Şimdi Ara

Foruma Özellik Katanlara Rütbe (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.161
Cevap
28
Favori
72.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mobil sürümde misafir olarak foruma giriş yaptığımızda , rahatsız edici boyutta kullanıcı imza boyutları yer alıyor bi gözden geçirilmesi lazım

tam sürümde sayfa içerikleri ( video ve resim ) olunca mobil sürüme geçiş yapılmıyor

Edit: hataları gideren bir özellik olarak düşündüğüm için buraya yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Brotherhood -- 1 Ağustos 2013; 9:45:31 >
  • Taraftar forumlarinda editleme ozelligi olmali. Unuttugumuz bir bilgiyi ekleyemiyoruz ya da imla hatalarini duzeltemiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence imzasını görmek istemediğimiz birisinin imzasını kapatabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jony___ -- 1 Ağustos 2013; 13:14:38 >
  • Merhaba Taraftara özel forumlarda mobilken yorumlarda kimin hangi takimli olduğunu göremiyoruz ve bu yanlış anlaşılmalara yol açıyor Nickimizin yanında küçük bir takım image ' i olmalı sizin fikriniz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jony___ -- 2 Ağustos 2013; 17:29:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Başka birisinin ne kadar süre ceza aldığını görmeniz tam olarak hangi işinize yarayacak biraz açabilir misiniz ?
    Biz onu caydırıcılık olsun diye yazıyorduk normalde.

Mobildeki şu oy verme sisteminde kendi yorumuma oy vermem açık, geçen gün +6 oylu bir yorumumu editleyeyim derken eksiye bastım yorumun puanı 0landı
  • Merhaba ;

Çok sık girdiğimiz bir forumda konu açılmış mı diye bakıyoruz o forumda yeni konu açılmışsa bir bildirim gelse çok hoş olur :)

Özellikle taraftar forumları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Merhaba ;

Çok sık girdiğimiz bir forumda konu açılmış mı diye bakıyoruz o forumda yeni konu açılmışsa bir bildirim gelse çok hoş olur :)

Forumların aktifliğini baz aldığımızda her konu açmaya gelecek bildirim profili çöpe çevirebilir. Saniye başı bildirim gelir.

Belirli forumlara abone olarak forumlarım kısmından orada açılmış yeni konuları görebiliyorsunuz zaten. Böyle bir özellik mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güven

quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Merhaba ;

Forumların aktifliğini baz aldığımızda her konu açmaya gelecek bildirim profili çöpe çevirebilir. Saniye başı bildirim gelir.

Belirli forumlara abone olarak forumlarım kısmından orada açılmış yeni konuları görebiliyorsunuz zaten. Böyle bir özellik mevcut.

Bilmiyordum bu özelliği pardon.Nasıl abone olabiliriz peki ?

Bu arada forumda bir açık buldum paylaşıyorum pm den .

• Merhaba yöneticiler, forumda blok sistemiyle ilgili bir önerim var.

Bir üye birini bloklayınca 10-15 gün onun bloğunu kaldıramasın ve konularını göremesin.

Bir diğer önerim:
    Nickin sağında xxxx'e tıkladığımızda bu üyeyi kaç kişinin blokladığı yazabilir.

Şöylede olabilir. Zodiac Killer (22) 22 kişi bloklamış.

xxxx'in toplam 1000 bloğu olunca xxxx uyarı alsın. 5-10 gün uzaklaştırma olabilir.

500 Bloğu olunca 1 veya 2 uyarı puanı alabilir.

• Forumda bir RPG bölümü açılmalı ve insanlar o bölüm üzerinden yazılı olarak rpg yapabilmeli zannımca?
  • O nasıl olacak biraz açar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haroeris

O nasıl olacak biraz açar mısınız?

