Şimdi Ara

Foruma Özellik Katanlara Rütbe (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.161
Cevap
28
Favori
72.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gun

Tam anlayamadım önemli konuları ayrıca mı favorilerde listelemek istiyorsunuz ?

Şöyle Anlatayım:
    Ben mesela ilerde bir konuya yazacağım.(Editlicem demek istiyorum) veya sonradan işime yarayabilcek bir konu. Bu konuları renkli görmeliyiz. Favorılerilerıme ekle dedik ama konu güncel diyelim sürekli yazıyolar ve bildirim geliyo bunu engellemek amaçlı demiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacak mısınız sorular bölümünü? Eğitime destek :)
  • gun kullanıcısına yanıt
    Merhaba!

İkinci el satışta kişiler arasında bir çok problem yaşanıyor. Sorunlu alışveriş bölümü var fakat her kullanıcın profiline pazar sicili gelse ve yaşadığı sorunlu alışverişler kişinin profiline yansısa, alışveriş yapanlarda bu durumları net bir şekilde profilden kontrol edebileceği bir sistem gelirse, insanlar daha rahat alışveriş yapabilir diye düşünüyorum. Teyit edilmiş sorunlu alışverişlerin kişilerin profiline yansıması ya da sorunlu alışverişlerde kişiye açılmış bir başlık varsa bunu profilden görebilsek en azından daha temkinli olurlar. Örneğin; sorunlu alışveriş bildirim butonu gibi bir şey gelirse ve yaşanan sorunda bu bildirimle gönderi yapıp teyitten sonra profile yansırsa gerçekten harika olur.
  • Ben Kültür Bilim forumunun KÜLTÜR adlı yeni bir gruba taşınmasını ve bugün mobil sürümle ilgili bir değişiklik yapılmasını tavsiye ettim.

Acaba MAREŞAL olur muyum :-)

Ayrıca bu rütbeler ne işe yarıyor?
  • mobilde 2.el bolumune il filtresi eklenmeli(normal surumde var, mobilde yok)

Yarbaylarin yildizi binbasilarina gore daha az dikkat cekiyor. Yarbaylarin yildiz renkleri degistirilmeli, adamlarin o kadar mesajinin hakki verilmeli

• forumda alkış smileyi yok.cok gerekli olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alicosgun

forumda alkış smileyi yok.cok gerekli olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

quote:

koydugun şey alkış smileyi mi?

• quote:

quote:

quote:

Kullanım amacı aynı değil mi ? Muhalefet olsun diye mesaj atmadım, gözden kaçırmış olabilirsin diye düşündüm.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kullanım amacı aynı değil mi ? Muhalefet olsun diye mesaj atmadım, gözden kaçırmış olabilirsin diye düşündüm.

Yok önemli değil,ne demek,anladım,ben şunun için sordum. '' Tamam,okey '' işareti gibi geldi onun için önermiştim.

• Forum Destek içerisine bot kurulsun.En sık sorulan sorulara bilgisayar otomatik cevap yazsın.
    yarbay rütbesinde olanlara nick altına yazı yazma hakkı verilsin.
    üyelere kendi konularını taşıma izni verilsin.
    60 gün cevaplanmayan konular otomatik olarak karantina ya taşınsın ve oraya mesaj yazılamasın.
    @gun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightning -- 28 Temmuz 2013; 23:15:24 >
  • 1- Öneri''Silinen Konuyu Görememe '' Bir çok kişi konusunun silinmesinden üzülüyordur.Şimdi şöyle bir sistem getirilmeli. ''Diğer '' adlı yere '' Konularınız '' adlı yer açıp sadece 1 tane konu sığacak şekilde yer verilmeli ve konusu silinen üyenin konusu oraya tasınmalı.Böylece üyeler merak duygularını atlatmış olurlar ve hem istedikeri bilgileri,yorumları görürler hemde daha huzurlu değer verildikleri hissini anlarlar....

Sistemin forum sunucularını fazla doldurmaması için silinen konu 10 gün kalır (süre uzaltılabilir ya da kısaltılabilir) ve 10 günra otomatik silinir.Sadece 1 konu tutulabilir.Konu üye tarafından ya da yönetici tarafında da silinebilir.Üst üste 2 konusu silinen bir üyenin ilk konusu tamamen silinir ve en son silinen konusunu görebilir.

