Şimdi Ara

Forum Kurmak istiyorum Karşılıgında DOMAIN, Hediyedir..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar.. Ben Forum Kurmak Istiyorum.. Yanlız Şöle Birşey Söz Konusu. Nası Kuruluyor, Yani Kuran Kişiyle Beraber Yapacagız, Forum'u Hemde Yardımcı Olmuş Olucak Bana.. Böle Bir Iyılık Yapmiş Olucak :) Tanıdık Forum'cu Arkadaslarim, Var Onlara Sölesem Ayip Olur O Kadar Şey Yapıyorsun Forum Yapmayı Bilmiyormusun Tarzı Muhabbetler Olmasını Istemem ;) Forum'u Yaparken 5 YILLIK 1 Adet Istedigi Domain'i Alacağım Tesekkürler;) mSn Adres ; KocShell@Hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyErdem -- 23 Ekim 2006; 14:40:24 >

• Eklemişsin zaten yardımcı oluruz, hangi server da php mi asp mi, ona göre...
  • Ekledimde, bazı arkadaslarin işi var sanırım ilgilenmedıler :)
  • hangi forumu istiyorsun?

phpBB
    SMP
    ?
  • valla forum hakkında hic bir bilgim yok :) olsa sölerdim msn verdim eklermisin? bir yapalım yaw..
  • MyErdem bu arada sen shell simisin

shel ciysen paket fiyatlarını bi yaz bakalım uygunsa alırız
  • :) Bende Shell Yok Hosting, Ve Domain Var. Makine Alacağım Onun icin Bu işlerden iyi Anlayan Biri Lazim :) Şuanlik Domain Ve Hosting Satiyorum Başkada Birşey Yok:)
  • phpBB istersen kurarım
  • Tamam Uygundur.. Deneriz, Bakalim ;)
  • PhpBB ile başlaman uygundur zaten.

MSN Ekledim
  • phpbb ve smf forum kurmanda yardımcı olabilrm..bende kendi sitelerime smf kurdum gayette memnunum su an bir sorun cıkmadı..msn ekledim eger istersen yardımcı olabilirm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkLoft

phpbb ve smf forum kurmanda yardımcı olabilrm..bende kendi sitelerime smf kurdum gayette memnunum su an bir sorun cıkmadı..msn ekledim eger istersen yardımcı olabilirm...

Kardeş konuyla pek alakalı değil ama senn site arkadaşlık sitesimi anlamadım walla call of duty ne iş anlamadım ama tema felan güzelmiş siten
  • quote:

Orjinalden alıntı: malatyaspor44

quote:

phpbb ve smf forum kurmanda yardımcı olabilrm..bende kendi sitelerime smf kurdum gayette memnunum su an bir sorun cıkmadı..msn ekledim eger istersen yardımcı olabilirm...

Kardeş konuyla pek alakalı değil ama senn site arkadaşlık sitesimi anlamadım walla call of duty ne iş anlamadım ama tema felan güzelmiş siten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Eagle -- 28 Ekim 2006; 15:55:49 >
  • bende smf forum kuramıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ??
  • quote:

quote:

hayır bilader arkadaslık sitesi falan degildir...önizleme yapmadan girip bi inceleme geregi duyarsan sevinirim daha sonra gel söle bu arkadaslık sitesimidir die...

bu arada k_canan yardım edebileceğim bildigim bir konuysa yardımcı olabilirm sana..sorunun ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkLoft -- 29 Ekim 2006; 10:07:42 >

• smf forum kurmaya çalıştım ama yapamadım türkçe falam olsun derken batırdım eğer zamanın varsa bnm için bi tane kurabilirmisin? zamanın yoksa önmli diil teşekkürler ilgilendiğin için...
  • quote:

quote:

quote:

hayır bilader arkadaslık sitesi falan degildir...önizleme yapmadan girip bi inceleme geregi duyarsan sevinirim daha sonra gel söle bu arkadaslık sitesimidir die...

bu arada k_canan yardım edebileceğim bildigim bir konuysa yardımcı olabilirm sana..sorunun ne?

Hocam yanlış anladın galia ben eleştiri felan yapmak için solemedim sadece sitede üstteki logoda sanal centilmenlik ve arkadaşlık sitesi yazıyorda o yüzden sordum

• Call Of Duty 2 PC Oyunu var belki bilirsiniz..onu multiplayer oynuyoruz ve bir takımımız var SCAP Team

SCAP Açılımı = "Sanal Centilmenlik ve Arkadaşlık Platformu" :) ama artık "Sonsuz Centilmenlik ve Arkadaşlık Platformu" olarak düzellttik... bende takımın hem kurucularından hemde web ten sorumlusuyum...genellikle bu forumda oyun bölümüne takılyıroum o yüzden öyle :)
  • Beyler Hala Yapamadık, Şu Forumu..
  • pybb tavsiye ederm cok güzel...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.