Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Foruma girilmedi sizde de böyle mi? Mesajlar 13.25 te durmuş

10
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Foruma girilmedi sizde de böyle mi? Mesajlar 13.25 te durmuş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Bir problem mi var yoksa lokal birşey mi?

|
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Emekli Yönetici
    29531 Mesaj
    aynen
    |
    |
    |

Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi / Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
    Kanuni Sultan Süleyman
  • Binbaşı
    1456 Mesaj
    Birden kendimi yalnız hissettim size de oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramirez007 -- 24 Eylül 2005, 14:44:25 >
    |
    |
    "Türk milleti tab'en demokrattır" M.Kemal Atatürk, TBMM gizli celse zabıtları, devre: ı, içtima ı, tarih: 22.1.1921.i, 31, c: 3. sayfa 334... "komünizmin memleket için, milletimiz için, dinimiz için, kabul edilmez olduğunu anlatmak, yani kamuoyunu aydınlatmak en yararlı çare görülmüştür" M.Kemal Atatürk, Mustafa Kemal sosyalist değil, fakat görülüyor ki iyi bir teşkilatçı, yüksek anlayışlı, ilerici ve iyi düşünceli, akıllı bir lider. Mustafa Kemal soygunculara karşı bir Kurtuluş Savaşı veriyor. Emperyalistlerin gururunu kıracağına ve Sultan�ı da yaranı ile birlikte alt edeceğine inanıyorum Vladimir İlyiç Lenin, Sana Türkmüsün, Kürtmüsün, Ermenimisin, Lazmısın diye sormuyorum. Ekmek yediğin Vatanını seviyor musun diye soruyorum? Başkalarını düzeltmek istiyorsanız önce kendinizi düzeltiniz. Hz.Ömer, ADANALI
  • Teğmen
    185 Mesaj
    Evet banada oldu ayrıca gene forumda söylentiler vardı dün gece saat 5 tede aynı şey olmuş ne oluyo bu foruma ya
    |
    |
    |||ASUS A8N SLİ PREMİUM|||AMD ATHLON 64 3000+(VENİCE)|||2*512 Mb Pc 3200 KİNGSTON Cl 3 Dual Kit|||MSİ N6600GT|||80 Gb SAMSUNG PATA 7200 Rpm@2 Mb|||NEC 3500A DVD-RW|||FSP 400 WATT|||FEEL HURRİCANE|||PHİLİPS 107S4 LCD@24MS|||ZOOM Z4 ADSL MODEM|||CREATİVE LİVE 7.1+MİCROLAB MC 3500 4+1|||HP DESKJET 3845|||MİCROSOFT KLAVYE&MOUSE|||WİNDOWS XP PRO SP2|||
  • Yarbay
    14705 Mesaj
    Ben bazen deneyler esnasında forumun fişini çıkarıyorum kesintisiz güç kaynağındaki aküler devreye girene kadarda ara veriyoz işte hemde forum dinlenmiş olur bu arada sizde bilgisayar başından kalkıp çişinizi yapmaya gidersiniz ... kalk kalk sandalyeden bak altınız terlemiş oturmaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara_Dayı -- 24 Eylül 2005, 14:52:11 >
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: batugen

Evet banada oldu ayrıca gene forumda söylentiler vardı dün gece saat 5 tede aynı şey olmuş ne oluyo bu foruma ya

söylendi değil yahu!
    tam kaynak ben dedim.
    5 gibi bi gitti
    gidiş o gidiş
    1-2 saat sonra geldi1
    vazgeçti tekrar gitti
    sonra yine geldi
    şimdi beklemedeyiz bakalım nolcak?
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    benim ildigim gece saat 04:00 gibi gitti ozamandır giremiyodum
    |
    |

Sırtımda çıplak ıslak nefesin, Bi gidip bi geliyor
    Biz senlen yatmıyoruz ki
    Yaşamıyoruz da, hep yarışıyoruz
    Sen mi ben mi, önce kim ölümü öldürecek diye...

Bu Sabah Yine Her Sabahki Gibi Sıkıldım İstanbul'da Moralim Bozuk Ceryan Kesik Hele Bir de Sen Yoksun ya Çok Yazık.. - 31 Temmuz 2010 - 201 :/ .aqua peel
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Blogio
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.