2.Öneri = ) '' Forum başlıklarına ' /// '' işareti getirilmesi ''

Bazı kullanıcılar konuyu ilginç cevaplar almak için,eğlenmek için açmak isteyebiliyorlar. Bu forumda tartısmalara neden oluyor.Bazıları daha başka konular görmek isterken bazı üyelerde eğlenme konuları istiyorlar. Şimdi bu karışıklığı önlemek için açılan konunun başlığında '' /// '' işareti gözkürse diğer kullanıcılar anlayacak ki bu konu bana göre değil ya da başka kullanıcılarda bu konu bana göreymiş diyip konuyu önceden anlayabilecekler ve gereksiz
    tartısmaların,hakaretlerin önüne geçilmiş olacaktır...

3-) Diğer menüsünün altına not ekleme bölümü yapılmalı ve üyeler beğendikleri yazıları bu bölüme ekleyebilmeliler , gerektiğinde bilgisayarlarında uzun uzun aramak yerine buradan hemen kullanabilmelidirler...

4-) Hazır mesaj kutuları.... Üyeler 20 ye yakın kadar hazır mesaj oluşturabilmeliler ve yorum atacakları zaman hemen bu hazır mesajlarını kullanabilmelidirler...Bir nevi gülücük kutuları gibi....

5-) Ceza alan üyeler yorum atabilsinler ama yorumları cezaları bittikten sonra gözüksün.Hem bu şekilde forumda daha fazla vakit geçirmiş olacaklardır.Ceza aldım diye sıkılıp gitmeyeceklerdir. 15 gün ceza alan biri yorumları gözükmesin cezası bittiğinde yorumlarda onaylansın ve belkide beğendiği bir konuyu unutmamıs olur,tekrar yazmak isteyebilir.O an aklına gelen yazı,fikir daha sonra unutulmasını engeller ve belkide yorumları diğer kullanıcılara da yararı olacaktır...

@gun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhfade -- 30 Temmuz 2013; 23:33:07 >

• emre1772 E kullanıcısına yanıt
    Şu anda aynı anda birden fazla resmi seçip ekleyebiliyorsunuz ve sonrasında her biri için simage ekle tuşuna basarak kısa sürede mesaja ekleme şansınız var. Ancak hepsini toplu simage olarak ekleme olması için bir tuş ekleyeceğiz ewt.
  • emre1772 E kullanıcısına yanıt
    Bunun için ya etiket sistemini kullanacağız yada alt forumlar açacağız yoğunluğa göre karar vereceğiz. Öneriniz için teşekkürler.
  • Stainless.. kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şeyi en üstteki bara ve uygun yerlere ekleyeceğimizi daha önce duyurmuştum yinede öneriniz için çok teşekkürler.
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Favorilere eklenin yıldızlı konusu gibi bir şey anlaşılan.
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Etiket sistemi bu hafta içinde hayata geçecek o sırada bu özellik acilen eklenecek.
  • Biz genelde dosya paylaşımı yapılan forumlardaki gibi bir forum olmadığımızdan böyle bir şeye gerek duymadık isteyen yinede yazıp teşekkür edebilir. Öneriniz için teşekkürler.
  • Otomatik yazma sistemi yokta, adminlerin kolay seçmesine yönelik bir sistemimiz var.

Durum benzeri bir şey ekleyeceğiz öyle bir planımız var ancak çok daha geniş değişiklikler yapacağız.

Kendi konularını taşıma gibi bir yetik söz konusu olamaz ancak yetkililer gerek gördüğünde yapabilir.

Aktifliğini kaybeden konular gerek olduğunda tekrar kullanılabiliyor. Bunun örneğini çok gördük o yüzden düşünmüyoruz.

Önerileriniz için çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Biz genelde dosya paylaşımı yapılan forumlardaki gibi bir forum olmadığımızdan böyle bir şeye gerek duymadık isteyen yinede yazıp teşekkür edebilir. Öneriniz için teşekkürler.

bu maddesel bir cevap mi yoksa hepsine genel bir cevap mi?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.