İnternet aleminde şu anda rpg revaçta. (Ben de profesyonel rpciyim) Ve bu yüzden bu konuda hizmet veren siteler bir hayli üye çekiyor. (bkz: bin odalı ev). Ben de diyorum ki profesyonel bir kadro oluşturulsun ve bu foruma gm olarak atansın. İsteyen üyeler ise kendileri gm olsun. (Game Master) Ve ayrıca bu bölümde bir süre kısıtlaması olmasın ki insanlar rahat etsin. Aynı zamanda alt forum olarak bu konular hakkında eleştiri kısmı açılsın ki insanlar kendilerini geliştirebilsin.

Yani hem forum açısından reklam olur, hem de seviyeli bir ortam ile rpg'ci arkadaşlarıma kucak açarız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Merhaba yöneticiler, forumda blok sistemiyle ilgili bir önerim var.

Bir üye birini bloklayınca 10-15 gün onun bloğunu kaldıramasın ve konularını göremesin.

Bir diğer önerim:
    Nickin sağında xxxx'e tıkladığımızda bu üyeyi kaç kişinin blokladığı yazabilir.

Şöylede olabilir. Zodiac Killer (22) 22 kişi bloklamış.

xxxx'in toplam 1000 bloğu olunca xxxx uyarı alsın. 5-10 gün uzaklaştırma olabilir.

500 Bloğu olunca 1 veya 2 uyarı puanı alabilir.

Gereksiz ve olmaması gereken iki özelliği tavsiye etmişsiniz. Bravo.

• Hâlen olayı anlamış değilim fakat talep olursa üst yönetim açabilir.
  • quote:

Hâlen olayı anlamış değilim fakat talep olursa üst yönetim açabilir.

Hocam rpg hakkındaki bilgileri benim dediklerimle harmanlayın ortaya çıkanı düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuat! -- 3 Ağustos 2013; 2:57:04 >
  • quote:

RP, rol yapma oyunlarına verilen ad. Gerçekte masa etrafında oynanıyor bildiğim kadarıyla, onun foruma uyarlanmış hâli. Fantastik/bilimkurgu gibi bir sürü evren var, oralarda bir karakter/yetenek oluşturarak dünyaya atılıyoruz. Zar atarak karşımıza çıkan zorluklarla mücadele edebiliyor ya da edemiyoruz.

Tabi detaylıları olduğu kadarıyla basit olanları da var.

Daha fazla bilgi için:www.google.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

RP, rol yapma oyunlarına verilen ad. Gerçekte masa etrafında oynanıyor bildiğim kadarıyla, onun foruma uyarlanmış hâli. Fantastik/bilimkurgu gibi bir sürü evren var, oralarda bir karakter/yetenek oluşturarak dünyaya atılıyoruz. Zar atarak karşımıza çıkan zorluklarla mücadele edebiliyor ya da edemiyoruz.

Tabi detaylıları olduğu kadarıyla basit olanları da var.

Daha fazla bilgi için:www.google.com

Adam anlatmış. Eyvallah

• 3 Adet önerim var
    1-İmza bloklama sistemi olabilir imzasini gormek istemedigimiz kisinin imzasini bloklariz
    2-Taraftara ozel forumlarda mobilken takimlar belli olmuyor buda fazla yanlis anlasilmalara yol aciyor nickin yaninda kucuk bir takim image i olabilir
    3-Mobilde bir mesajin edit lendigi tarihte olabilir buda gerekli birsey

• Önerim bir PC Toplama Sihirbazı koyabilirsiniz.Her türlü siteden destek alarak.Örnek vereyim teknobiyotik.com dan kasa aldım vatandan ekran kartı gibi karışık olarak sipariş ver butonuna basıldığında seçili donanımların satılık olduğu sayfalardaki linkleri verilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: amateur_pc

Önerim bir PC Toplama Sihirbazı koyabilirsiniz.Her türlü siteden destek alarak.Örnek vereyim teknobiyotik.com dan kasa aldım vatandan ekran kartı gibi karışık olarak sipariş ver butonuna basıldığında seçili donanımların satılık olduğu sayfalardaki linkleri verilebilir.

Çok zor olur hocam. Olmaz

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.