Şimdi Ara

foruma ilk attığınız mesaj -komik gibi geldi- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
5.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Toplam 127 mesaj atmışsınız.
    732 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 0.17 mesaj atmışsınız.
    @37309459 ilk mesajınız, 25 Ocak 2010; tarihli, "Cevap : Turkcell 3GS paket fatura değerlendirmesi..." başlığında.
    İçeriği: " bende bugun almayı düşünüyorum.heryöne 750 dk. 2 gun konusma msj 1gb int. 145 dedi senn nasıl 130 oluyo?"
  • Toplam 687 mesaj atmışsınız.
    1734 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 0.4 mesaj atmışsınız.
    @16952727 ilk mesajınız, 24 Ağustos 2007; tarihli, " optic mouse donuyor" başlığında.
    İçeriği: " ......."
  • İlk mesajım pekde komik deilmiş
    quote:

Benimde bi sorum olacak. Piyasadaki 6950 ureten markalardan hangisini onerirsiniz HIS,Sapphire,XFX yada ASUS dan ?
  • Toplam 3120 mesaj atmışsınız.
    1299 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 2.4 mesaj atmışsınız.
    @24301652 ilk mesajınız, 26 Haziran 2008; tarihli, " Cevap: Sony Ericsson W610i Paylaşımları ve Yorumları Burada" başlığında.
    İçeriği: " arkadaslar ben bayadır telı guncellemıyorum su anda memnunum telden bu halıyle ama telefonun son versıyonunda ne gıbı degısıklıkler oldugunu bılırsem radıkal degısıklıkler olmussa guncellıcem su anda surumum r6bc002 idi sanırım(yanlıs yazmıs olabılırım)sımdı bu surum ıle son surum arasında ne gıbı farklar var daha mı ıyı son surum?"
  • Toplam 1504 mesaj atmışsınız.
    1000 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 1.5 mesaj atmışsınız.
    @31188692 ilk mesajınız, 21 Nisan 2009; tarihli, " Explorer Sürekli Yenileniyor" başlığında.
    İçeriği: " Böyle birşeyle daha önce pek karşılaşmadım. örnek vermek gerekirse bilgidayarda Windows + R Çalıştır Penceresine CMD komut penceresini açmak için yazıldıgında enterlıyoruz. ve tam o sırada komut sayfası açılacagı yerine ekran (explorer.exe) yenileniyor kapanıuyor arkaplan aynen duruyor ev explorer yeniden başlıyor."

1000 günü bulmuşum :))
  • Hahahhhhqhqhhhhahhhahqhqh
    http://lcut.in/pSB

Oldum yea
  • Toplam 2484 mesaj atmışsınız. 203 gündür üyesiniz. Günde ortalama 12.24 mesaj atmışsınız. @50263529 ilk mesajınız, 27 Haziran 2011; tarihli, "Cevap: Tipim nasıl SS'li" başlığında. İçeriği: "bence güzel "
  • quote:

Toplam 9391 mesaj atmışsınız.
    1483 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 6.33 mesaj atmışsınız.
    @19881170 ilk mesajınız, 25 Aralık 2007; tarihli, " Cevap: AMD X2 +5200 3.25 Ghz" başlığında.
    İçeriği: " Bu Sapphire RS690MH Pure Element anakartı internette bulamadım.EXa'da da yok.Nereden aldığınızı soyleyebilir misiniz?"

Fena değil.
  • Toplam 418 mesaj atmışsınız.
    997 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 0.42 mesaj atmışsınız.
    @31860733 ilk mesajınız, 23 Mayıs 2009; tarihli, " Cevap: [GM]GencMekan TDM Hardcore Server" başlığında.
    İçeriği: " Evet çok güzel bir server ben lvl5 teyim.. Gerçektende serverde kufur veya hile yok.Tekrar teşekkürler [GM] Server. "

EY GİDİ COD4
  • Toplam 5726 mesaj atmışsınız.
    1746 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 3.28 mesaj atmışsınız.
    @13389669 ilk mesajınız, 6 Nisan 2007; tarihli, " BİLGİSAYARDA RESİMDE GÖRDÜGÜNÜZ HATAYI VERİYOR" başlığında.
    İçeriği: " arkadaşlar bilgisaayarda hesap makinası açtıgımda şu dll hatayı veriyor acaba neden ACİLL YARDIMLARINIZI bekliyorum
     foruma ilk attığınız mesaj -komik gibi geldi-
    "

• Süper nostalji oldu ya :) ilk mesajımı atalı 9 sene geçmiş aboovv

quote:

