Şimdi Ara

Forum Donanım'a bundan sonra T.C no ile girilsin!!!(TAK ETTİ ARTIK!!!)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumun yaş seviyesi iyice düştü,forumda çoluk çocuk cirit atıyor...saçma sapan konular,başlıklar...kaç aydır konu dışına girmiyordum bu sebeple toplasan 20-30 tane muhabbeti güzel doğru düzgün yorum atan başlık açan adam var onlarda gidiyor...telefon numarasıyla kaydolmakla bunun önüne geçilmez!!!anasının babasının tel iyle kaydolur olur biter...bende kendimce böyle bi çözüm buldum T.C numarayı yazan kaydolsun artık yaş sınırını 19 mu olur 20 mi olur orasını bilmem ama artık bi el atın şu foruma...yetkili merciye duyurulur.....
    forum.donanimhaber türkiye nin en büyük forumlarından biridir ve bu forumun yarısından çoğu konu dışı için girer...şu foruma acilen bi müdahale edilsin bizde forum üyeleri olarak burda beyin fırtınasıyla bi çözüm arayalım fikirlerinizi esirgemeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yousuf189 -- 28 Mayıs 2012; 23:12:10 >

• Evet hocam yazdıkların gayet mantıklı fakat geriye 2 problem kalıyor.
    1.Akıl yaşta değil baştadır.
    2.Belki 20-30 yaşındaki adam tc kimlik no'sunu vermek istemezse ? Şahsen ben vermem.İnternetten alışverişe bile çekinen bir insanım.
  • T.C kimlik numarami neden dh ye veriyim?

Ya ustume sirket kurarlarsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anasının babasının numarasıyla giren adam anasının babasının tc numarasıyla da girer.

• gayet mantikli bencede boyle olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sozluk gibi olsun.entry girelim onlar secsin.yoksa bende tc kimlik no su vermem

• Konu dışı özel "özel" olsun ve sadece belirli üyeler girebilsin çoluk çocuğu, adam olmayanı almasınlar. O zaman şakalar, espiriler, tartışmalar, sohbetler çok daha kaliteli olur.. Her gün 10 tane oğlum bak git, tipim nasıl, kız konuları açılmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 28 Mayıs 2012; 22:56:33 >
  • yav hue hue

40 yıllık forum konudısından bıkan bir kullanıcı istiyor diye sistem değiştirecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: umthnr

Anasının babasının numarasıyla giren adam anasının babasının tc numarasıyla da girer.

altına da tel numarasını yazıp telefonla bi görüşmede yapılabilir tc nizle kaydolunacak onaylıyor musunuz???diye
  • Burası halka açık bir forum,sahiplerinin buradan belli bir kazancı var

bunu engellemek için modlar daha çok çalışmalı tc kimlik falan saçmalık olur
  • konu dışı için rütbe sınırı olsun bence hem fake hesaplar gider hemde ban korkusu olur millette

• buyur git kendi siteni ac birader
    Adamlarin isi gucu yok senin tc no nun sorumlulugunu alicak.

• quote:

Orijinalden alıntı: yousuf189

forumun yaş seviyesi iyice düştü,forumda çoluk çocuk cirit atıyor...saçma sapan konular,başlıklar...kaç aydır konu dışına girmiyordum bu sebeple toplasan 20-30 tane muhabbeti güzel doğru düzgün yorum atan başlık açan adam var onlarda gidiyor...telefon numarasıyla kaydolmakla bunun önüne geçilmez!!!anasının babasının tel iyle kaydolur olur biter...bende kendimce böyle bi çözüm buldum T.C numarayı yazan kaydolsun artık yaş sınırını 19 mu olur 20 mi olur orasını bilmem ama artık bi el atın şu foruma...yetkili merciye duyurulur.....

bi bitmediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Konu dışı özel "özel" olsun ve sadece belirli üyeler girebilsin çoluk çocuğu, adam olmayanı almasınlar. O zaman şakalar, espiriler, tartışmalar, sohbetler çok daha kaliteli olur.. Her gün 10 tane oğlum bak git, tipim nasıl, kız konuları açılmaz..

+999999
    çok kaliteli muhabbetler olur gardaşım...
    quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

yav hue hue

40 yıllık forum konudısından bıkan bir kullanıcı istiyor diye sistem değiştirecek

bu 40 yıllık bi serzeniş zaten abicim....
  • benim yaş 23 ama böylesini ben daha çok seviyorum. arkadaşlar arasında yapmaya çekindigim ne kadar igrenç espiri , muhabbet ... ne varsa burda doya doya paylaşıyorum. forum kaldırıyo yani kısacası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LAN !

konu dışı için rütbe sınırı olsun bence hem fake hesaplar gider hemde ban korkusu olur millette

Bir Konu Dışı bölümü için diğer bölümlerin kalitesini düşürmeye gerek yok. Millet post kasmak için diğer bölümlere yönelir.
  • Bence fotoğrafla üye olunsun.Tc kimlik no kurtarmaz

• Aslında mesaj sayısı sınırlaması olabilir yani rütbeyle girilir konu dışına.
    Ama şöyle birşey var burası çok sık güncelleniyor ve hemen dakikasında olan bi olayın haberi buraya düşüyor atıyorum bi deprem oldu bi konuya kaç tane misafir geliyor birde üyeleri düşünün.
    Elbette yerine göre cıvıcak insan ama hiç alakası yokken sırf replik olsun diye yada cool hareketler yapan saçma sapan davrananlarıda direk banlıcaksın ama burda yönetimin adaletli olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yousuf189

quote:

Orijinalden alıntı: umthnr

Anasının babasının numarasıyla giren adam anasının babasının tc numarasıyla da girer.

altına da tel numarasını yazıp telefonla bi görüşmede yapılabilir tc nizle kaydolunacak onaylıyor musunuz???diye

İstersen eve kağıt getirsinler imzalayalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

quote:

Orijinalden alıntı: LAN !

konu dışı için rütbe sınırı olsun bence hem fake hesaplar gider hemde ban korkusu olur millette

Bir Konu Dışı bölümü için diğer bölümlerin kalitesini düşürmeye gerek yok. Millet post kasmak için diğer bölümlere yönelir.

zaten o adamlar belli eder kendini ve gerekli şikayetler sonucu ban yerler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.