Şimdi Ara

Forumda Bir Boşluk Var(M.E.B Süzgeci)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

''M.E.B Süzgeci'' sağolsun bugün sakin bir gün.. kafamızı dinleyebiliriz demektir.

• bugünü bayram ilan ediyorum..

• Bende korktum, MEB bu siteyi de engelleyecek zannettim.

Bu arada görüyoruz ki onlar okula gidince kimse kalmamış forumda.
  • Haftaya da bize YÖK süzgeci gelecek. O zaman forum ne olur bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noise1903

Haftaya da bize YÖK süzgeci gelecek. O zaman forum ne olur bilmiyorum

Aynen ,2 hafta kadar sonra da bize
  • quote:

Orjinalden alıntı: *GökCell*

quote:

Orjinalden alıntı: Noise1903

Haftaya da bize YÖK süzgeci gelecek. O zaman forum ne olur bilmiyorum

Aynen ,2 hafta kadar sonra da bize

hmm güzel, forum bize kalacak o zaman,
    bi dernek kurarız artık, "Çalışanlar Derneği" o başlıkta devam ederiz foruma,
    sayımız azalacağı için dağınıklık olmasın bi başlıkta toplanalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: MAG

Bende korktum, MEB bu siteyi de engelleyecek zannettim.

Bu arada görüyoruz ki onlar okula gidince kimse kalmamış forumda.

yok artık.
  • Anaa bu gün okul vardı!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ed Gein

Anaa bu gün okul vardı!

ben gittim geldim bile
  • Her sene aynı şey olur.Merak etmeyin forum boş kalmaz. Buranın müdavimleri yeter buraya
  • Bu forumdaki kullanıcılar: SCREAM_BG, POWER64, Vaio, liero, fyagiz, fuducuk, crow, *aybars*, inCredibLe, greenmann, SinanBest, carnivora, !!!TRK!!!, PETERSBURG, spawn34, charcharodon carcharias, ...McMonsteR..., djnone, jöntürk87, beratkaya23, ccaparli, Eswod, cihantavuz, gorkem44, ilowed, ultraslan_38, JoKeYANKARA, kliwaj, LsR, zalupa, The OmeN, Noise1903, ertu.aa, öküz, Versalid, aKaSa, yih_hu, DnzD7, ruge, kominiko, acheron, Alpertunga, soldier., trbugrapc, _CrAzY_, serkanyan, RccP, Layblood, sweetdream, imPsYcHo, nman, erdisarikaya, NoVaRiX, uffuk, nKEEPr, Norman Cook, sadu23, fanatik123, Derebeyim, morgoth_7376, necrovirus, buffy45, _DePReSiF, mojo_jojo, rester, affetmez, Oben54, teknologi, ahweto, elest, Shady RIDDLE, Eka01, Feyz-O, worldwar

hadi okula okulaaa

• quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

Bu forumdaki kullanıcılar: SCREAM_BG, POWER64, Vaio, liero, fyagiz, fuducuk, crow, *aybars*, inCredibLe, greenmann, SinanBest, carnivora, !!!TRK!!!, PETERSBURG, spawn34, charcharodon carcharias, ...McMonsteR..., djnone, jöntürk87, beratkaya23, ccaparli, Eswod, cihantavuz, gorkem44, ilowed, ultraslan_38, JoKeYANKARA, kliwaj, LsR, zalupa, The OmeN, Noise1903, ertu.aa, öküz, Versalid, aKaSa, yih_hu, DnzD7, ruge, kominiko, acheron, Alpertunga, soldier., trbugrapc, _CrAzY_, serkanyan, RccP, Layblood, sweetdream, imPsYcHo, nman, erdisarikaya, NoVaRiX, uffuk, nKEEPr, Norman Cook, sadu23, fanatik123, Derebeyim, morgoth_7376, necrovirus, buffy45, _DePReSiF, mojo_jojo, rester, affetmez, Oben54, teknologi, ahweto, elest, Shady RIDDLE, Eka01, Feyz-O, worldwar

/>

hadi okula okulaaa

bende ordayım ama okulum yok açılsada gitsem

• quote:

Orjinalden alıntı: spawn34

quote:

Bu forumdaki kullanıcılar: SCREAM_BG, POWER64, Vaio, liero, fyagiz, fuducuk, crow, *aybars*, inCredibLe, greenmann, SinanBest, carnivora, !!!TRK!!!, PETERSBURG, spawn34, charcharodon carcharias, ...McMonsteR..., djnone, jöntürk87, beratkaya23, ccaparli, Eswod, cihantavuz, gorkem44, ilowed, ultraslan_38, JoKeYANKARA, kliwaj, LsR, zalupa, The OmeN, Noise1903, ertu.aa, öküz, Versalid, aKaSa, yih_hu, DnzD7, ruge, kominiko, acheron, Alpertunga, soldier., trbugrapc, _CrAzY_, serkanyan, RccP, Layblood, sweetdream, imPsYcHo, nman, erdisarikaya, NoVaRiX, uffuk, nKEEPr, Norman Cook, sadu23, fanatik123, Derebeyim, morgoth_7376, necrovirus, buffy45, _DePReSiF, mojo_jojo, rester, affetmez, Oben54, teknologi, ahweto, elest, Shady RIDDLE, Eka01, Feyz-O, worldwar

/>

hadi okula okulaaa

Bende ordayım ama benimdse okulum yok

• quote:

Orjinalden alıntı: fyagiz

quote:

Orjinalden alıntı: spawn34

quote:

/>

hadi okula okulaaa

Bende ordayım ama benimdse okulum yok

bnde ordayım ama okulu bıraktım lise1 terk açıktan vercm 4Ever

• hah şöyle be
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.