadece nişanlıydım. Hesabı ban yedi ve bir daha hiç bir yerden ulaşamadım. Oyun haricinde zaten bir tek skype adresini biliyordum. Oraya da girmedi bir daha. Sonradan bana gelen mesajlardan öğrendim ki hesap çalıntı, dolandırıcı hesabı. Doğal olarak nişanlı kalmadım ve oyunuma normal bir şekilde devam ettim. Mesajınızın aslı olmamakla birlikte beni de zor duruma sokuyorsunuz. Bu kadar zırvalama yerine hesabımı incelettirseydiniz yetkililere ulaşıp gerçek olmadığını anlardınız. Bir halt ettiğinizi sanarak masum insanları kullanmayın. Olayları bilmeden burnunuzu her şeye sokmayın. Kaldırın lütfen bu paylaşımı. Bire bir görüşelim ya da k.adım skype adresim ile aynı. Tarafima bildirilmeden bu paylaşımı yapmanız gerçekten çok çirkince. Tekrar söylüyorum kaldırın bu paylaşımı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.