Şimdi Ara

Foruma yeni Bölüm.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Foruma yeni Bölüm.

(En Son Oy Tarihi: 14.12.2013)
Giriş
  • Arkadaşlar bir öneri getirmek istiyorum, Foruma yeni bir Bölüm Açılmasını talep ediyorum lütfen okuyup geçmeyin oy kullanın.
    Forumda Electronic Bölümü açılsınmı kendi devrelerimizi paylaşabileceğimiz electronic projelerimizi paylaşacağımız karşılaştığımız problemlere çözüm arayabileceğimiz Mod vb işleri rahatca yürütebileceğimiz Dökümanlarımızı ve bilgilerimizi paylaşabileceğimiz bir Electronic Bölümü açılsınmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pavlow -- 24 Ağustos 2004, 9:39:39 >

• 15 kişi bakmış hala benim kullandığım oyla kalmış bukadar duyarsız olmayın lütfen ya evttir ya hayırdır bu sorunun cevabı bi tık bukadar zormu arkadaşlar sonra türkler tembeldir diyolar.
  • sen hayır mı dedin?
    bence açılsın yararlı olur
  • Olabilir
  • ben evet dedim ve açılması içinde sonuna kadar arkasındayım gerek destek olarak gerek orada yazacağım yazılar olarak şimdiden başladım bile yazı hazırlamaya
  • Kessssiiinlikle Açılmalı Diye düşünüyorum !.......

• güzeeel
    şu benim açtığım bi topic var park kamersaı falan ona da bi el atsana
  • AÇILSIN AÇILSIN
  • Hepsiyle ilgilenemiycemiz kadar bölüm war zaten.Boşu boşuna kalabalık olmasın.
  • Elektronik beni biraz aşar ama bencil olmamak lazım arkadaşların yararına olcaanı düşünüorum hade hayırlısı
  • açılabilir.

tabi siteye servere yeni yük demek bu. işin bide bu yönünü düşünmek lazım

altyapı kaldırırsa ok.
  • bir elektonik mezunu olaraktan açılsın derim
  • elektronige merakliyimdir
  • Açılabilir
  • acilsin bence son haberler gibi ya da donanimhaber in giristeki yeri gibi...
  • bence iş hayatı gibi açılırsa daha kapsamlı olur
    bi kere business life adında topic açtım ama bir kiş yorum yazmıştı
  • Açılmasından yanayım. Bence faydalı olur. Burası zaten insanların bildiklerini paylaşma yeri. O konuda da insanlar ne biliyosa paylaşmış oluruz.
  • 174 viewer dan 34 post süpersiniz ya bukadar tembellik olmaz arkadaş ya
  • hem kendin oku hem millete nok at çok kötüsün be pavlow
    boşver abi kimseye iyilik yaramıyo ama sen en güsel topic die bi topic açsaydın tavana vurardı valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironimperor -- 24 Ağustos 2004, 13:45:36 >
  • abisi ben burada birilerine faydalı olacak bi topiği açtırmaya çalışıyorum ama kimse istemiyor anlaşılan. neyse yerli bi forum buluruz electronic bölümü olan yabancı forumlarda yazmaktan sıkıldım ama itiraf edeyim electronic bölümünden çok şey öğrendim öğrenciyesen ödev post ederdim hemen yardımcı olurlardı.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.