Şimdi Ara

Forum Toplanın Bir İki Şey Yazmak İstiyorum Müsadenizle...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Forum Toplanın Bir İki Şey Yazmak İstiyorum Müsadenizle...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1968 Mesaj
    lefterin karakterine saygı göstermem
    |
    |
    İnsanlar neden domino'nun yıkılışını izlemeyi sever ve ya küçük düzeneklerin birbirini tetiklemesini izlemeyi sever,neyini sever hiç düşündünüz mü?İnsanın içinde hiç bilmediği bi yeri dürter çünkü.Tanrı olmayı hissetmeyi, bir şeylerin sonunu bilerek ayarlamayı ve izlemeyi.Her şeyi yönetebilirsiniz ve uğraştıkça ustalaştığınızı göreceksiniz,insanlığın geçmiş bilgeliğinden faydalanın.Kontrol edilerek değil ederek yaşamayı öğrenin.
  • Binbaşı
    1765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker

Şimdiye kadar futbol bölümünde okuduğum en anlamlı yazı buydu. Her harfine katılıyorum. Sana bir sorum olucak. Chuck Palahniuk okudun mu hiç?

Chuch Palahniuk... bütün kitaplarını okudum. (Dövüş Kulübü' nü 3 kere)

Eğer son yıllarda epey konuşulan illuminati muhabbetlerinin gerçekliği varsa, bu adamın başına birşey gelmesinden korkuyorum

İsim vermediği sürece bişey olmaz. İsim vermek isterse de verdirmezler zaten.

quote:

Orijinalden alıntı: 10lincoln10

Chuch Palahniuk'un kitaplarını okuyamadım ama ilk maaşımı alınca alacağım bir kitabını...

Gösteri Peygamberi özellikle tavsiyemdir.
    |
    |

• Yüzbaşı
    700 Mesaj
    Alex'e bişey olursa üzülürüm şahsen.

Günümüzde profesyonel futbolculuk adı altında her şey yapılıyosa yapılsın taraftar bazı şeylerin farkında. O yüzden pek çıkmıyor artık adam gibi adam.
    |
    |

Galatasaray & Arsenal
  • Yarbay
    3043 Mesaj
    Geçen bir konuda bende arkadaşımız gibi iyi bir msj vermek adına 2-3 satır cümle yazdım sonundada söyle bir ibare vardı.

Ama bu söylediklerim ne yazıkki raiting alcak sözler degil ama şurda rakip taraftarları kışkırtacak 2 kelam edeyim bu forum un 20 sayfası var.
    Arkadaşımızın yazısı güzel bir yazı olmuş ama ne yazıkki içinde kışkırtma olmayınca kasılan post sayısıda ortada.
    |
    |
    Yâr olur / ağyâr olur / dildâr olur / serdâr olur
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    vay anasını.

eline, beynine, klavyene sağlık kardeşim.

çok doğru demişsin.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.