Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Forumda din tartışmasının saçma olduğu hakkında konu açtım ceza yedim !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> Forumda din tartışmasının saçma olduğu hakkında konu açtım ceza yedim !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5 Not
    Nedenini merakla bekliyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_69186939/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69186939

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audaz -- 16 Aralık 2012; 8:36:26 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

|
    |

9) Bölüm içinde dini ve siyasi içerikli ya da bu tür bir tartışmaya açıkça sebebiyet verecek türden konu açmak veya başka bir konuyu bu platforma çekmek yasaktır. Bu tür konu ve mesajlar silinecek, üyelere 15 gün bölüm kısıtlaması verilecektir.

Tartışılması gereken ya da yorumlanması gerekn bir yanı oluğunu düşünmüyorum.

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: karacabey

Kural açık,

9) Bölüm içinde dini ve siyasi içerikli ya da bu tür bir tartışmaya açıkça sebebiyet verecek türden konu açmak veya başka bir konuyu bu platforma çekmek yasaktır. Bu tür konu ve mesajlar silinecek, üyelere 15 gün bölüm kısıtlaması verilecektir.

Tartışılması gereken ya da yorumlanması gerekn bir yanı oluğunu düşünmüyorum.

-Forumda din tartısmasının sacma oldugunu belirttim.Bunun gereksiz oldugunu dile getirdim.Din veya ateizm vs. ilgili bir yazı paylasmadım.

-Konuda mevcut bir tartısma yoktu.

Cezamın kaldırılmasını istiyorum lutfen.

|
    |
    Açtığınız konu hüsnüniyetle açılmış olsa bile (ki ben içeriğine bakınca çokta iyi niyetle açılmış olmadığını gördüm -aksini söylesenizde kanaatim bu yönde-) dini bir tartışmaya sebebiyet verebilecek türden bir konu olduğundan verilen ceza yerindedir.
    |
    |

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.