Şimdi Ara

Forum Hayat Enerjimi Çekiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
76
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu foruma girmek (özellikle konu dışına) yaşama isteğimi mahvediyor. Hayattan bıkıyorum.

Tipsizlikten ağlayanlar falan neyse artık ama her konuda ağlamaya başladılar. Gün boyu İnstagram kullananlara, kahveye 10 TL verenlere takan konular açılıp duruyor. Ne yalan söyleyeyim İnstagram, Twitter kullanmak bana da garip geliyor, özenti buluyorum insanları. Çevremdeki arkadaşlarımada kullanmayın şunu falan diyorum.

Sonra dönüp bakıyorum abi adam paylaştığı fotoya gelen likelarla mutlu oluyor, ben ise anca eleştiriyorum. Eleştirdikçe mutsuzlaşıyorum. O adam ise İnstagram ile 10 tl lik kahvesiyle mutlu oluyor eğleniyor.

Haliyle yaşamaktan keyif alamadığımı hissetmeye başlıyorum.

Bu donanımhaber, ekşi gibi platformlarda dolaşmak mutsuzluktan başka bir şey getirmiyor. Sağı solu eleştirmeye, yaşam enerjinizi kaybetmeye başlıyorsunuz.

Bıktım artık, yakında forumu bırakıyorum konusu gelir...

Dikkat edin kendinize normal bir insansanız bile konuları görmekten buradaki asosyal, özgüvensiz kişilere dönüşüyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ben sadece dertleşmek için kullanıyorum forumu

mutlu olduğum zamanlarda aklıma gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekşi cidden çok fena. Tam ego balonlarının tepişme yeri. Ama burası daha samimi. Dh'ye arada bir ihtiyaç oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.