Şimdi Ara

Forum İçi Çarpık İlişkiler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya burda mılletın ılıskılerı nıye sızı ılgılendırıyo anlamıyorum.kımın ne oldugu bellı zaten nıye ozellıkle duyma ıhtıyacı hıssedıyosunuz anlamyorum.varsa ogrenmek ıstedıgın bısı msn de sorarsın
  • tedoa imzan için:

UEFA CUP+SUPER CUP+14 T.KUPASI+......>0+0+0+0+0+0+......+0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beckhir -- 18 Mayıs 2005, 12:05:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

tedoa imzan için:

UEFA CUP+SUPER CUP+14 T.KUPASI+......>0+0+0+0+0+0+......+0

zuhaha süpersin baba

• kimseyle bir sorunum yok benim...
    var mı benımle bır sorunu olan???
  • quote:

Orjinalden alıntı: selin

kimseyle bir sorunum yok benim...

ben...
  • quote:

Orjinalden alıntı: seyranbicici

always0007 arkadaşıma bazı noktalarda katılıyorum.burda bazı arkadaşlar isim vermeyim nedense hep gereksizler kısmında görüyorum.bu forum bilgi paylaşımı için açılmış gereksizlerde arada sohbet için. sadece meraktan soruyorum niye burda boş boş şeylerle uğraşıyosunuz. konu dışında bile çoğu kez güzel şeyler anlatılıyo nie hep burdasınız.formun seviyesi gid gide düşüyo

always0007 arkadaşınla git kumda oyna...
    ondan sonra işine bak.
    kimseye karışayım deme.

• quote:

Orjinalden alıntı: serhat_fb

quote:

Orjinalden alıntı: selin

kimseyle bir sorunum yok benim...

ben...

Ne sorunun var bilader?
  • quote:

ondan sonra işine bak.
    kimseye karışayım deme.

zorunamı gitti sözlerim.0-6 yaş grubuna dahilsin galiba.demekki üstüne alındın vah yazık. neyse zeka seviyeni öğrendim sana ona göre davranırım.sözlerimi anlamıycanı biliyorum ama genede yazayım.anlamadığın yer olursa sorabilirsin cevaplamaktan çekinmem.
  • quote:

quote:

ondan sonra işine bak.
    kimseye karışayım deme.

zorunamı gitti sözlerim.0-6 yaş grubuna dahilsin galiba.demekki üstüne alındın vah yazık. neyse zeka seviyeni öğrendim sana ona göre davranırım.sözlerimi anlamıycanı biliyorum ama genede yazayım.anlamadığın yer olursa sorabilirsin cevaplamaktan çekinmem.

ya git işine hemşerim. sen git bilgi paylaş... bilip bilmeden de konuşma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaportacı

quote:

quote:

ondan sonra işine bak.
    kimseye karışayım deme.

ya git işine hemşerim. sen git bilgi paylaş... bilip bilmeden de konuşma.

+1

git de biraz başkalarının kafasını ütüle.

• biri bana mı seslendı gene.bana ıhtıyac mı var
  • EVET 0-6 YAŞ GRUBU HEMEN KENDİNİ BELLİ EDİYO.ZATEN SÜREKLİ BURALARA TAKILANDAN BAŞKA BİŞİ BEKLEMEM. İŞİNİZE GELMEYİNCE KAFA ÜTÜLEMEK OLUYO TABİ.YAZDIKLARINIZDAN TEK Bİ FAYDALI BİŞİ GÖRMEDİM DAHA.BUNA GEYİK BİLE DENMEZ.SAÇMALIK.NEYSE HADİ ŞANSLISINIZ BULMUŞSUNUZ 3-5 TANE AYNI KAFADAN.BİDE AKLINIZ SIRA GEYİK YAPIYOSUNUZ DEMİ. BİDE BEN NE GÖRDÜYSEM ONU SÖYLÜYORUM HER ŞEY ZATEN AÇIK BİLEREK KONUŞUYORUM YANİ.(AÇIKLAMA YAPMA GEREĞİ HİSSETTİM ÇÜNKÜ ANLAMIYCAĞINIZI BİLİORUM)

• senin bilgi paylaşımın da ne kadar çokmuş.
    5 aydır üyesin postuna bak.
    bu kadar çok paylaşmaya bilgiyi yaa,biraz da sende kalsın

beğenmiyosan girmezsin gereksizlere olur biter "paylaşımcı abi"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beckhir -- 18 Mayıs 2005, 19:12:52 >
  • quote:

senin bilgi paylaşımın da ne kadar çokmuş.

