Şimdi Ara

Forum Panel Genişliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forum panellerinin genişliğinin, okunabilirliğe zarar verdiğini düşünüyorum.
    Özellikle sitede insanların uzun durmasını engelliyor.
    Ayrıca sizin koyduğunuz reklamlar, çoğu panelin üstüne geliyor.
    Xenforo forumları gibi, panelleri ortalarsanız, sağ ve sol tarafta size reklam alanı da açılacaktır.
    https://xenforo.com/community/

Forum Panel Genişliği

Forum Panel Genişliği

Ayrıca halen bağlantılar ile yazı arasına bir satır boşluk koymamız gerekiyor. Yoksa bağlantı, en son yazdığım cümlenin sonuna ekleniyor.
    Bu sorunu çok önceden belirtmiştim. Düzelten olmamış.

• Bu konu hakkında bir gelişme var mı?
  • Uygulama görünümündeki hali çok hoş örneğin, çok yumuşak bir yapısı var. Denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drktower

Bu konu hakkında bir gelişme var mı?

bahsettiğiniz boşluk sorunu düzeltildi, sitenin tasarımı ile ilgili oalrak da şuan yeni bir temaya geçilmesi düşünülmüyor bildiğim kadarıyla hocam.

• Aslında bu bir tema isteği değil. Çoğu tema genişlik ayarı sunuyor. Ben 1024x768 gibi çözünürlük için tasarlanmış panel genişliği istiyorum. Xenforo örneği vermiştim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 9 Kasım 2020; 10:21:45 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Şahsen forumun siyasi sinir kusma olayından çıkması için, tasarımda bu özelliğin kesinlikle olması gerektiğini düşünüyorum. Tema değiştirmeden forumu daha okunabilir kılacak bir özellik. Karmaşayı da azaltacak türden bir özellik. Hatta eski gözüken arayüzleri daha güncel gibi gösterebilir. Hatta sağ tarafa daracık sıkıştırdıkları reklam alanlarını genişletecek bir özellik daha.

• Merhaba. @Jeolog. size bilgi verecektir hocam.

• farklı ekran çözünürlüklerinde forumun kullanımını kolaylaştıracak bir çözüm deniyoruz hocam. istediğimiz gibi giderse yakında yayına alırız.

@XpressMusic34 @Darktowertr

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.