Şimdi Ara

Forum ekşi sözlüğe döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili ekşi sözlük adminleri, gadalarınız alıyım şu entellerin yazarlık isteklerini onaylayında bizde kurtulalım sizde kurtulun.

Sabahtan beri -mesi - ması eklere sahip başlıktan geçilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne güzel işte zeka seviyesi yükselir doğru yoldayız

• Forum wow turkey'e dönmediği için sevin ekşi sözlük candır

• bkz. (forumun ekşisözlüğe dönmesi sorunsalının hergün tartışılması)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekşi'yi Dh'den üstün görenler var.
    Ekşi'de popüler kültürden etkilenen boş kesim çoğunlukta.
    Dh ülkenin en aydın sanal ortamlarından birisi gerçek anlamda. (Ciddi söylüyorum)
  • Ekşiciler de sözlüğü foruma çevirdiniz diyor.
  • Ekşi isteyen ekşi ye burası DonanımHaber..

• quote:

Orijinalden alıntı: .Ferrum.

Ekşiciler de sözlüğü foruma çevirdiniz diyor.
    İki tarafta birbirini istemiyor yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

https://forum.donanimhaber.com/azgirlik--136022129#136022129

açtığın konu.!

Homca buradan yola çıkarsak tdk da kapansın

• 3-4 sene önce inciye dönmüştü, savaş açmıştık ve kutsal topraklardan def etmiştik. şimdi de kekşiciler geldi... sürekli bi göç alıyor, türkiye simülatörü oldu forum. önce afganlar geldi şimdi de suriyeliler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

3-4 sene önce inciye dönmüştü, savaş açmıştık ve kutsal topraklardan def etmiştik. şimdi de kekşiciler geldi... sürekli bi göç alıyor, türkiye simülatörü oldu forum. önce afganlar geldi şimdi de suriyeliler.

Aman aga suriyeliler yzak dursun ekşicilere bile razıyım hatta kadınlar kulübündeki dullara bile yeterki suriyeliler gelmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

3-4 sene önce inciye dönmüştü, savaş açmıştık ve kutsal topraklardan def etmiştik. şimdi de kekşiciler geldi... sürekli bi göç alıyor, türkiye simülatörü oldu forum. önce afganlar geldi şimdi de suriyeliler.

Aman aga suriyeliler yzak dursun ekşicilere bile razıyım hatta kadınlar kulübündeki dullara bile yeterki suriyeliler gelmesin.

Alıntıları Göster
    suriyeli dediklerim kekşiciler.

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
    DH mi ülkenin en aydın sanal ortamı ? :D Buna bi tarafımla gülerim ben ekşide yazar değilim gayette takip ederim DH de 7-8 yıldır bulunurum. Neredeyse her başlığı da okurum.

Ekşide ki bilgi birikiminin milyonda biri yoktur forum donanımda. Kişilerle iletişim kurmak imkansızdır. Ekşide ise birçok konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Ekşide ki yaş ortalaması 25-35 arasıdır DH de ise 16-25 ki bunları başlıklardan da anlıyabilirsiniz her hafta başlıklarda yok manitam beni böyle üzdü yok annemle babamla derdim var gibi ergen ergen başlıklar açılır.

Sanat sinema kültür ile ilgili başlıklar asla ön planda olmaz olsa bile yazılmaz zaten boş laf salatası yapılır. Ama ekşide en basit bir ilaç hakkında bile araştırma linkine kadar herşey verilir.

Benim yaş 30 ekşiden edindiğim bilgilerin haddi hesabı yoktur bilimsel makaleler olsun sinema ve sanat konusunda olsun ama forumdonanımda böyle birşey olmaz. Zaten forumun varoluş amacıda bu değil.

Ha forumdonanımın da kendine göre üstün yanları vardır ama bunları da dışardan bakan pek göremez, örnek veriyorum forumda ki sıcak fırsatlar bölümü Türkiye nin gelmiş geçmiş en fenomen bölümlerinden biridir kız arkadaşımla çok fazla muhabbetini döndürürüm konunun, şahsına münasir çok garip insanlar da çıkar forumda cep telefonu ilanı koyarsın sana 3 tane leğen 2 tane mandal üstüne 400 tl verim diye garip garip teklifler yaparlar ve bu konuda da ciddilerdir. Bunu ekşide ya da başka yerde göremezsin baya keyiflidir takip etmesi.

Ama aydın konusu çok absürt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakeBenihime -- 28 Kasım 2018; 13:37:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74F84D677

Ne güzel işte zeka seviyesi yükselir doğru yoldayız

Ekşi sözlüğün mü zeka seviyesi yüksekmiş
  • Ekşi olsa neyse inci direkt.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.