Ne alaka?. Ben de 3 yıllık üyeyim. Yeri gelince paylaşmayı seviyoruz belki de. Belki de sadece okuyarak öğrenmeyi seviyoruz.

Bu beğenmiyorsan gelme tarzı size söylenince hemen alınıyorsunuz ama ne kadar da kolay kullanıyorsunuz. Gereksizler sıkmaya başladı diyen birilerini çok iyi hatırlıyorum ben. Aynı şeyleri biz de söyleyebiliriz öyleyse.

• zekası kıt varlık 5 aydır üye olabilirim ama ben 1,5 aydır bu foruma takılıyorum.bence bu süre içinde postum baya iyi bana göre.üstelik canım nereye isterse girerim sen buna karışamazsın. sana önce saygılı olmayı öğretmek lazım.neyse şimdi çıkıyorum yarın sana gerekli dersi veririm.ben gelene kadar zeka jimnastiği yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: mathadore

quote:

Ne alaka?. Ben de 3 yıllık üyeyim. Yeri gelince paylaşmayı seviyoruz belki de. Belki de sadece okuyarak öğrenmeyi seviyoruz.

Bu beğenmiyorsan gelme tarzı size söylenince hemen alınıyorsunuz ama ne kadar da kolay kullanıyorsunuz. Gereksizler sıkmaya başladı diyen birilerini çok iyi hatırlıyorum ben. Aynı şeyleri biz de söyleyebiliriz öyleyse.

tamam da ben daha dün üye oldum
    daha beni sıkmadı burası.
    40 yıllıkmış gibi konuştuğuma ne bakıyon "gereksiz gereksiz" konuşuyom işte

• quote:

quote:

quote:

Bu tür fakeler alarak gereksizler bölümünün b.kunu çıkarırsınız sonra da fekelerden geçilmiyor diye dert yanarsınız. Dengesiz ve tutarsız varlıklarsınız.

Ancak kankalarınızdan destek alarak ya da alıntı yapıp altına +1 ekledikten sonra "kanki sen onlara karışma haklısın" diyerek ortamda haklı gibi görünmeye çalışırsınız.

Özel ilişkilere karışılması sizleri rahatsız ettiyse, o özel şeyleri özelde bırakmayıp da forumda ele güne gösteren kişilerdedir suç. Biz onlar hakkında yorum yaptık diye hemen kötü adam ilan edildik. Meydanda ilişki yaşarsan karışanı çok olur. Özel özel diye yırtınanlara da bu ders olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu tür fakeler alarak gereksizler bölümünün b.kunu çıkarırsınız sonra da fekelerden geçilmiyor diye dert yanarsınız. Dengesiz ve tutarsız varlıklarsınız.

Ancak kankalarınızdan destek alarak ya da alıntı yapıp altına +1 ekledikten sonra "kanki sen onlara karışma haklısın" diyerek ortamda haklı gibi görünmeye çalışırsınız.

Özel ilişkilere karışılması sizleri rahatsız ettiyse, o özel şeyleri özelde bırakmayıp da forumda ele güne gösteren kişilerdedir suç. Biz onlar hakkında yorum yaptık diye hemen kötü adam ilan edildik. Meydanda ilişki yaşarsan karışanı çok olur. Özel özel diye yırtınanlara da bu ders olsun.

abi rahat ol rahatla biraz yaa.
    hiç gerek yok klavyene yazık,gereksizler burası.
    sınavdan,okuldan bıkan geliyo buraya.
    relax,relax...

• bikaç gün gereksizlere girmeniz lazım sizin. yoksa kafayı yersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaportacı -- 18 Mayıs 2005, 19:52:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaportacı

bikaç gün gereksizlere girmeniz lazım sizin. yoksa kafayı yersiniz

+1

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.