Şimdi Ara

Forumda din tartışmasının saçma olduğu hakkında konu açtım ceza yedim !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://forum.donanimhaber.com/m_69186939/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69186939

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audaz -- 16 Aralık 2012; 8:36:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlam veremiyorum ve cevap bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UP

• Ceza yemenen lazım bence. Ama din tartışmaları saçma.

• Kural açık,

9) Bölüm içinde dini ve siyasi içerikli ya da bu tür bir tartışmaya açıkça sebebiyet verecek türden konu açmak veya başka bir konuyu bu platforma çekmek yasaktır. Bu tür konu ve mesajlar silinecek, üyelere 15 gün bölüm kısıtlaması verilecektir.

Tartışılması gereken ya da yorumlanması gerekn bir yanı oluğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacabey

Kural açık,

9) Bölüm içinde dini ve siyasi içerikli ya da bu tür bir tartışmaya açıkça sebebiyet verecek türden konu açmak veya başka bir konuyu bu platforma çekmek yasaktır. Bu tür konu ve mesajlar silinecek, üyelere 15 gün bölüm kısıtlaması verilecektir.

Tartışılması gereken ya da yorumlanması gerekn bir yanı oluğunu düşünmüyorum.

-Forumda din tartısmasının sacma oldugunu belirttim.Bunun gereksiz oldugunu dile getirdim.Din veya ateizm vs. ilgili bir yazı paylasmadım.

-Konuda mevcut bir tartısma yoktu.

Cezamın kaldırılmasını istiyorum lutfen.

• Açtığınız konu hüsnüniyetle açılmış olsa bile (ki ben içeriğine bakınca çokta iyi niyetle açılmış olmadığını gördüm -aksini söylesenizde kanaatim bu yönde-) dini bir tartışmaya sebebiyet verebilecek türden bir konu olduğundan verilen ceza yerindedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.