Toplam 8006 mesaj atmışsınız.
    3183 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 2.52 mesaj atmışsınız.
    @265571 ilk mesajınız, 30 Nisan 2003; tarihli, "XP + Service Pack ( Yeniyim Yardım Lütfen )" başlığında.
    İçeriği: "Arkadaşlar selam,ben yeniyim bu sitede ayrıca 98 SE kullanıyorum makinamda p3-500. bir arkadaşımdan xp nin çok iyi olduğunu ayrıca üstüne service pack i yüklediğinde olay budur falan dediğini işittim. Ben xp kurmak istesem yazıları okudum da boot et falan yazıyorsunuz bu ne demek, ayrıca bana xp yi tavsiye edermisiniz. bulsam cd sini kopya ya da orjinal olması ne gibi fark yaratır, ayrıca sadece xp kopyalamak için format gerekir mi çünkü xp kurarsam 98 i istemiyorum. bana bu konular hakkında kabaca bir bilgi verirseniz çok sevinirim. Hepinize selamlar..."

• Toplam 3394 mesaj atmışsınız.
    2342 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 1.45 mesaj atmışsınız.
    @3784775 ilk mesajınız, 18 Ağustos 2005; tarihli, " Cevap: *FOTOLU-ucuz ucuz Lap-tOp/compaq/takasLık-satıLık" başlığında.
    İçeriği: " abi sen işleri büyütmüssün ya "
  • nerden bakıyoruz?
  • Toplam 5073 mesaj atmışsınız.
    957 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 5.3 mesaj atmışsınız.
    @32264198 ilk mesajınız, 11 Haziran 2009; tarihli, "Cevap : Bu Yazı Doğrumu Geceleri Banyo Yapılmazmı ?" başlığında.
    İçeriği: " inançlı biriyim ama yazı şaçma"
  • Toplam 6013 mesaj atmışsınız.
    2226 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 2.7 mesaj atmışsınız.
    @5041400 ilk mesajınız, 15 Aralık 2005; tarihli, " Cevap: **M:ROBE HAKKINDA HER ŞEY!!!**" başlığında.
    İçeriği: " arkadaşlar bndem:robe aldım ama sesi nasıl yukselticem yaa fire bilmemne fln nası oluyo o???? lutfen yardım"
  • Ne yardırmışım be
    Toplam 289 mesaj atmışsınız.
    818 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 0.35 mesaj atmışsınız.
    @50044201 ilk mesajınız,19 Haziran 2011; tarihli,
    "Cevap : [V2.6 YAYINDA]SUNRISE V2.6 RTL 5800 ve X6 için C6V20 CFW |EN KAPSAMLI EN HIZLI CFW|" başlığında.
    İçeriği: " Öncelikle belirtmek isterim ki yeni sürüm öncekinden hızlı olmuş teşekkür ederim ancak beraberinde hatalar ve eksiklikler var düzeltildiği takdirde çok güzel olur. Benim bulduklarım şöyle ki; 1-Türkçe yazım dilinde yatay tam ekran qwerty klavyede Sayı/simge ve harfler arasında geçiş yapılamıyor, harfli klavyeden diğerine geçiş yapılamıyor. Diğer dillerde sorun yok. 2-Telefon dilini İngilizce yaptığımda İnternete herhangi bir web browser ya da diğer programlarla bağlanamadım. Türkçe yaptığımda ise bu sorun olmuyor. 3-"Notlar" eksik, bence bu olmalıydı kullanılan bir özellik. 4-Fotoğraflar galeride gözükmüyor sadece 3D Photo Browser programı ile görülebiliyor. 5-Bir ayarı var mı bilmiyorum ama tuş kilidi tuşunu açıp kapatınca telefon titrerdi öncekinde bunda öyle bir şey yok sanırım, olsaydı iyi olurdu. 6-Önceki versiyondaki temalar kaldırılmasaymış daha iyi olurmuş white bir tema vardı onu bulamadım hiç bir yerde."

• Toplam 1097 mesaj atmışsınız.
    426 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 2.58 mesaj atmışsınız.
    @44547032 ilk mesajınız, 17 Kasım 2010; tarihli, "Cevap : MY SASSY GİRL" başlığında.
    İçeriği: " Gerçekten mükemmel bir film.Amerikalılarda bunu yaptı çalıp ama kesinlikle Güney Kore 10 basar diyebilirim.:) Ayrıca Hear Me adlı Güney Kore filminide izleminizi öneririm romantik komedidir. No Mercy! adlı Güney Kore yapımımı bilmiyorum ama Uzak Doğu Sineması oda Hollywood polisiyelerine 10 basar diyebilirim.:)"

• Toplam 335 mesaj atmışsınız.
    390 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 0.86 mesaj atmışsınız.
    @45433524 ilk mesajınız, 23 Aralık 2010; tarihli, "Cevap : Eski konu dışı için elele ---" başlığında.
    İçeriği: " EVET "

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.