Şimdi Ara

Forumda Bıraktığım Link Hata Veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, forumda konu içerisine bıraktığım linke tıkladığımda aşağıdaki ek fotoğrafta yer alan hatayı alıyoru . Birkaç arkadaş da konu hakkında mesaj attı ama sorunu çözemedi. Mobilden girdiğimde sıkıntı yaşanmıyor ancak laptop üzerinden girildiğinde hata veriyor. Sebebi ne olabilir?

Forumda Bıraktığım Link Hata Veriyor
    Düzenleme: konuyu burası dışında açabileceğim bir yer varsa eğer bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enescooo -- 18 Mart 2018; 22:52:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sub_golink diye bir şey ekliyor adrese. sondan '&' karakterine kadar silin her şeyi. '&' karakterini de silin. normal adres açılacaktır. site temel değiştirmiş sanırım ya da öyle bir şey. bazı şeyleri değiştiriyorlar tekrar sanırsam. her şey tekrardan bozuluyor gerçi ne zaman çalışır oldu ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 19 Mart 2018; 0:19:51 >
  • Aynen kardeşim... sonunu sildiğimde giriş yapabiliyorum ama bu mobilde bu hatayı almıyorum. Yani merak ettiğim konu şu;
    Bu benden kaynaklı bir şey mi? Yoksa forumdan kaynaklanan bir durumu? Ya da link verdiğim sitede mi sıkıntı var?
    Diğer siteleri denediğim de aynı sıkıntı bar tabi...

• quote:

Orijinalden alıntı: enescooo

Aynen kardeşim... sonunu sildiğimde giriş yapabiliyorum ama bu mobilde bu hatayı almıyorum. Yani merak ettiğim konu şu;
    Bu benden kaynaklı bir şey mi? Yoksa forumdan kaynaklanan bir durumu? Ya da link verdiğim sitede mi sıkıntı var?
    Diğer siteleri denediğim de aynı sıkıntı bar tabi...

sorun sitede merak etme. bana da oluyor. substring deniliyor bu duruma sanırsam pek anlamam internetten. bazı siteler sorun çıkarıyor bazıları çıkarmıyor. mesela youtube linklerine aynı şey eklendiği halde yine de açılıyor site. eskiden de donanim haber referred falan bir şeyler yazardi adreste. ama o sorun çıkarmıyordu hiçbir site de. bu yeni getirdikleri sorun çıkarıyor ama. düzeltirler yakında. hatta çağıralim yetkili birini. @wisdom
  • Anladım kardeşim. Valla işinde uzman bir arkadaş konu hakkında net bilgi verirse çok iyi olur. Ama sorunun bende olmamasına sevindim. Bir an önce çözülür umarım... @wisdom

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.